Preferujete nějakou leteckou společnost? (letecky koutek)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod powerball 5. 9. 2021 19:51

lu.kas píše:
powerball píše:Na zakarpati chceme do Kolocavy 24-28.9.Vlaky muzu doporucit.Ty jejich IC jsou podobny jak u nas a pak tam maj ty sovetsky spaci vlaky coz je kupodivu taky pohodlny.Marsrutky jsou absolutni peklo :D do toho uz sednu jen v absolutne nejvetsi nouzi :))

A co v Koločavě?

Jo, maršrutky taky moc nemusím. Koukal jsem, že vlakem (kdo ví jakým) se dá jet i z Odessy do Tiraspolu, tam taky chci kouknout asi.

To v tý Zruči je zvláštní podnik no, taky jsem tam před časem byl. Zřejmě to dělaj prostě nadšenci na koleni, a to se letecký muzeum dělá těžko, tak to podle toho vypadá...

jo Tiraspol je celkem zajímaj skanzen sovětskýho svazu.To za jednu návštěvu stojí.V Koločavě bych chtěl vylézt na nějaký ty kopce tam.Tam je pěknej výhled a jinak chlastání s místníma :)) jinak je tam ještě třeba Siněvirsky jezero, skanzen Staré selo, nějaký rezervace kde se dá koukat na vlky a medvědy a tak různě.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ale 5. 9. 2021 20:04

powerball píše:
ale píše:Pohybovat se po Ukrajine jinak než maršrutkama je rouhání :D

Jinak ve Zruči u Plzně je "něco" jako muzeum.

je to sebemrskačství :D dobře si pamatuju když sem s tim jel posledně v Záporoží jen po městě.Starej Sprinter pro třeba 12 lidí.Lidí tam bylo asi tak 28, každej včetně mě samozřejmě ***** a když sem chtěl vystoupit tak sem si doslova musel probít rukama cestu ven.Zvířata který vezou na jatka maj podle mě důstojnější podmínky přepravy než tohle.


Nj, sebemrskačství k cestám na východ tak nějak patří :D To je ta pravá "atmosféra" :)

powerball píše:
lu.kas píše:
powerball píše:Na zakarpati chceme do Kolocavy 24-28.9.Vlaky muzu doporucit.Ty jejich IC jsou podobny jak u nas a pak tam maj ty sovetsky spaci vlaky coz je kupodivu taky pohodlny.Marsrutky jsou absolutni peklo :D do toho uz sednu jen v absolutne nejvetsi nouzi :))

A co v Koločavě?

Jo, maršrutky taky moc nemusím. Koukal jsem, že vlakem (kdo ví jakým) se dá jet i z Odessy do Tiraspolu, tam taky chci kouknout asi.

To v tý Zruči je zvláštní podnik no, taky jsem tam před časem byl. Zřejmě to dělaj prostě nadšenci na koleni, a to se letecký muzeum dělá těžko, tak to podle toho vypadá...

jo Tiraspol je celkem zajímaj skanzen sovětskýho svazu.To za jednu návštěvu stojí.V Koločavě bych chtěl vylézt na nějaký ty kopce tam.Tam je pěknej výhled a jinak chlastání s místníma :)) jinak je tam ještě třeba Siněvirsky jezero, skanzen Staré selo, nějaký rezervace kde se dá koukat na vlky a medvědy a tak různě.


V Tiraspolu sem viděl týpka co šel do nějaké (asi) úřední budovy s sochou Lenina před ní, před tou sochou poklekl, pokřižoval se a pokračoval dál dovnitř. To jen tak někde člověk nezažije :D
C220d (S206)
ale
šek
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 5. 9. 2021 20:09

heh tak to je slušný :D ten úřad před kterým je Lenin sem viděl, ale týpek co se křižuje tam zrovna nebyl :))
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 5. 9. 2021 20:19

Powa: Buchanka opravena, nejakej majster v Nemecky Mokry to dal do kupy.

Jj, v patek dame pivi u fajneho hajneho, sobota Krasna nebo Strymba, nedele Dyke Ozero a muzeum lysosplavu. A do toho musime prohanet buchanku, prace jak na kostele.
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 5. 9. 2021 20:33

mazec.tak to je velká paráda že je ten stroj pojízdnej :)
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 5. 9. 2021 20:59

To zní taky jako dobrá zážitková turistika ovšem :D
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 6. 9. 2021 07:37

já to tak mám rád :-D :-D

a ještě Urala musíme prohnat, kua, to ani nestihneme všechno
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 7. 9. 2021 15:36

Dnes už je to 10 let. :-S

Jak si pilot nemůže neuvědomit, že letadlo nemá potřebný zrychlení, to nechápu. 8-S

BTW: Rychloměr je v letadlech jen aerodynamickej nebo při kontaktu se zemí se rychlost normálně odečítá z počtu otáček kol podvozku?
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 7. 9. 2021 15:37

?
Rychlomerov je tam viac, netreba riesit nejake kolesa.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ale 9. 9. 2021 19:04

20210909_200339.jpg
20210909_200339.jpg (132.46 ) Zobrazeno 990 krát
C220d (S206)
ale
šek
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 15. 9. 2021 14:08

Papež asi chrápe, tak s ním lítají, jak na drachenbahnu, aby ho neprobudili
AZA4004
Jouda.III
Komunistobijec


Odeslat příspěvekod anonymni 25. 9. 2021 08:35

Zajímavý rozhovor. Doporučuji.
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 25. 9. 2021 09:27

Dik.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 9. 2021 09:28

nz
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků