Herní kroužek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod powerball 27. 3. 2020 10:40

Ja doufam ze udelaj half life 3 konecne :)) prej tam na konci je neco nazaceno ze by mohl bejt jo?
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod niemand- 27. 3. 2020 10:41

Ještě jsem Alyx nedohrál, videa z konce jsem nehledal, ale taky jsem zaslechl, že tam snad má být něco poměrně výrazně naznačeno.
All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.

A car isn't an object, or something you own... it's a part of you!
niemand-
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 28. 3. 2020 21:50

Tak se fakt stydím. Ryby nejdou, vlakem jsem projel tunel 100, namísto určených 40 a v Dirt Rally jsem aktivoval všechny asistenty, abych alespoň chvíli jel rychleji než 40 :D
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 28. 3. 2020 23:45

:D


Možná si neprehodill dimming :kuk:
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 29. 3. 2020 16:14

U nas trenujem. Cely dopolko delal ukoly, odpolko anglictinu. Tak za odmenu. :)
https://youtu.be/9eUKnajyE9Y
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 29. 3. 2020 17:01

epidemiologickej trénink?
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 29. 3. 2020 17:07

ta pila je asi nejtezsi, nicmene uz mam vsechno vytuneny na max. vodim si je jak slepy kone. :D
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 4. 4. 2020 07:59

probiham znova DG a vcera jsem dojel na pilu. :)
https://youtu.be/n3uRxiQ33qk
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 4. 4. 2020 09:02

Hrajete někdo na nintendu?
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 4. 4. 2020 10:14

Tak já si dám znova FC5. Už počtvrté.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 4. 4. 2020 10:28

To neděláš dobře s těma ,5, Jaromíre!
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 4. 4. 2020 21:27

Tak po frustraci s Doom:Eternal jsem si koupil doslova za pár stovek předchozí díl z roku 2016 - a zatím je to mnohem lepší hra. Proč ? Protože v ní není deb.lní platforming ale hraje se to jako normální střílečka.... Proč do dalšího dílu nacpali skákání a příšlo jim to coll... netuším. V rebootu zatím jen prolézám Mars základnu a masakruju démony.

Kdyžto v eternalu jsem se zasekl na konci druhého levelu (Exultia) kde musíte přeskákat na propadajících se plošinkách... (Ten zákys předtím jsem překonal, aby se objevil další...) Grrr.

A zrovna tady je to skákání jaksi na úkor soubojů. V podstatě pořád hopsám a souboje žádné.
Ach jo :(
PoliceCollector
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 5. 4. 2020 06:52

MELLO píše:Tak já si dám znova FC5. Už počtvrté.

Jak jsem zkusil CoD MW remastered na PS4 (takový to první CoD MW z 2007 jak se leze po Černobylu) a nová grafika tomu dost pomohla, zas mě to bavilo. Jen ty střílečky na gamepadu, to je fakt voser. Paralelně a tím mám na mogbuku rozehrané ještě CoD MW z loňska (ten "reboot" serie) a hrát a kbd a myší to je úplnej balzám na duši.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 5. 4. 2020 21:40

Když není k půjčení, tak alespoň případné rady/doporučení k VR? Na PC? Kdo má, jak moc prostoru kolem si děláte, jaké konkrétní VR doporučujete nebo zkušenosti s konkrétními typy?
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod niemand- 6. 4. 2020 06:24

Mrak: záleží co chceš hrát, kolik máš peněz a jaký máš pc. Asi nejlepší volba je Index, potom lidi dost chválí Oculus Rift S, ale s tim nemám zkušenosti. Mám možnost hodnotit jen Index a HTC Vive.

Prostor mám aktuálně jen 3,7x3,2 metru, minimum pro "room scale" je myslím 2x2 metry. Některé hry ti s menším prostorem hrát nedovolí.

Některé VR sety mají dodatečné stanice pro snímání (ty od Oculusu fungují jinak než ty které má Vive a Index). Ale samozřejmě se stanicemi máš pak lepší snímání i když to se hodí spíš těm, kteří chtějí hrát hry jako Beat Saber na vyšší úrovni. Sety bez stanic pak možná vyžadují hrát za světla, ve tmě to údajně může zlobit, ale nemám možnost soudit.
All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.

A car isn't an object, or something you own... it's a part of you!
niemand-
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků