Herní kroužek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 10. 11. 2014 00:28

Vyjmky jsou.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 10. 11. 2014 02:20

Vypadají jako ženy. Hodně holek jezdí Rallye nebo lítá stíhačky či dopraváky a rozhodně nejsou neženské. Ostatně v Praze je i pár tramvajaček, ehm, vždyť před mnoha desítkami let o tom natočili tu divnou zpěvohru s "Bohdalkou".

Docela si dovedu představit že bych ten kamion řídil i v reálu. Samo, musel by mít full auto převodovku, v ETC zapnu tempomat, nastavím to na 60Km/h a pak už jen koriguju směr. Vsadím se že řídit moderní tahač je hoodně podobné. Zatím jsou pořád "TIRáci", kamioňáci a truckeři (i truckerky) potřební, teda aspoň do té doby než Mercedes začne sériově vyrábět robotický tahač který už se zkouší.

Nechápu jak sem včera moh strávit 2.5 hodiny virtuální cestou z Curychu do
Košic. Ještě pár dní hraní EUTC 2 a jdu si dělat řidičák na "kamjón". Asi to fakt je teď take it easy, když nejsou hraniční přechody... dřív když se muselo trčet na Rozvadově x-hodin to asi byla otrava, ale teď to musí být pohoda, jazz. Jen by mě zajímalo jestli fakt je za jednu cestu třeba sto tisíc... asi ne. Nebo jo ?

Nutno ovšem říci že pokud i fyzika funguje tak jako v ETC 2 (a řekl bych že je simulovaná dobře) tak bych taky mohl brzo skončit na marách, jako když sem dneska vezl tlakovou nádrž z jednoho konce Prahy na druhý, z nějakýho staveniště, s funícím Renaultem (nejspíš Renault Premium Route), kterej nemoh vylízt blbej kopec,pak sem se podíval doleva najednou bum a už jsem byl ve škarpě převrácenej na bok...

BTW: take by si mohli licencovat Mercedesy... nevím proč jako jediná značka jsou "imaginární" kdyžto Iveco, Daf,Man, Scania, Renault i Volvo (kráásná mašinka) licenci mají...
PoliceCollector
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 10. 11. 2014 04:13

Kolegovo rodinny znamy jezdi kamcakem. Ted jim to pry hodne omezili, tak uz se neda podvadet s poctem hodin za volantem.
Takze aby si vydelal stejne penize jako pred tim, tak musi jezdit dva a stridat se.
Tzn, ze je treba i 2 mesice na ceste a toci treba Spanelsko porad dokola.
Pak je chvili doma a znovu.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 10. 11. 2014 11:21

Zabte to někdo než to naklade vajíčka a rozmnoží se to...
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 10. 11. 2014 21:07

PC je fakt úplně mimo realitu... Neříkám že neexistují pěkný kamioňačky, ale jestli myslíš že sedneš do kamionu a budeš je potkávat na každým parkovišti, tak to tě realita hodně rychle vyvede z omylu

A jestli kdekoliv zapneš tempomat na 60km/h tak ti ostatní kamioňáci utrhnout hlavu a propíchají pneumatiky, jezdí se 90.

A vůbec, ještě že nehraje GTA, už by jezdil po chodníku, vždyť je to přece tak snadný :D
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 10. 11. 2014 21:11

Ja videl jednu relativne peknou kamionacku, ale jako zase zadnej velkej hit.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 10. 11. 2014 21:40

To jsem nikde netvrdil, jen říkám že i ženy řídí "TIRáky" a že to nemusí být nutně mužatky. Nevím kolik jich takhle jezdí.

Takže devadesát ? To už se to trochu blbě ovládá, pokud tedy chci simulovat realitu, tak mám jet těch devadesát jo ?
PoliceCollector
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 10. 11. 2014 21:48

Tobe co vlastnil kamion mame radit joo?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 10. 11. 2014 21:56

Obrázek
forsaken...
icotech852
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 10. 11. 2014 22:26

PoliceCollector píše:To jsem nikde netvrdil, jen říkám že i ženy řídí "TIRáky" a že to nemusí být nutně mužatky. Nevím kolik jich takhle jezdí.

Takže devadesát ? To už se to trochu blbě ovládá, pokud tedy chci simulovat realitu, tak mám jet těch devadesát jo ?

Jop, jestli se to v 90 blbě ovládá tak to mají nějak divně udělanou fyziku...

I pěkně driftovat s návěsem se dá

'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 10. 11. 2014 22:44

ja som skusal eurotruckera,ale pred 10rokmi.Moc ma to nechytilo,ale ked pozeram ako pokrocila v tychto simulatoroch grafika,tak klobuk dole.Este volant do ruky,oculus na hlavu a bude to moc huste...
forsaken...
icotech852
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 10. 11. 2014 22:46

hra sa volala - 18 wheels of steel http://foto.games.tiscali.cz/hard-truck ... 786/202967 trosku rozdiel
forsaken...
icotech852
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 10. 11. 2014 23:43

icotech852 píše:ja som skusal eurotruckera,ale pred 10rokmi.Moc ma to nechytilo,ale ked pozeram ako pokrocila v tychto simulatoroch grafika,tak klobuk dole.Este volant do ruky,oculus na hlavu a bude to moc huste...


občas to hraju, na odreagování. Mám i čupr volant Logitech G25, ale je škoda, že nejde nějak přebastlit na kamioňácký řazení. A taky je škoda, že herní volanty nepočítají se simulátory, jen se závody, takže neobsahují páčku na stěrače, blinkry atp.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 11. 11. 2014 03:17

Ono to snad má i nějaký MP a jsou i čs. truck klany. Potěšující také je že to je čs. hra od čs. vývojářů, jen opravdu nechápu ty nelicencované Mercedesy. Nikdy předtím jsem žádnou hru s kamióny nehrál a je to fakt o něčem jiném než klasická autíčka typu . Hraju to na klonu X360 gamepadu a pohoda. Člověk si naladí rádio a jede, líbí se mi že se opravdu mění ráz krajiny i silnic,podle jednotlivých států. Jen škoda že člověk nemá čas se kochat krajinou. Ve 100Km za hodinu už jsem si nepřipadal bezpečně, ale těch 90Km to dá v poho, i když já jel někde mezi 80-90Km a fakt to je optimální rychlost, Blavu-Brno jsem měl za chvíli. Docela mám chuť si po letech zamodelařit a koupit si nějaký model kamionu 1/24...Někde jsem snad zahlédl obrázky omodované hry a to je pak skutečně fotorealistické... Často je to v různých slevách a akcích, takže doporučuju a má to i slušné DEMO (což je dneska zázrak.)
PoliceCollector
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 11. 11. 2014 07:16

PoliceCollector píše:jen opravdu nechápu ty nelicencované Mercedesy.

licenci nedávno získali, takže v jednom z příštích updatů by mělo být i překopání Majesticu na Mercedes. Čekal jsem, že přijde s novým MANem, ale asi to bude spojené až s přidáním nového Renaultu.

ad MP - je neofiko, aktuálně nefunkční, protože byla taková aktualizační smršť, že se těm neofiko vývojářům nechtělo upravovat MP na jednu meziverzi. Prý se chtěli soustředit hlavně na další vývoj samotného MP. Ale zanedlouho by měl zase jet ...
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků