Politický koutek aneb vyblejte si srdíčko

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Svuj hlas oproti volbám posledním dáte v nadcházejících volbách:
Dám stejné straně jakou jsem volil v r.2006 26 %  20%  [ 26 ]
Jiné straně jenž je dlouhodobě zavedena ve sněmovně 16 %  12%  [ 16 ]
Zkusím novou stranu 88 %  67%  [ 88 ]
Celkem hlasů : 130

Odeslat příspěvekod JardaB 27. 2. 2016 09:23

Nejsem rezim. A nejsem proti nikomu, kdo neohrozuje moji svobodu, zivot a zivotni standard, ten at si dela, co chce.
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod addiction 27. 2. 2016 09:24

Kibitz píše:
addiction píše:Si se svym projektem muze delat co chce :nenapadne

Ano. A nikdo by už na facebook neměl páchnout. Cenzura *****í.

Ano
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod Kibitz 27. 2. 2016 10:58

Už jsi zrušil registraci?
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod addiction 27. 2. 2016 11:01

Coze?
addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod Vagi 27. 2. 2016 11:08

Takže patříš mezi 4%? Za to se nemusíš stydět :D
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod addiction 27. 2. 2016 11:10

1/10 :-(
addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod Vagi 27. 2. 2016 11:11

Hlavu vzhůru ;-)
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod addiction 27. 2. 2016 11:20

To plati predevsim pro tebe, podobnej "humor" bych cekal u nejakyho adolescenta, ne u tebe 8-)
addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod Vagi 27. 2. 2016 11:25

Ale no tak... :oops:
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod kejki3 27. 2. 2016 12:31

GeneHawkins píše:O co jseš jinej?
Jsem si 100% jistý, že by se tu dal nastolit nacistický režim, stačilo by tomu říkat jinak. Asi jako nepřekvapil ten průzkum, co zjišťoval, že lidi by ochotněji platili daně, pokud by byly nazvané ušlechtile, třeba "odvod do společného účtu". :-!
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Štamgast

Odeslat příspěvekod Ondrasz 27. 2. 2016 17:36

http://zpravy.idnes.cz/na-ceste-reckem-je-25-000-bezencu-dji-/zahranicni.aspx?c=A160227_105708_zahranicni_san

Tak Frauke Petry měla nakonec pravdu, hranice a ploty se budou muset nakonec hlídat s ostrýma zbraněma. Protože ty desetisítisíce se budou domáhat svých práv jít dál na sever a valící se několikatisícový dav jinak než zbraněma neudržíte. Nepředpokládám, že ten pitomec co jí urážel by se jí omluvil, stejně jako Mutti se omluvila za to že pozvala celý svět do Německa a totálně rozes**ala Německo i evropu. Doufám, že AFN vyhraje ve volbách i přes lživou propagandu, oficiálních médií prosazovanou vládnoucími politiky, které se z nich snaží udělat nácky...
Takže plán B prosazovaný V4, pomohli prosadit Rakušáci limitem, ale Řekové ti jsou furt mimo a nic nepochopili. Místo toho, aby plavidla NATO důsledně vracela všechny odchycené obratem zpět do Turecka, tak si je tahají z ostrovů na pevninu... :roll:
Ondrasz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Moucha 27. 2. 2016 17:40

naivko, bude plán C: lidi ve zbrani
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod Ondrasz 27. 2. 2016 19:23

Citováno z jiné diskuze aneb jak jak se ze sluníčkáře s růžovýma brýlema stává realista nicméně trvá otázka co udělají sluníčkáři až se díky jejich welcome politice celý právně sociální systém rozpadne a dojde na slova xenofobů a nácků....

fotograf Šibík:

Názor se mi opravdu mění. Zpočátku jsme byl na pozici sluníčkářů. Ne, že bych držel transparent: „Přijďte. Přijmeme milion uprchlíků!“ Nicméně jsem se tomu trochu blížil. Říkal jsem si, že to bude super, když tady vzniknou syrský restaurace, že to bude pestřejší. Když může všerasovost fungovat v New Yorku, tak proč by nemohla v omezené míře fungovat v Praze. Pak jsem si ale všimnul, že tomu česká společnost není nakloněná. Ostatně si toho všimli i uprchlíci. Proto nás berou oklikou. Je paradoxní, že čtyři země, kterým se za bolševika nejvíc pomáhalo, tedy Česko, Slovensko, Polsko a Maďarsko, mají největší výhrady k pomoci uprchlíkům. Ale budiž.

Pak jsem začal uprchlíky jezdit fotit. Byl jsem v přístavu Calais, na italsko-francouzské hranici, na ostrovu Lesbos a viděl jsem, jak humantární pracovníci tleskají lidem, co připlouvají na lodích či přeplněných gumových člunech. První, co uprchlíci v reakci udělají, tak vezmou mobil a zavolají ostatním do Turecka, kde jich jsou ještě dva miliony. A říkají: „Hele, sežeň prachy a pojeď. Je to tady super, je o nás postaráno.“ Výsledkem je, že dobře myšlená pomoc vlastně zvyšuje počty uprchlíků. Navíc se do Evropy přemisťuje čím dál víc národností a to národností, které to nepotřebují. Lidé z Bangladéše, Indie, Pákistánu. Když se jim bude pořád takhle tleskat, tak jich bude jezdit víc a víc. I mně došlo, že už jich přijelo dost. Se Zemanem bytostně nesouhlasím a považuji ho za jednoho z největších škůdců, které znám. Když řekl, že uprchlíci mohou být infiltrováni islamistickými zabijáky, říkal jsem si, že je to blbost, protože ti se sem dostanou jinak, jednodušeji. Nicméně jsem se mýlil. Bohužel měl pravdu Zeman, kterého nemám tak rád
Ondrasz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod burty s krenem 27. 2. 2016 19:37

Fandím Makedonii
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod powerball 27. 2. 2016 20:03

Obrázek
powerball
Homoderátor

Předchozí stránkaDalší stránka