Preferujete nějakou leteckou společnost? (letecky koutek)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ace2 11. 11. 2019 13:50

No tak to je geniální :D
Zabil jsem 7 zeber. Ano ty zvířata. A bacha na ex, kradou vysavače
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod Jack111 11. 11. 2019 14:54

Hlavni ukol bude osustit na hajzlu letusku.
Jack111
Inventář

Odeslat příspěvekod ace2 11. 11. 2019 15:07

no to by byl zážitek. Hlavně v té ekonomické třídě. Sesraný, pochcaný záchody včetně podlahy. Upatlaný nábytek, místo že se tam pomalu ani neotočíš. Tam to prostě chceš dělat.
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod Jack111 11. 11. 2019 17:14

ace2: To si je musí letušky udržovat čistý. Tvoji sousedi SAE to dokáží udržet dost dlouho čistý a v A380 je místa dost.
Jack111
Inventář

Odeslat příspěvekod ace2 11. 11. 2019 17:18

Jack111 píše:ace2: To si je musí letušky udržovat čistý. Tvoji sousedi SAE to dokáží udržet dost dlouho čistý a v A380 je místa dost.

Tak určitě. Úplně nové letadlo po prvním letu:

ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 11. 11. 2019 17:19

to se fakt vzdycky na dlouhym letu bojim, ze bych musel na zachod
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ace2 11. 11. 2019 17:30

Tak hrozný to není. Chce to dodržovat několik zásad:

1. vyzkoušet předem zda splachovací systém funguje. Není asi nic trapnějšího než vysvětlovat posádce u plné mísy že to nefunguje.

2. Vyčistit antibakteriálním ubrouskem, v economy co moc není, tak papírovej cover na sedátko

3. do záchodové mísy vložit umně několik kousků papírových růčníků/utěrek/ubrousků

4. udělat potřebu

5. nevstávat (jinak se začně šířit smrad) a při sezení spláchnout. Obsah krásně sklouzne podtlakem po těch obrouskách kam má a nezustane zaprasená mísa a zároveň to vytáhne i ten smrad.

6. pak se na pohodu v klidu očistit a tak a spláchnout po druhý, to už je na pohodu v klidu.
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod yndezit 11. 11. 2019 17:31

To mi připomíná SOP co jsem kdysi psal. Už tomu chybí jen datum vydání a podpis.
yndezit
Štamgast

Odeslat příspěvekod ace2 11. 11. 2019 17:42

každej je odborník na letectví dokud nemá otevřít v letadle dveře od záchodu... když už se to po minutě hrabání, tlačení, tahání a hledání kliky nějak povede tak pak začne v panice hledat čím se to splachuje. U nás v businessu ten problém není, lidi jsou zkušený navíc letušky mají povinnost po každé použítí toalety to zkontrolovat před dalším pasažérem. Tak je to uklizený. U předcházející firmy to byla jiná písnička. Člověk se potřeboval ***** a ted tam kadíš s pocitem že je před záchodem fronta cestáků co čekaj taky. O tom že by to bylo nějak vyňunaný a navoněný už vůbec ne.
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 11. 11. 2019 17:47

business si me ale zdarma nedal, tak poledim asi sockou, protoze premium economy za normalni prachy jsem propasl, takze me business nezajima :(
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ace2 11. 11. 2019 17:49

postup je stejnej
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 11. 11. 2019 17:50

ace2 píše:Tak hrozný to není. Chce to dodržovat několik zásad:

1. vyzkoušet předem zda splachovací systém funguje. Není asi nic trapnějšího než vysvětlovat posádce u plné mísy že to nefunguje.

2. Vyčistit antibakteriálním ubrouskem, v economy co moc není, tak papírovej cover na sedátko

3. do záchodové mísy vložit umně několik kousků papírových růčníků/utěrek/ubrousků

4. udělat potřebu

5. nevstávat (jinak se začně šířit smrad) a při sezení spláchnout. Obsah krásně sklouzne podtlakem po těch obrouskách kam má a nezustane zaprasená mísa a zároveň to vytáhne i ten smrad.

6. pak se na pohodu v klidu očistit a tak a spláchnout po druhý, to už je na pohodu v klidu.

U bodu 5 bych se bal ze mi to vcucne ptaka
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod yndezit 11. 11. 2019 17:54

Není problém.
Přidá se bod 4.5 'Goes musí přehodit ptáka viditelně přes prkénko, a zajistit ho v této poloze.'
yndezit
Štamgast

Odeslat příspěvekod ace2 11. 11. 2019 17:56

už jsem psal minule. Pod prkýnkem je právě z těchto důvodů mezera aby ti to nepřisálo ***** k míse. Funguje to spolehlivě, není se čeho bát.
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod Jack111 11. 11. 2019 18:23

ace2 píše:
Jack111 píše:ace2: To si je musí letušky udržovat čistý. Tvoji sousedi SAE to dokáží udržet dost dlouho čistý a v A380 je místa dost.

Tak určitě. Úplně nové letadlo po prvním letu:

co to má společnýho s tím, co jsem napsal?

jinak bod jedna je trapný leda tak pro letušky. Ti to maj rozbitý a musí to řešit Jako cestujícímu, který si navíc už ulevil, mi je to přece úplně šumák.
Jack111
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka