HLEDÁM PRÁCI - NEHLEDÁTE KOLEGU ? NABÍDKA PRÁCE

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod palmexman 4. 6. 2010 16:31

Asi tu došlo k omylu, ptám se na nějaké všeobecné nabídky, abych i třeba věděl v kterém odvětví pracujete a znal nabídku. Rok práci nehledám, jelikož letos končím bakalářské studium, resp. za měsíc a tak se porozhlížím.
K 20tis nástupního v Praze ... osobně mi to přijde normální a spousta kamarádů, kteří mají třeba "jen" voš-ku (bejv. spolužáci) za tyhle peníze nastupovali.
Je jasný, že asbsolvent neumí to co člověk s praxí, ale na druhou stranu praxi za nějaký pátek získá a má potenc. šanci na postup, zatímco lopata ne.
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 4. 6. 2010 17:27

hele mrkni se na nejake trainee programy. budes delat sice rok ocasa, ale pak mas dobry flek temer jisty. Ja ted byl na jednom pohovoru, tak uvidime
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hyza 4. 6. 2010 17:29

O:-)
Majkl vP. píše:
M@tezz píše:Potřebuju někoho kdo umí plynatě anglicky, pokud navíc i polsky nebo německy tak ještě líp a navíc se znalostí počytaču na alespoň lehce nadstandartní uživatelské úrovni. Ale do Ostravy a žádné šampóny :) Prostě něco jako je Majkl :)

No... jenže do Ostravy... :oboze :-( Kdybych nebyl vázaný školou, klidně bych to zkusil, proč ne. Nebo na prázdniny brigády kdybyste brali... jenže tam u vás stejně nemám kde žít... :-]

to by se vyresilo naprosto v pohode :-]
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 4. 6. 2010 19:41

U nás loni nastoupil jeden takovej Ing. (báňská)...borec se kolegy při zaučování ptal, co má na klávesnici zmáčknout, aby psal velká písmena.
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 4. 6. 2010 19:42

s tim sem mel taky problem.....v sesti letech :D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -vasek- 4. 6. 2010 20:17

No vzhledem k tomu v jaké míře se teď při výuce na VŠ používají počítače mi to příjde přinejmenčím podivné...
-vasek-
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 4. 6. 2010 20:35

Mno, a to jsem ještě zapomněl zmínit, že to bylo po velkém boji jak zapnout PC. Asi ho zmátl ten druhej čudl (reset). Jako nechtěl bych se nikomu posmívat, ale tohle už byl trouba odpohledu. Fakt jsem si všichni ve firmě ťukali na čelo, že takovej člověk může udělat vejšku. Ještě ve zkušebce ho propustili.
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Čendoslav 4. 6. 2010 20:39

báňskou, nebo vejšku? :nenapadne

(soráč :D)
You do that...and forget the money...
- Alan Watts

'06 Chevrolet Lacetti SW 1.6
Čendoslav
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -vasek- 4. 6. 2010 20:42

Čendoslav píše:báňskou, nebo vejšku? :nenapadne

(soráč :D)


:pozor
-vasek-
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 4. 6. 2010 20:56

Majkl vP. píše:Platěj tam lidem za to, aby tam bydleli? :-))

Hele, tak to bych byl už nejspíše milionář. :D
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 4. 6. 2010 21:02

palmexman by mohol robiť profesionálneho narcisa... :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palmexman 4. 6. 2010 21:05

brasci píše:palmexman by mohol robiť profesionálneho narcisa... :D


tam už si to obsadil ty :mrgreen:
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 4. 6. 2010 21:07

Vyhodila ma pre neplnenie si pracovnej úlohy, tak šup šup pošli cv :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gasolina 4. 6. 2010 21:29

siol.a píše:Zkušenost mám takovou, že práce.cz, jobs.cz apod. fakt nemá skoro cenu. Vidím to i z druhý strany, za odpoledne přijde na inzerát cca 300 životopisů. Je tedy jasný, že pro absolventa je teď najít dost těžký.

+1
Najlepšie je vytypovať si firmy, v ktorých by mal človek záujem pracovať a pokiaľ je to možné, tak osobne tam doniesť CV. Veľakrát firmy nemajú na svojich stránkach uvedenú žiadnu voľnu pozíciu, ale môže sa stať, že pri osobnom kontakte člověk natrafí na nečakane dobrú pracovnú ponuku. Rozposielanie CV cez net sice niekedy zaberie v tom, že sa dostane človeku ponuka na výberové konanie, ale vo väčšine prípadov sú to výbery z hojného počtu uchádzačov a pokiaľ nie je človek naozaj nejaký super špičkový odborník, tak bez riadnej tlačenky nemá absolútne žiadnu šancu. A platiť si "odborných" konzultantov v rámci hladania vhodnej pracovnej pozície považujem za zbytočne vyhodené peniaze.
gasolina
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 4. 6. 2010 22:03

brasci píše:palmexman by mohol robiť profesionálneho narcisa... :D

+1 :mrgreen:
Anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků