HLEDÁM PRÁCI - NEHLEDÁTE KOLEGU ? NABÍDKA PRÁCE

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Deli 5. 6. 2010 08:06

hlavně řešit mzdu v čistém je super :oboze lamy, řeště to v hrubym :-P
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Oops! 5. 6. 2010 08:16

Je taky blbobst přijít na pohovor a říct "Dobrý den. Nic neumím. Chci 20 litrů." Když jsem nastupoval do zaměstnání, taky jsem první měsíce dělal za ho.vno, ale postupem času se mi plat navyšoval, něco mi přihodili po zkušebce, něco když jsem podepisoval novou smlouvu ...suma sumárum se mi plat zvýšil během prvního roku o 7k.
Je fajn, že máš aspoň nějaký titul. Možná budeš mít více pracovních příležitostí, ale jak si na tom a jestli nejsi lopata se ukáže po prvních pár měsících v zaměstnání.
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Deli 5. 6. 2010 08:19

palmexman píše: Pokud člověk odmaturuje, potom studuje vyšší odbornou školu(DiS.) a studia zakončí bakalářským oborem(Bc.) a pracovat chce v Praze, kde je nájem 10tisíc předpokládá se, že tyhle peníze bude chtít. (aby nemusel spát na ulici a měl na jídlo a oblečení)
15 000 má dneska člověk s maturitou na okresním městě.
zaměstnavateli je úplně u *****, kde bydlíš, co jíš, jestli máš leas na auto ;-) jako chtít peníze, že musíš platit nájem... lolíky :-D
- I could play the oboe.
8)
Deli

Odeslat příspěvekod zamis 5. 6. 2010 08:21

sak ho nech, on vystrizlivi az nastoupi do pracovniho procesu. dostane koji 1,5x1,5 metru, jednu zidli a 3 prestavky na curani za smenu
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton

Odeslat příspěvekod Anonymni 5. 6. 2010 08:25

muj best friend asi pred 3 mesicema stal se Ing. Praci hledal mesic a cisteho ted bere 16, casem by to melo stoupat jak tu nekdo psal. Neni to praha, nybrz vsetin, ale zase Bc. Vs Ing...
Anonymni

Odeslat příspěvekod Tarwas 5. 6. 2010 08:34

jak to čtu, tak se zvláštní školou na tom nejsem vůbec špatně :D
Tarwas
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod zamis 5. 6. 2010 08:36

sak ja taky nejsem zadnej blbec. narozdil od nekterych me stacilo 9 trid zakladky
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton

Odeslat příspěvekod King of Potato People 5. 6. 2010 08:46

spousta nových pražáků si našla místo, ze kterého šlo postupovat a ze začátku obsadili byt v 6-ti, aby byli zamestnatelni za rozumne penize po roce ci dvou uz maji vsichni beze zbytku plat nad prumerem. ale zacinali snad na 10-15 čistého... když se tu řeší titulové tak všichni ing.

Čekat v dnešní době vysoký nástupák vyžaduje taky nadstandartní znalosti a pracovní výsledky během studia :wink:

btw někdo, kdo by byl 12H denně na telefonu a uměl perfektně německy, tak mám pro něj brigádu. (pár hovorů za den)
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007

Odeslat příspěvekod p0etrik 5. 6. 2010 08:54

Pan je zrejme z ekonomky. To vysvetluje mnohe...
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Deli 5. 6. 2010 08:56

King of Potato People píše:Čekat v dnešní době vysoký nástupák vyžaduje taky nadstandartní znalosti a pracovní výsledky během studia :wink:
asi tak :-)

navíc s absolventem je daleko víc práce, než s člověkem co má, byť krátkou, praxi :-)
- I could play the oboe.
8)
Deli

Odeslat příspěvekod p0etrik 5. 6. 2010 08:58

King of Potato People píše:spousta nových pražáků si našla místo, ze kterého šlo postupovat a ze začátku obsadili byt v 6-ti, aby byli zamestnatelni za rozumne penize po roce ci dvou uz maji vsichni beze zbytku plat nad prumerem. ale zacinali snad na 10-15 čistého... když se tu řeší titulové tak všichni ing.

Asi tak, a nejen prazaci. Ja zacinal pred par lety s necelymi 10 cista ruka, na baraku 4+1 nas bydlelo 8, abychom to byli schopni zaplatit.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod ToMMyK 5. 6. 2010 08:59

Tak kamos nastoupil ted po VS (Ing.) do EaY, nastupka j sice 25, ale je mnohdy v praci 17 hodin denne a skoleni pres vikendy
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod King of Potato People 5. 6. 2010 09:00

tommyk ano to jde... zeptam se jednoduse byl normalni chlastaci absolvent nebo neco i umel?
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007

Odeslat příspěvekod M@tezz 5. 6. 2010 09:25

King of Potato People píše:spousta nových pražáků si našla místo, ze kterého šlo postupovat a ze začátku obsadili byt v 6-ti, aby byli zamestnatelni za rozumne penize po roce ci dvou uz maji vsichni beze zbytku plat nad prumerem. ale zacinali snad na 10-15 čistého... když se tu řeší titulové tak všichni ing.

Čekat v dnešní době vysoký nástupák vyžaduje taky nadstandartní znalosti a pracovní výsledky během studia :wink:

btw někdo, kdo by byl 12H denně na telefonu a uměl perfektně německy, tak mám pro něj brigádu. (pár hovorů za den)

To beru. Das šmekt gut mit vitamin cé, ábr fábr dominé :)
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007

Odeslat příspěvekod M@tezz 5. 6. 2010 09:27

Deli píše:
King of Potato People píše:Čekat v dnešní době vysoký nástupák vyžaduje taky nadstandartní znalosti a pracovní výsledky během studia :wink:
asi tak :-)

navíc s absolventem je daleko víc práce, než s člověkem co má, byť krátkou, praxi :-)

Absolventi jsou hovada. Makat se tomu nechce, peněz by to chtělo hromadu a všechny výhody berou jako standart, protože netuší, jak to chodí jinde. Neznají mapu, pane :)
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007

Předchozí stránkaDalší stránka