HLEDÁM PRÁCI - NEHLEDÁTE KOLEGU ? NABÍDKA PRÁCE

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JoKo_ 5. 6. 2010 10:06

moja skusenost je asi taka, ze zamestnavatelia neplatia za vysoku skolu, ale za to, co vies... jednoducho ak je plat na taku a taku pozicu xx tisic, tak to da, pretoze ak to neda, tak mu odtial utecie chlapec zo strednou, alebo vysokou ku konkurencii.
samozrejme, ze ked mas vysku, tak mas otvorenych viacej dveri, ale...

{plati pre it}

inac na zaciatok by som zobral normlanu pracu za hocikolko, len aby som mal prax a mohol povedzme po roku sa obhliadat po niecom normlanom...
JoKo_
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 5. 6. 2010 10:07

Zase je otazkou, nakolik lze Bc. povazovat za vysokoskolske vzdelani.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod palmexman 5. 6. 2010 10:09

p0etrik píše:Zase je otazkou, nakolik lze Bc. povazovat za vysokoskolske vzdelani.

Bc. je vysokoškolské vždělání. tím bych to uzavřel a rejpat v tom bude jen to, kdo ho nemá. Popř. k VŠ nepřičichl.
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOSER_ 5. 6. 2010 10:11

:D
Naposledy upravil LOSER_ dne 5. 6. 2010 10:13, celkově upraveno 1
Lenovo X300
LOSER_
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 5. 6. 2010 10:12

už prišiel aj druhý narcis :D aj Ty máš Bc. a nevieš čo s tým?? :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 5. 6. 2010 10:15

a maze svy prispevky :roll: pro ty co to nestihly tak tam byl dotaz na petrika jestli dela v hospode :-D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palmexman 5. 6. 2010 10:16

pepek píše:Vsadím se, že tvoje facebooková volba minulý týden byla HOP09 a teď najednou poznáváš realitu.

nechápu
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palmexman 5. 6. 2010 10:17

powerball píše:a maze svy prispevky :roll: pro ty co to nestihly tak tam byl dotaz na petrika jestli dela v hospode :-D


Delat v hospode je fajn, taky jsem si to zkusil. Takovej sikovnej barman ma za vecer 2000 bokem, ale prace na par mesicu ne na celej zivot. :pozor
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 5. 6. 2010 10:17

powerball píše:a maze svy prispevky :roll: pro ty co to nestihly tak tam byl dotaz na petrika jestli dela v hospode :-D


Bohuzel ne, na myti nadobi jsem moc nesikovny, a cisnika delat nemuzu, protoze neumim pocitat. :-[
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod p0etrik 5. 6. 2010 10:18

palmexman píše:Bc. je vysokoškolské vždělání. tím bych to uzavřel a rejpat v tom bude jen to, kdo ho nemá. Popř. k VŠ nepřičichl.

Ty to klidne uzavrit muzes, nicmene to nezmeni nic na tom, jak se na to divaji ti, jejichz nazor je dulezity.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod powerball 5. 6. 2010 10:18

palmexman :jako diska jo ? tak to bude asi ten duvod co ty holky u nas v hospode tam drzi kdyz svuj cistej normalni plat maj asi 13 cistyho a to jsou tam od nevidim do nevidim :)
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 5. 6. 2010 10:19

Moc neohrnuj nos, páč to možná dopadne tak, že budeš rád i za toho barmana :))
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 5. 6. 2010 10:20

p0etrik píše:
palmexman píše:Bc. je vysokoškolské vždělání. tím bych to uzavřel a rejpat v tom bude jen to, kdo ho nemá. Popř. k VŠ nepřičichl.

Ty to klidne uzavrit muzes, nicmene to nezmeni nic na tom, jak se na to divaji ti, jejichz nazor je dulezity.

Jo. My :)
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 5. 6. 2010 10:21

p0etrik píše:
powerball píše:a maze svy prispevky :roll: pro ty co to nestihly tak tam byl dotaz na petrika jestli dela v hospode :-D


Bohuzel ne, na myti nadobi jsem moc nesikovny, a cisnika delat nemuzu, protoze neumim pocitat. :-[
tak ale škrabat brambory bys mohl, ne? :D
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 5. 6. 2010 10:21

Ale prečo niektorí ludia Bc. vzelanie tak odsudzujú nechápem, dokonca často krát maturitu považujú za niečo viac... :hm
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků