Depresivni koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 12. 2011 17:59

brasci píše:To sú tu zas teórie a stratégie ako keby ste mali 15 :D


A oni kolikrát i mají :-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 12. 2011 18:01

Hybaj do svýho tématu chlupatče.
myšpulín
Inventář

Odeslat příspěvekod H.U. 28. 12. 2011 18:01

To bylo na Mello ?
H.U.
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod powerball 28. 12. 2011 18:02

Hyza píše:power - normalne si k ni sedni, zacni s ni mluvit vazne a vysvetli ji, ze si plne uvedomujes i vsimas toho ze po tobe jde, a ze je ti to neprijemne, protoze si ji nechces *****, protoze s ni chces byt jenom kamos, a takove ty blaboly.

Hyza píše:lukasoj: tak to by byl extrem, nicmene muze ze sebe udelat citliveho rozumneho uprimneho kabrnaka, kdyz to dobre zahraje :) a pak podle reakce bych si tu holku zavazal (nebo bych se taky na to *****) tim stylem ze bych ji sdelil supertajnou vec, ze se mi hrozne moc libi jeji kamoska, atd :) ale to jsou slozite manipulace a takhle na dalku je tezko radit, kdyz clovek nevidi jestli jde o nejakou s charakterem slepice a iq houpaciho konika, ktera by mu pak akorat nadelala problemy, nebo o rozumnou borku ktera mu muze jeste pomoct, kdyz uvidi ze se zachoval normalne :) neni nad to ziskat si nejdriv kamaradky :D

to zni dobre ale nakonec sem zvolil jeste vetsi ignoraci, uz nezvedam telefony a na sms nereaguju tak doufam ze ji to konecne dojde :hm
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rollsroyce 28. 12. 2011 18:02

Zasvinil mi jej proletariát, čekám, až je personál vykáže ven.
rollsroyce
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 12. 2011 18:03

H.U. píše:To bylo na Mello ?
Ne ten se tam vecpal než jsem to napsal.
myšpulín
Inventář

Odeslat příspěvekod 4x110mm 28. 12. 2011 19:20

powerball píše:to zni dobre ale nakonec sem zvolil jeste vetsi ignoraci, uz nezvedam telefony a na sms nereaguju tak doufam ze ji to konecne dojde :hm
Tak jestli je aspoň drobet jetelná, nechceš dát její číslo sem do eráru? :D
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 28. 12. 2011 19:21

ani ne :D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4x110mm 28. 12. 2011 19:24

nebo aspoň odkaz do facebooku, aby to nebylo tak nápadný kdo to pustil :D
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod H.U. 28. 12. 2011 19:24

ani ne co ? :D
H.U.
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod powerball 28. 12. 2011 21:21

powerball píše:
Hyza píše:power - normalne si k ni sedni, zacni s ni mluvit vazne a vysvetli ji, ze si plne uvedomujes i vsimas toho ze po tobe jde, a ze je ti to neprijemne, protoze si ji nechces *****, protoze s ni chces byt jenom kamos, a takove ty blaboly.

Hyza píše:lukasoj: tak to by byl extrem, nicmene muze ze sebe udelat citliveho rozumneho uprimneho kabrnaka, kdyz to dobre zahraje :) a pak podle reakce bych si tu holku zavazal (nebo bych se taky na to *****) tim stylem ze bych ji sdelil supertajnou vec, ze se mi hrozne moc libi jeji kamoska, atd :) ale to jsou slozite manipulace a takhle na dalku je tezko radit, kdyz clovek nevidi jestli jde o nejakou s charakterem slepice a iq houpaciho konika, ktera by mu pak akorat nadelala problemy, nebo o rozumnou borku ktera mu muze jeste pomoct, kdyz uvidi ze se zachoval normalne :) neni nad to ziskat si nejdriv kamaradky :D

to zni dobre ale nakonec sem zvolil jeste vetsi ignoraci, uz nezvedam telefony a na sms nereaguju tak doufam ze ji to konecne dojde :hm

tak ne, zase ted vola :oboze ta to snad nema v hlave v poradku
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 28. 12. 2011 21:26

Proč jsi ji dával číslo? :D Sis myslel, že si ji o něj řeknou ty kámojdy, viď? :-))
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 28. 12. 2011 21:27

jo :D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 28. 12. 2011 21:32

a znova takze prosim o nakej tip na dobrej blacklist na symbian
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod H.U. 28. 12. 2011 21:33

ukaž, že máš srdce a pochopení....jdi a opíchej jí...
H.U.
Uživatel deaktivován

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků