Herní kroužek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod icotech852 26. 8. 2014 16:08

tak to je super,vyzera to tak,ze ta hra dokaze pomoct v orientacii pri zakladnych poruchach vozidla
forsaken...
icotech852
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 27. 8. 2014 14:36

PoliceCollector píše:Bf-4 bohužel byl jen ve výpujčkách-mohl si ho hrát zadarmo šest dnů. Já si ho stáhnul, ovšem zjistil jsem že ta hra je i víc než půl roku po vydání zabugovaná, v kampani jsem najednou propadl skrz levelem a byl šlůs... fuj !

tak to mas tak no...ja som teraz poriesil red faction armageddon a novy patch ziadny (1.01 iba) a hra pri kazdom leveli pada do menu,musim aj 4xstlacit aby sa spustila...zabugovane vsetko...a kaslu na to a este to aj predavaju akoby sa nic nedialo.To je realita dnesnych dni
forsaken...
icotech852
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 28. 8. 2014 19:21

OMFG tak to je uz moc... po zakupeni Dark messiah of might and magic zo Steamu este aby sa clovek sprtal do suborov,preco hra nejde v cestine...nakoniec zasah do adresaru \SteamLibrary\SteamApps\common\Dark Messiah Might and Magic Single Player\mm\resource\ adresar english premenovany na czech... no facepalm... :/ :grr:

po dvoch hodinach konecne ide
forsaken...
icotech852
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 5. 9. 2014 14:20

http://www.alza.cz/sony-playstation-4-t ... 120979.htm jde to hrat i v anglictine bez cz titulky, nebo je to natvrdo v cz?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 6. 9. 2014 07:23

pochybujem ze by to bolo predabovane do cz,to budu len titulky,ktore si mozes vypnut,ale radsej sa spytaj na Alze

momentalne je beta Archeage
forsaken...
icotech852
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sune2009 10. 9. 2014 18:54

Tak mě dneska přišlo NHL 15 na PS4 a jako nic moc,jsem čekal trošku něco víc od NEXT GEN konzole,grafiku jsem čekal teda o dost lepší,ale hratelnost a pohyby jsou zase o něco reálnější.Ale zkoušel jsem to jeden rychlý zápas,takže to není moc objektivní a ještě k tomu se stahuje nějaký update kolem GB,takže to taky ještě může něco doladit.:-)
sune2009
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 9. 2014 17:36

Sem zkoukl nejaky gameplay z ps4 a ty hry se proste sekali, seka se to tak i normalne nebo to dela youtube/zpusob jakym to nahravaji?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sune2009 13. 9. 2014 18:45

Evlo jak kdy.:-) nekdy se mi watch dogs seka a nevim proc. Jindy to beha uplne v pohode. Ale treba sniper elite nebo nhl jsem jeste zadne lagy nemel a dneska kdyz jsem hral hodinu na x360 nove nhl a pak odpoledne na svem ps4 tak je to velky rozdil.:-)
Fps je ve valne vetsine pripadu vyssi nez na x360...
sune2009
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 9. 2014 18:55

Tak ja se dival na last of us, jedina loli hra co zatim je, ne? :D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sune2009 13. 9. 2014 19:01

Na tu jsem taky koukal,na tu new edici,ale ta grafika me neprisla moc next gen tak jsem to nekupoval. Spis me zajima rozdil gta v x360 verze vs ps4
sune2009
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 9. 2014 19:06

Tak grafika a grafika ...
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sune2009 13. 9. 2014 19:30

Jasné,oproti PC herním mašinám je to stále nic moc asi.Každopádně třeba sniper elite 3 vypadá oproti Last of us graficky lépe a když už jsem přecházel na novější konzoli,tak chci,aby ty hry dle toho vypadaly,pokud to není něco,co hraji kvůli jiným věcem(NHL,Forza nebo GT,atd.)
sune2009
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 9. 2014 19:33

No to je radeji jedno jak jsem to myslel :)
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 19. 9. 2014 16:27

Nějakej tip na hru s teréňákama?
Nedávno tu něco projelo, ale už nevim co. Ale líbilo se mi to.
Pak sem měl jednu hodně stařičkou, kde proti sobě závodilo několik teréňáků po trati, dalo se i mimo trať. Třeba spadnout do kaňonu. To bylo taky supr, akorát bych bral novější.
A nebylo pak ještě něco s historickejma rally autama? Dirt?
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 19. 9. 2014 16:49

splinters tu asi projelo
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků