Domácí mazlíčci

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 1. 2022 12:03

Takhle funguje většina psů.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 1. 2022 12:09

Jen v nekterych rodinach je to otocene a panicek stace jak pes piska
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 1. 2022 12:22

hopa pekne napsáno
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 1. 2022 13:01

Arnie J píše:Takhle funguje většina psů.

Mopesů ne :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 20. 1. 2022 14:23

Chudinka si dala na svačinu kostičku a teď se snaží neusnout.

Obrázek


Tak už to vzdala.

Obrázek

Obrázek
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 1. 2022 14:23

To znám :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 20. 1. 2022 14:40

Po Castelli?
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 1. 2022 14:44

Castelli už dáááávno nepijo. :-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 20. 1. 2022 14:49

Tvl, co na to jejich akcionáři?
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 1. 2022 14:49

Nevím. Teď jsem významným kunšoftem u Kumsty.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 20. 1. 2022 14:53

A já si říkal, proč z DBK stěhujou půlku krámů v přízemí. Kumsta potřebuje rozšířit sklad.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 1. 2022 14:53

:D :D :nenapadne
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 20. 1. 2022 15:08

Ta je jak já po obědě. Jen mě bohužel kolegyně upozornila, že okamžitě hlasitě chrápu, tak se to u nesmím poddat. :D
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 7. 2. 2022 10:47

Kurna jsem mel incident v nedeli na parkovisti na Visalajich.

Zaparkoval jsem, pripnul dobrmana, zaslapnul voditko nohou k zemi, bo on je vzdy ze startu trosku divocejsi z noveho prostredi, jako ze si zavru auto, zamknu, klice dam do batohu.
A jak to delam tak vedle zastavilo auto, vylezla slecna, ze ma vlcaky, jestli je muze vytahnout, rikam, ze jo, ze v klidu, No jenze dobrman mi zatahnul, jak se nahybal za vlcakama a povolilo kovove oko na obojku, ktery mi teda s voditkem zustal na zemi.

Dobrman mi teda odbeh, zacal jsem je privolavat, zapiskat, na dalku jsem zavolal, na tu slecnu s vlcakama, ze at je v klidu, ze je to stene a tak za 10-12s mi dobrman pribehnul, cestou se jen zastavil u lampy, aby ji pochcal.

Mezitim, ve chvili, kdy jsem privolaval dobrmana, ze starsiho P306 vysel starsi par, tak kolem 55-60, pan kolem mne nejdrive prosel, pak se vratil a tak celkem agresivne mi zacal vycitat, ze mam na volno pusteneho psa, ze jsem nezodpovedny, ze je to bojove plemeno, ze muze nekomu ublizit, ze jej musim mit na voditku, apod. Stacil jsem mu jen rict, ze reaguji na vzniklou situaci, ze pes mi urval obojek, ze neni na volno schvalne a zacal jsem v podobnem tonu hlasu rikat, ze prece musi videt, ze ted tu situaci resim, jak to jen jde, ze musi videt, ze na volno nebeha schvalne a ze nema obojek, protoze ho pretrhnul.

Dobrman v tu chvili ke mne pribihal vrtel ocasem a jak tak bezel kolem te pani tak jen zvedl cumak, aniz by se ji dotkl, ona zvedla ruce nahoru a zacal akricet, berte toho psa, ja mam strach. Pes pribehnul ke mne, ja ho objal, dotlacil do auta, dal do kufru, mezitim ten par odesel.

Poprosil jsem pana z parkoviste, jestli nema nahodou nejaky drat, nakonec mel celkem pevnou tkanicku, kterou mi dal a ja zacal provizorne opravovat obojek.

Asi za 10min se ten par vratil, ja vylezl z auta a znovu jsem se omluvil, ze mne to mrzi, pokud jsem je pes vystrasil, ze mi bohuzel urval obojek a neslo o cilene pobihani na volno. No pan se znovu s pani znovu pustil do poucovani, ze jej musim mit na voditku, rikam jasne ja to vim, ale bohuzel mi urval obojek, tak bohuzel byl chvili na volno .. ve finale pani povida, ze v jejim okoli do 13let nejaky chlapec koktal, protoze ho v detstvi vylekal pes a pan rekl, ze na hory nechteji chodit kvuli lidem jako ja, kteri nechavaji psy behat na volno. Nasedli do auta a odjeli a mne cely den stvalo, ze vypadam jako nezodpovedny debil a ze nebyli schopni pochopit, ze slo o nehodu. Ja jejich pohled chapu a respektuju, proto jsem se omlouval, ale oni moji situaci nepochopili.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 7. 2. 2022 10:51

Curaci no.

Ja byl na Visalajich v sobotu..mel jsem teda co delat tamy vyjet po tom neposypanem ledu co tam v nedeli byl.

Jeli jsme tam na socalizacku se psama, ze tam byva min lidi..picu, v sobotu tam byl nejaky bezecky zavod na Lysou..a rek bych, ze ajif tam mel dvojnika. :D

Btw za 2 tydny v sobotu tam jedem asi zase, jsme vetsinou s 3-3 psama, muzes se pridat. Predbezne je plan Bily Kriz, Svarna Hanka a z5.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků