tagovani mp3, flac, mpc, wma, ape apod.

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 2. 1. 2010 17:06

Co pouzivate na tagovani mp3?
Umi neco sosat info yahoo music?

Ja jsem zkousel
tagscraner - divne UI
mp3tag - pomale, nefunguji online zdroje, ale jinak funkcni
helium music manager 2009 - totalni zkurvena *****, smazalo me to slusnych 380 alb, dekuji, moje chyba ze jsem nemel zalohu
jaikoz - divne UI, neovladl jsem
musicbrainz - prii praci s vice albym spatny, ale na nezname mp3 jedine dobre
media monkey - nefunguji online zdroje
the godfather - no nic moc, celkove horsi ui, ale docela to misty nefunguje jako celek

predstavuji si neco jako trochu vylepseny mp3tag co by mel funkcni online zdroje (a vylepsene - vyber co za infromace pouzit a co ne) + yahoo music - je neco takoveho?

To stejne me zajima pro konverzi hudby - zatim pouzivam foobar + lame, je nejaka alternative.

Docela haluz, kdyz to porovnam s tim, ze na filmy mi staci jeden program a vali to. No asi ze hudby je vic ...
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Ency 2. 1. 2010 18:18

Hudbu mám už s tagem, jinak sem používal .. hmm .. jak se to menovalo ... freerip(?) a ten to otagnul sám z netu z nějaký open databáze.
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Štamgast

Odeslat příspěvekod lu.kas 3. 1. 2010 03:14

Tag & Rename je imho nejlepší
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod zuzkys 3. 1. 2010 03:28

Já používám mp3tag a musím říct, že online zdroje mi fungují tak na 95%. Zbytek dopíšu ručně.
zuzkys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lu.kas 3. 1. 2010 03:50

To ale nezáleží na programu, pokud vím, všechny to tahaj z freedb.org, kde to cdčko prostě buď je nebo není.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod evlo 3. 1. 2010 04:03

freedb, amazon, discogs, atd. je to tuna. Ted jsem objevil, ze do mediamonkey se daji dodat dalsi, takze ta vypada nejlip
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Deleted user 3. 1. 2010 04:44

Já jsem si jednoho krásného dne sedl, udělal si v tom za asistence mp3tag pořádek... a teď mám ve WMP krásnou knihovnu. :-]

Odeslat příspěvekod lu.kas 3. 1. 2010 12:50

Jo, taky jsem hrdý na svých 60 GB setříděné a otagované muziky... :)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod evlo 3. 1. 2010 13:20

To je sice parada hosi, ze jste se tu tak pekne pochlubili, ale ja mam krom 200GB setridene hudby jeste 200GB nesetridne a tak hledam zpusob co bude fungovat rychle a funknce (nehodlam jak trubka dohledat cover, protoze mp3tag nedokaze pouzit nazvy a cover z ruznych zdroju). Uznavam, ze pristup heulim, ze to smaze je dost rychly, ale moc nefunkcni.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Deleted user 3. 1. 2010 15:41

Pravda, já měl jen cca 23 GB hudby, z nichž jsem během toho procesu 10 radši úplně odstranil, než bych se s tím mazal. :-) Přece jenom jsem byl rozhodnutý, že si to všechno přepíšu ručně podle sebe, navíc dost z té hudby je alternativa, kterou nějaké online databáze mnohdy vůbec nepoznají.

Odeslat příspěvekod evlo 3. 1. 2010 15:43

Toz prave jsem byl prekvapeny jake veci to yahoo music zna, to me prijde jako uber databaze. Sice treba dva sexy asi ne, ale to uz otagovany mam :)
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod siol.a 4. 1. 2010 16:21

Majkl vP. píše:Já jsem si jednoho krásného dne sedl, udělal si v tom za asistence mp3tag pořádek... a teď mám ve WMP krásnou knihovnu. :-]

+1 Průběžně při přidání v tom dělám pořádek jen ve WMP, takže teď aspoň nemám 30GB bordelu.
Mládenci, uvolněte ovládací páčky.
siol.a
Inventář

Odeslat příspěvekod Oops! 4. 1. 2010 16:27

Taky mám pár desítek GB hudby, ale stejně mám pár úplně nejvíc oblíbených alb, které poslouchám pořád dokola a na zbytek není čas.
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod evlo 4. 1. 2010 16:30

Nekdo to musi archivovat :)
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Fidlik 4. 1. 2010 16:32

a vsechno legal doufam
Fidlik
Kolemjdoucí

Další stránka