Domácí mazlíčci

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 16. 6. 2021 14:05

Ani z taniera, ktory ti niekto jebne o hlavu - to sa hovori u nas.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 16. 6. 2021 14:14

Já kvůli omámení ze sexu a krásy dopadl neslavně, ale jak bych zvládal tuhle situaci vůbec netuším :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 16. 6. 2021 14:41

Drzal by si ako hluchy dvere :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 16. 6. 2021 14:50

Dát do útulku, solved.
Ženu samozřejmě :D
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 16. 6. 2021 15:14

glider píše:Drzal by si ako hluchy dvere :D

Je to možné :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 16. 6. 2021 15:39

mfilip píše:Z hezkeho talire se nenajis se u nas rika.

Možná můžeš aspoň občas vylízat (misku)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 16. 6. 2021 17:58

To téma se nám nějak rozšířilo. :hm
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod salam01 16. 6. 2021 18:55

mfilip: jediná rada, která za něco stojí, je:
  1. Ujasni si, čeho chceš dosáhnout.
  2. Najdi si dobrého právníka a sděl mu svůj záměr.
  3. Nech jej pracovat a řiď se všemi jeho pokyny a strategií, i když se ti to občas třeba nebude líbit. Nekecej mu moc do toho.

Poznámky:
  • Na právníkovi nešetři. Své právničce jsem platil cca 5 t. na hodinu a veškeré právní výdaje se mi vrátily během následujícího stání (po prvním stání jsem musel dát padáka své slušné právničce a najmout si řeznici).
  • Počítej s tím, že utržíš nějaké rány a ztráty. To není podstatné, jakkoli tě to třeba bude bolet, citově i finančně.
  • Hlavní totiž je, abys konečně mohl začít žít svůj život - tohle by měl podle mě být ten vytyčený cíl.
  • Nemáte děti, odpadá jedna velká komplikace.
  • A příště si dej bacha.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 16. 6. 2021 19:06

mfilip nemám úplně rád takovéto veřejné probírání „domácího špinavého prádla“. Nicméně jsem se chystal, že Ti napíšu něco ve stylu salam01, byť do SZ.

Některé záležitosti na Tebe mohou mít výrazně negativní vliv. Jak na zdraví, tak i duševno. Jakmile se excesu zbavíš, zjistíš sám, jak moc velký extrém jsi zažíval. Velkým plusem pro novou cestu je neexistence potomků. Nemusíš brát ohledy, mít zábrany. A důležitý je salamův závěr, totiž, aby sis příště dal bacha. Musíš si velmi dobře zmapovat aktuální partnerku po všech směrech a v budoucnu už nejít stejnou cestou. Bohužel se podobný jev stává velmi často. Následně by se mohlo opakovat to samé.

Pro korektní posouzení by, samozřejmě, mělo zaznít vše z obou stran, aby šlo co nejméně závisle posoudit realitu. Jestliže je taková, jakou popisuješ, pak ještě dnes začni na netu shánět právníka. Byť bys měl pro úplný start udělat jen nějakou rychlou konzultaci, třeba v bezplatné právní poradně.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 16. 6. 2021 21:10

MgX: ani to neberu jako praní domácího špinavého prádla. Dokud sem nepřijde Jouda s výkřiky že je člověk hajzl, když si vezme k rozvodu právníka a nezačne se otírat o naše děti, je to myslím kultivovaná a věcná diskuse.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 16. 6. 2021 21:22

salam to napsal víc něž trefně (zkušenost ze života, jak jsem pochopil). Jediné (velké) plus je ten fakt, že spolu nemáte děti, ale "jen" psa a asi nějaký majetek.
Ale tahle hra na to (ikdyž, ona to tvoje drahá polovička asi ani nehraje, ona taková prostě je), to není do života úplně OK... to povede jen k postupnému odcizení a dřív nebo později to zabalíš, pokud si vážíš sám sebe.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 17. 6. 2021 06:29

salam01 píše:MgX: ani to neberu jako praní domácího špinavého prádla. Dokud sem nepřijde Jouda s výkřiky že je člověk hajzl, když si vezme k rozvodu právníka a nezačne se otírat o naše děti, je to myslím kultivovaná a věcná diskuse.

Myslel jsem to tak, že sám autor dotazu, co je v problémech, vše řeší takto “veřejně”. Což samozřejmě může v některých případech vést i k Tebou naznačeným, nechtěným reakcím.
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 17. 6. 2021 07:19

k rozvodu je myslim lepsi nic nemit. kdyz nic nemas, nemuze ti to nikdo sebrat. u nas se rozvadel bracha a radil sem mu krome pravnika i ja. co ma rikat u soudu a jak bych to soudkyni vytmavil.
se smal a ze sem prej kokot. :D
dal pani dost penez na cestu. kdyby ji klepnul, vyslo by to levnejc.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 17. 6. 2021 07:26

MgX: rozumím. Ale tak neprobírá se zde nic konkrétního. Jinak mfilip klidně SZ.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 17. 6. 2021 10:16

hopa26 píše:
dal pani dost penez na cestu. kdyby ji klepnul, vyslo by to levnejc.

:O :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků