Herní kroužek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 24. 11. 2021 11:11

Ja len ze uz z toho videa, kde to propagovali bolo vidno, ze tam pastli ine textury a slus.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod powerball 24. 11. 2021 11:14

tslany píše:Tak hlavně oni to udělali tak, že vzali nějakej úplně jinej engine a nabastlili to na to, ne? Původní byl tuším RenderWare, od čtyřky přešli na RAGE, a tohle je UE?

jo je to na Unreal Engine.Ale to mi nevadí.Mě vadí že to není remaster, ale jen akce rychlý prachy.
powerball
Powerman

Odeslat příspěvekod hobitt 24. 11. 2021 11:16

powerball píše:Teď to hraju a je to docela zaslouženě.Na tom skoro nic předělanýho není.To je spíš takovej HD texture pack (kterej se dá stáhnout na původní GTA zdarma z nějakejch moderskejch stránek) než remaster.V některých ohledech je to horší než původní starý GTA.Je tam míň hudby v rádiích, déšť vypadá úplně příšerně, postavy který jdou v misích se mnou se dost často někde zaseknou o lampu a nejsou schopný jít dál, viditelnost je sice mnohem lepší ale pořád doskakují auta a další objekty na poslední chvíli atd.To se úplně ***** v Rockstaru za tohle chtít 1599kc.

Jo, jak jsem byl *****, že jsem před měsícem koupil původní San Andreas, tak už jsem v klidu, co jsem kouknul na pár recenzí. :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 11. 2021 11:48

glider píše:Ja len ze uz z toho videa, kde to propagovali bolo vidno, ze tam pastli ine textury a slus.

jo to jo, ale nebyly z toho jasné ty další nedostatky co psal pb
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod _maty_ 24. 11. 2021 13:18

no je to škoda...

ano
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod MV_cz 24. 11. 2021 13:23

Arnie J píše:to je skoro až nezasloužené

Tak není, když měli hru co byla na PC a stačilo možná otexturovat, ale oni pro remaster na pc vzali nějakej port z konzole a dojebali to.
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod powerball 24. 11. 2021 19:35

Gratulujeme k vyhre nad SSD diskem.
seek discomfort
powerball
Powerman

Odeslat příspěvekod hobitt 25. 11. 2021 13:13

A mám ji, snad se naplní mé očekávání a chytne mě to víc než Horizon 5 :)

Obrázek
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod powerball 25. 11. 2021 13:25

Tohle mi vůbec nešlo.Sem tam vzal stejný super nabušený závodní auto jaký sem měl ve Forza Horizon 4 a zabrzdil sem před zatáčkou na okruhu na 60km/h, zatočil sem a ono to jelo furt rovně a nabouralo do zdi tak sem to odinstaloval :D Navíc mi vadilo že jsou tam jen okruhy.Ja radši šotolinu v lese.
powerball
Powerman

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 11. 2021 13:28

CMR sem jezdil rád a potom ještě ty tahače na okruhu, to už si nevzpomínám, jak se jmenovalo.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod hobitt 25. 11. 2021 13:38

powerball píše:Tohle mi vůbec nešlo.Sem tam vzal stejný super nabušený závodní auto jaký sem měl ve Forza Horizon 4 a zabrzdil sem před zatáčkou na okruhu na 60km/h, zatočil sem a ono to jelo furt rovně a nabouralo do zdi tak sem to odinstaloval :D Navíc mi vadilo že jsou tam jen okruhy.Ja radši šotolinu v lese.

Je pravda, že z toho mám trochu obavy, párkrát jsem to hrál s kámošem a měl jsem pocit, že jakkoli tlačím ten klobouk do boku, tak ta auta jedou rovně, v tom mi Horizon 5 vyhovuje daleko víc. Jen má Horizon pro mě strašně otravné věci, no.

O víkendu vyzkouším, koupil jsem to jako bazarovku, aspoň jsem za to nevyhodil moc peněz.
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod hobitt 25. 11. 2021 13:39

MELLO píše:CMR sem jezdil rád a potom ještě ty tahače na okruhu, to už si nevzpomínám, jak se jmenovalo.

CMR 2005 :love:
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 11. 2021 13:42

Jo, jo.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod powerball 25. 11. 2021 13:43

Jo to sem hrál furt tenkrát před lety.To bylo super.
powerball
Powerman

Předchozí stránkaDalší stránka