HLEDÁM PRÁCI - NEHLEDÁTE KOLEGU ? NABÍDKA PRÁCE

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Slawall 17. 6. 2011 10:17

Možná budu shánět kolegu na pozici obchodního zástupce nelépe někde z Čech..kdyby někdo měl třeba zájem, může se tu ozvat abych popř věděl že jě nějaký zájem.
Naposledy upravil Slawall dne 17. 6. 2011 13:17, celkově upraveno 1
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Honimír Udatný 17. 6. 2011 12:20

na možná ti sere pes :D
Honimír Udatný
Nováček

Odeslat příspěvekod nordkapp 17. 6. 2011 13:41

obchodni zastupce akej firmy predavajucej aky produkt, alebo aku sluzbu ? ...
Niektoré ženy sú všetky rovnaké. :-P
nordkapp
Nováček

Odeslat příspěvekod Pajjoun 17. 6. 2011 13:44

Rozepiš se o tom, sice školu ukončit neplánuju, ale třeba se rozhodne škola za mě a to by pak takováhle práce byla čupr. :D
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Slawall 17. 6. 2011 14:40

www.subio.cz tam je prakticky všecko, na co se nordkapp ptá...

pajjoun je to vlastně o tom, že sedneš do auta, objíždíš stávající obchodníky, hledáš nové, nebo třeba máme produkt který vyřeší vývařovnám, penzionům restauracím apod. problém s tuky, tak třeba hledáš odběratele apod...
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Deleted user 17. 6. 2011 15:46

...překládáš z angličtiny chemické bláboly, kterým ani za mák nerozumíš... :-)

Odeslat příspěvekod Slawall 17. 6. 2011 19:00

To překládáš ty :-P já to poslední ani nečet..nebyl čas. :)
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod evlo 17. 6. 2011 19:20

Majkl píše:Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul. :oboze :mrgreen:

gtfo prosimte
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pajjoun 17. 6. 2011 19:36

To hledání novejch asi spočívá v tom, že jezdíš po výstavách, předváděčkách a tak, těm stávajícim nabízíš nový produkty a předcházíš si je, aby nešli ke konkurenci a tak? Jsi vůbec doma, nebo někde na mezicestě?

Je to dost otázek od někoho, kdo práci nehledá, co? :D Ale popravdě celej den mi hlodá vykašlat se na živoření a sraní se s věcma do školy s pochybnym výsledkem, páč stejně vyletim na fyzice, jako spousta dalších...
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod nordkapp 17. 6. 2011 19:52

aky region a ake maju stavajici OZ podmienky ? ...
nordkapp
Nováček

Odeslat příspěvekod evlo 17. 6. 2011 19:57

Nevim jestli uz ti to nekdo napsal - ale jsi slovak.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Mrak 17. 6. 2011 20:13

A to nemůže žít Slovák v Čechách?
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 17. 6. 2011 20:23

Zit jo, ale je to nevhodne.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod nordkapp 17. 6. 2011 21:48

to ta evlo ovsem nasere, ze tu zijem uz 3 roky, z toho dva som tu studoval za tvoje prachy a rok tu zaberam miesto nejakemu cechovi ... najpotupnejsie ovsem musi pre ludi ako ty byt, ze cechom sefujem :-P :-P ... a este si dovolim klatit pekne ceske / moravske rezivo od brna po usti - a na teba potom ostava ruka :-P

je ale zaujimave ze tendencie vyslovit taketo nazory maju vzdy iba internetovi hrdinovia - v reale si to nikto nedovolil a 99% ludi s ktorymi pracujem a stretavam sa, sa sprava velice priatelsky ...
nordkapp
Nováček

Odeslat příspěvekod Slawall 18. 6. 2011 10:25

Pajjoun píše:To hledání novejch asi spočívá v tom, že jezdíš po výstavách, předváděčkách a tak, těm stávajícim nabízíš nový produkty a předcházíš si je, aby nešli ke konkurenci a tak? Jsi vůbec doma, nebo někde na mezicestě?

Je to dost otázek od někoho, kdo práci nehledá, co? :D Ale popravdě celej den mi hlodá vykašlat se na živoření a sraní se s věcma do školy s pochybnym výsledkem, páč stejně vyletim na fyzice, jako spousta dalších...

Na výstavě jsem byl jednou :D ale tam to není o hledání nových lidí...jo našel jsem tam jednoho nového chlapíka, co od nás teď bere a dokonce mi teď zařídí odběr ve dvou vesnicíh na obecním úřadě :D ale o tom ty výstavy primárně nejsou...

Doma jsem jak kdy...když jezdím tu kolem baráku Frýdek-Místek, Opava, tak jsem eclý týden doma, ale třeba teď jedu na Pardubice, Hradec Králové, Náchod...tak to vyjedu v pondělí a vrátím se asi až ve středu nebo čtvrtek...ale nijak mi to nevadí...zhruba za měsíc bych měl jet i Čechy ..že bych tam byl 2 týdny..na víkned bych byl asi v Práglu.

Jinak co se týká této firmy, tak to není zase nějaká malinká firma..ano je nás tam 5 a půl, ale máme pobočku v Polsku, tak na Slovensku a teď se rozjíždí i Řecko...:) respektive kdyby jste měl někdo zájem rozjet nějaký byznys někde jinde než v těchto zemích, tak není problé, jsme totiž výhradní dovozci těchto výrobků do celé Evropy.
Slawall
Vošický lover

Předchozí stránkaDalší stránka