Doporučte KVALITNÍ pračku,konkrétně,kterou vybrat?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 30. 3. 2021 16:25

salam01 píše:Sušičku zvlášť, pokud to aspoň trochu jde.

A důvod je jaký? Já to znám dokupy a je to takové meh, ta samostatně je lepší v čem?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 30. 3. 2021 16:39

Je to kočkopes a po vyprání musíš půlku mokrého prádla vyndat a sušit tak celou původní prací dávku nadvakrát. Nebude to ani dobře prát, ani dobře sušit.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 30. 3. 2021 16:50

Maminka říká že to pere dobře a suší taky, že se tam nesmí dávat moc pradla.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 30. 3. 2021 18:58

Věř názoru, že ideální stav je... zvlášť pračka, zvlášť sušička. Jestli ale nemáš na výběr, půjdeš cestou integrovaného řešení 2v1.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 30. 3. 2021 19:21

Tak když to bude v jednom tak to může bezobslužne přejít z praní na sušení, to je moje logika proč 2v1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mizi 30. 3. 2021 19:22

ne
Mizi
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 30. 3. 2021 19:23

Tak pravda, že to co maminka tak samo pokračovat neumí, ale doufal jsem, že LG to dokáže, alza tam má těch 60 dní na vrácení
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abre 30. 3. 2021 19:32

2v1 s tepelnym cerpadlem normalne funguje, jen kdyz tam nakladam, tak nad tim pradlem v suchym a nacechranym stavu, musi zustat jeste trochu mista. Pri suseni to nabyde na stejny objem, a kdyz to buben neni schopen otacenim promichavat, zustanou tam mokre fleky.
Spravedlnost pro pecha!
Abre
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod salam01 30. 3. 2021 19:40

evlo píše:
salam01 píše:Sušičku zvlášť, pokud to aspoň trochu jde.

A důvod je jaký? Já to znám dokupy a je to takové meh, ta samostatně je lepší v čem?

Laikovi na jejich spojení v jednom přístroji nemusí přijít nic divného, odborník ale moc nejásá. „Pro praní je potřeba menší buben s otvory, na sušení zase výrazně větší bez otvorů, což u jednoho stroje nelze vyřešit žádným univerzálním řešením,“ říká Zdeněk Purma s tím, že daní za spojení pračky se sušičkou bývají slabší sušicí funkce. To ostatně ukázal i náš test…

První částí testu sušičky byla přesnost sušení. Prověrce jsme podrobili nejprve program bavlna na uložení, po jehož dokončení by prádlo mělo být suché se zbytkovou vlhkostí blížící se nule. Této mety se podařilo dosáhnout jen modelu Electrolux, a tak si jako jediný odnesl velmi dobré hodnocení. Méně než dvě procenta vlhkosti jsme naměřili ještě u Miele, Bosch a AEG, za což si vysloužily školní dvojku. U Gorenje byla zbytková vlhkost 11,7 %, u LG dokonce 15,5 %. Takto vysoká vlhkost na uložení do skříně nestačí, prádlo je stále moc mokré. Pro dosažení skutečně suchého prádla by bylo nutné další sušení nad rámec daného programu. Gorenje a LG si tak za tuto zkoušku odnesly nedostatečné hodnocení.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 30. 3. 2021 19:42

Dík o tom, že to neususi úplně maminka říkala, ale myslela si, že je to obecně vlastnost sušičky
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abre 30. 3. 2021 19:49

Mamka samozrejme zvladne dva dedikovany spotrebice levou zadni.
Ale pro singla lepsi kombi. Rano tam nalozim, nasypu prasek, nastavim odlozeny start, jdu si po svym. Vecer je pradlo ciste a suche. Jen to jeste neumi zehlit.
Spravedlnost pro pecha!
Abre
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod evlo 30. 3. 2021 20:02

Tak právě když je to vlhký a povědomí to dobře tak to žehlit nemusím, což úplně suchý že sušičky musím.

Jako chtít zahlit, tak to můžu rovnou nosit košile.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 4. 2021 18:28

Tyjo teď fakt lituji mojí lenosti, že jsem se nepřemohl vyzvednout od saláma, pračky bohužel jdou cestpu aut takže místo koleček jen dotykové plošky a kolečko většinou fake.

A samozřejmě to.ma Wifi.

Divny, ze tyhle demence vadí spíš ajtakum, asi jak stárnou.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 13. 4. 2021 19:26

Abre píše:Mamka samozrejme zvladne dva dedikovany spotrebice levou zadni.
Ale pro singla lepsi kombi. Rano tam nalozim, nasypu prasek, nastavim odlozeny start, jdu si po svym. Vecer je pradlo ciste a suche. Jen to jeste neumi zehlit.

Tak ono by stacilo kdyby byla pračka, co se umí samo otevřít, a nemusíš odkládat start, ne? Já to používám u myčky jen na to, že jdu spát v jednu a protože panelák, nechci ji pouštět, tak nastavím, ať se pustí v 6 a pak se v 10 probudím a myčka otevřená.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod DaciaFan 14. 4. 2021 21:01

proc by nemohla jet mycka v panelaku pres noc? (nevysiram, nikdy jsem v panelaku nebydlel)
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků