Jak vyprudit Tesco

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod brasci 25. 12. 2009 11:33

pepek: keby si radšej povedal čo stačí a aký je postup namiesto toho, aby si hovoril čo netreba???

hádam nejaký dôkaz, že to bolo u nich kúpené treba...
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod nikdo 25. 12. 2009 11:43

Když to nepůjde po dobrém, tak ti poradím hrát tam úplného cvoka, který se nezastaví před ničím. Dělat tam humbuk, zběsile ječet a pohrozit zveřejněním. Pokud je to ojedinělý případ, nevyhoví, pokud se jim to stává, budou vědět která bije a vymění to.
nikdo
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod brasci 25. 12. 2009 11:48

a ako megacvok sa môžeš do tej igelitky *****ť priamo pred nimi :D
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Oops! 25. 12. 2009 11:52

nikdo píše:Když to nepůjde po dobrém, tak ti poradím hrát tam úplného cvoka, který se nezastaví před ničím. Dělat tam humbuk, zběsile ječet a pohrozit zveřejněním. Pokud je to ojedinělý případ, nevyhoví, pokud se jim to stává, budou vědět která bije a vymění to.
Pokuď nemá účtenku, tak ze sebe opravdu udělá akorát cvoka. Jedině podobrým, jinak smolík.
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Jouda.II 25. 12. 2009 11:55

Lukasoj píše:
Jouda.II píše:***** se do igelitky a dát jim to někam do regálu. Už podruhý tady píšu, že nikoho k ničemu nenabádám.

Ty si fakt mentál. Chováš se jako malí dítě :roll:

Od tebe to sedí. Se ti přes noc rozsvítilo? Nebo jsi dostal od ježicha mozek?
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář

Odeslat příspěvekod pepek 25. 12. 2009 12:00

brasci píše:pepek: keby si radšej povedal čo stačí a aký je postup namiesto toho, aby si hovoril čo netreba???

Místo hádání pár sekund hledej. Ae jsi relativně blízko pravdy
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Oops! 25. 12. 2009 12:18

Nevím. Nechám se podat.
Pokuď nemáš reklamační list k výrobku nebo účtenku (pokladní doklad), kde je psaný název, typ výrobku, datum, místo nákupu, tak máš na 99% smůlu. Třeba doklad o zaplacení kartou nebo výpis z bankovního účtu je fajn, ale už záleží na vůli obchodníka, jestli se mu vůbec bude chtít dohledat.
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod cassies 25. 12. 2009 12:32

Delavam v tescu sem tam na brigadach....a v tomhle obchode dosahnes cehokoliv jedine, kdyz se zacnes vztekat, jecet a prakticky delat ostudu. Hlavne to udelat na dobre viditelnem miste, hodne nahlas a nesetrit obvinovanim. Vzdycky to zabere, jeste jsem nevidela, ze by nezabralo. Naposledy jedne babce slevnili panenku pro vnucku z 1000,- na tusim 300,- a to z jedineho duvodu. Rvala tam, jak takova vec muze byt tak draha, jak tesco okrada lidi a podobne...je to sice silene, ale opradu ti tam tak funguje.
cassies
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepek 25. 12. 2009 12:57

No vidíš, konečně si někdo ověřil fakta, jaké jsou další možnosti
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Vendelína Kačenová 25. 12. 2009 14:11

cassies píše:Delavam v tescu sem tam na brigadach....a v tomhle obchode dosahnes cehokoliv jedine, kdyz se zacnes vztekat, jecet a prakticky delat ostudu. Hlavne to udelat na dobre viditelnem miste, hodne nahlas a nesetrit obvinovanim. Vzdycky to zabere, jeste jsem nevidela, ze by nezabralo. Naposledy jedne babce slevnili panenku pro vnucku z 1000,- na tusim 300,- a to z jedineho duvodu. Rvala tam, jak takova vec muze byt tak draha, jak tesco okrada lidi a podobne...je to sice silene, ale opradu ti tam tak funguje.

haha... :D
Vendelína Kačenová
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mlaskac 25. 12. 2009 14:33

brasci píše:pepek: keby si radšej povedal čo stačí a aký je postup namiesto toho, aby si hovoril čo netreba???

pepek ma sic pravdu, ale otazka je jaky je pomer naklady/prinos. u modelu za dve kila rozhodne pofiderni (nehlede na to ze chce primarne ten model a ne penize zpet)
mlaskac
Inventář

Odeslat příspěvekod mlaskac 25. 12. 2009 14:35

Oops! píše:Nevím. Nechám se podat.
Pokuď nemáš reklamační list k výrobku nebo účtenku (pokladní doklad), kde je psaný název, typ výrobku, datum, místo nákupu, tak máš na 99% smůlu. Třeba doklad o zaplacení kartou nebo výpis z bankovního účtu je fajn, ale už záleží na vůli obchodníka, jestli se mu vůbec bude chtít dohledat.

zadna vule. napises cestne prohlaseni tak jako u exekuce, vylucovaci zaloby a pod. Pokud je to jednoznacne identifikovatelna vec, mas velkou sanci na uspech.
mlaskac
Inventář

Odeslat příspěvekod Jintaj 25. 12. 2009 18:47

Kdysi jsem u Tesca řešil něco podobného. Koupil jsme u nich boty, které měly vyměněné cedulky s cenou, a nebýt toho, že se mi po týdnu rozpadly, asi by se na to nepřišlo. Takhle jsem musel podstoupit reklamační martýrium s dokazováním, že ty boty jsem opravdu koupil u nich, že účtenka i samolepky s čárovými kódy patří k těmto botám (mj. jsem přitom zjistil, že jsem ty boty přeplatil asi o 1000 CZK). Nakonec zabral e-mail na jejich ředitelství s pohrůžkou medializace mého případu a soudem, že mám svědka, který mi potvrdí, že jsem ty boty kupoval skutečně u nich a ty samolepky skutečně patřily k těm botám. Dočkal jsem se písemné omluvy a vrácení všech peněz. Tak ti přeji, ať se ti povede to samé...
Jintaj
Fanatik roku 2008

Odeslat příspěvekod ToMMyK 25. 12. 2009 19:18

Vendelína Kačenová píše:
cassies píše:Delavam v tescu sem tam na brigadach....a v tomhle obchode dosahnes cehokoliv jedine, kdyz se zacnes vztekat, jecet a prakticky delat ostudu. Hlavne to udelat na dobre viditelnem miste, hodne nahlas a nesetrit obvinovanim. Vzdycky to zabere, jeste jsem nevidela, ze by nezabralo. Naposledy jedne babce slevnili panenku pro vnucku z 1000,- na tusim 300,- a to z jedineho duvodu. Rvala tam, jak takova vec muze byt tak draha, jak tesco okrada lidi a podobne...je to sice silene, ale opradu ti tam tak funguje.

Mno ja si jednou vymohl 50% slevu na zbozi, na ktere se nevztahovala. Meli tri druhy zbozi, ve sleve dva. Ja jsem si samozrejme vzal ten treti za plnou cenu. A jelikoz jejich znaceni bylo tak neprehledne, ze se v tom nevyznali sami, tak jsem dostal 50% a sel jsem
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod Vendelína Kačenová 25. 12. 2009 19:54

ToMMyK píše:
Vendelína Kačenová píše:

Mno ja si jednou vymohl 50% slevu na zbozi, na ktere se nevztahovala. Meli tri druhy zbozi, ve sleve dva. Ja jsem si samozrejme vzal ten treti za plnou cenu. A jelikoz jejich znaceni bylo tak neprehledne, ze se v tom nevyznali sami, tak jsem dostal 50% a sel jsem

já se smála tomu, že to bylo vtipný... ;-)
Vendelína Kačenová
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka