Jak vyprudit Tesco

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajjoun 25. 12. 2009 01:23

Sestra, 11 let, která má z vánoc obrovskou radost a skoro všechny peníze co za rok uškudlí, utratí za dárky. Má obrovskou radost z toho někoho obdarovat. Asi 3 tejdny zpátky koupila v Tesco Kladno jako dárek model Revell, Boeing 737 - 200, v nejmenšim měřítku. jediný dopravní letadlo ke slepení, který jsme v tomhle měřítku na Kladně sehnali. Obrovská radost, balení a dneska vybalení tohohle dárku a zjistili jsme že v krabici je jenom menší krabice - prázdná. Váhou i zvukem při třepání je to k nerozeznání od balíčku v pořádku a krabice se jevila nedotčená. Samozřejmě od takovýhle věci nemáme účtenku a pudeme tam s tim, abysme sehnali ten samej modýlek tak, aby o tom ségra netušila a nebyla smutná. Ale když už tam budem tak se jim o tom zmíníme. Zajímalo by mě jaká je šance z nich něco dostat, čim jim pohrozit a jaký argumenty jim nadělaj nejvíc nepříjemností. Peníze tu nejsou hlavní, jsou to stovky, ale může se stát že identickej neseženem, tak jak alespoň ulevit sobě a jim znepříjemnit očividně blbě vedenou práci.

A krásný Vánoce všem !
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 25. 12. 2009 01:36

A netuší nějakej Kladeňák, nebo kdokoliv jinej, kde tohle: http://www.hracky-kocarky.com/modely/re ... 00-ba.html sehnat? Nebo dost podobný, od tý doby co technický hračky vystřídal vietnamec se zeleninou, tak mě nic nenapadá.
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Moucha 25. 12. 2009 02:20

jde jen o to na jakého zaměstnance tam narazíš :) Jinak kdyby si hodně křičel, že chceš managera prodejny u modelu za pár stovek by si z 80% uspěl, ale je to jen o lidech
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod ToMMyK 25. 12. 2009 02:45

proc kricel? kdyz je problem, tak chci managera marketu/smeny vzdycky a vzd to slo bez jakehokoliv nasili
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod Pajjoun 25. 12. 2009 03:05

píšu si, chci mluvit s manažerem prodeje :-)) . Křik neni v plánu :pozor . Děkuju, dneska už sem odpověď nečekal o<:)
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 25. 12. 2009 03:51

Nebud trubka, chtej vedouciho, ne managera, fakt.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Oops! 25. 12. 2009 07:40

Bez účtenky ani ránu. S účtenkou jak píše Moucha.
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 12. 2009 10:00

Mě v Tescu pár let zpět vzali zpět zkažené (možná ani nebyly zkažené, jen se mi nezdála chuť) džusy i bez účtenky, byla to ale jejich vlastní značka. Ale viděl jsem, že tam někdo reklamoval panenku a našli si to v počítači.

Jakým způsobem byl dárek placen? Jestli platební kartou, je napůl vyhráno. Pokud ne, víš přesný čas koupě dárku? Při troše dobré vůle jde i to.

Ano, je to hodně o lidech.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nováček

Odeslat příspěvekod Ency 25. 12. 2009 10:35

V těhle velkejch sueprmarketech není problém, tam většinou vymění bez keců ... třeba spar, si koupíš kolo a po víkendu ho bez udání důvodů vrátíš, protože už sis zajezdil ... jednou tam někdo uspěl i s výměnnou již vypálených CD .. z toho už sem se málem ***** smíchy.
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Štamgast

Odeslat příspěvekod TomZ 25. 12. 2009 10:52

Jelikoz tech letadelek se urcite neprodavaji desitky denne, tak jim rekni, at ti to dohledaji v systemu. Na to chtej vedouciho/managera.. Samozrejme musis vedet presne datum a +- cas koupe. Mohli by ti to vymenit/vratit.
TomZ
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jouda.II 25. 12. 2009 10:59

***** se do igelitky a dát jim to někam do regálu. Už podruhý tady píšu, že nikoho k ničemu nenabádám.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář

Odeslat příspěvekod pepek 25. 12. 2009 11:01

Oops! píše:Bez účtenky ani ránu. S účtenkou jak píše Moucha.

Co to je účtenka? To je snad něco, bez čeho nejde reklamaci praktikovat? :shock:
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Oops! 25. 12. 2009 11:14

Pochybuju, že k tomu bude mít reklamační list nebo něco jiného.
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Lukasoj 25. 12. 2009 11:18

Jouda.II píše:***** se do igelitky a dát jim to někam do regálu. Už podruhý tady píšu, že nikoho k ničemu nenabádám.

Ty si fakt mentál. Chováš se jako malí dítě :roll:
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod pepek 25. 12. 2009 11:28

Oops! píše:Pochybuju, že k tomu bude mít reklamační list nebo něco jiného.

Ani tohle není potřeba :pozor
pepek
Poslední varování

Další stránka