Preferujete nějakou leteckou společnost? (letecky koutek)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ace2 11. 11. 2019 13:50

No tak to je geniální :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 11. 11. 2019 14:54

Hlavni ukol bude osustit na hajzlu letusku.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 11. 11. 2019 15:07

no to by byl zážitek. Hlavně v té ekonomické třídě. Sesraný, pochcaný záchody včetně podlahy. Upatlaný nábytek, místo že se tam pomalu ani neotočíš. Tam to prostě chceš dělat.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 11. 11. 2019 17:14

ace2: To si je musí letušky udržovat čistý. Tvoji sousedi SAE to dokáží udržet dost dlouho čistý a v A380 je místa dost.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 11. 11. 2019 17:18

Jack111 píše:ace2: To si je musí letušky udržovat čistý. Tvoji sousedi SAE to dokáží udržet dost dlouho čistý a v A380 je místa dost.


Tak určitě. Úplně nové letadlo po prvním letu:

ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 11. 11. 2019 17:19

to se fakt vzdycky na dlouhym letu bojim, ze bych musel na zachod
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 11. 11. 2019 17:30

Tak hrozný to není. Chce to dodržovat několik zásad:

1. vyzkoušet předem zda splachovací systém funguje. Není asi nic trapnějšího než vysvětlovat posádce u plné mísy že to nefunguje.

2. Vyčistit antibakteriálním ubrouskem, v economy co moc není, tak papírovej cover na sedátko

3. do záchodové mísy vložit umně několik kousků papírových růčníků/utěrek/ubrousků

4. udělat potřebu

5. nevstávat (jinak se začně šířit smrad) a při sezení spláchnout. Obsah krásně sklouzne podtlakem po těch obrouskách kam má a nezustane zaprasená mísa a zároveň to vytáhne i ten smrad.

6. pak se na pohodu v klidu očistit a tak a spláchnout po druhý, to už je na pohodu v klidu.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 11. 11. 2019 17:31

To mi připomíná SOP co jsem kdysi psal. Už tomu chybí jen datum vydání a podpis.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 11. 11. 2019 17:42

každej je odborník na letectví dokud nemá otevřít v letadle dveře od záchodu... když už se to po minutě hrabání, tlačení, tahání a hledání kliky nějak povede tak pak začne v panice hledat čím se to splachuje. U nás v businessu ten problém není, lidi jsou zkušený navíc letušky mají povinnost po každé použítí toalety to zkontrolovat před dalším pasažérem. Tak je to uklizený. U předcházející firmy to byla jiná písnička. Člověk se potřeboval ***** a ted tam kadíš s pocitem že je před záchodem fronta cestáků co čekaj taky. O tom že by to bylo nějak vyňunaný a navoněný už vůbec ne.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 11. 11. 2019 17:47

business si me ale zdarma nedal, tak poledim asi sockou, protoze premium economy za normalni prachy jsem propasl, takze me business nezajima :(
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 11. 11. 2019 17:49

postup je stejnej
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 11. 2019 17:50

ace2 píše:Tak hrozný to není. Chce to dodržovat několik zásad:

1. vyzkoušet předem zda splachovací systém funguje. Není asi nic trapnějšího než vysvětlovat posádce u plné mísy že to nefunguje.

2. Vyčistit antibakteriálním ubrouskem, v economy co moc není, tak papírovej cover na sedátko

3. do záchodové mísy vložit umně několik kousků papírových růčníků/utěrek/ubrousků

4. udělat potřebu

5. nevstávat (jinak se začně šířit smrad) a při sezení spláchnout. Obsah krásně sklouzne podtlakem po těch obrouskách kam má a nezustane zaprasená mísa a zároveň to vytáhne i ten smrad.

6. pak se na pohodu v klidu očistit a tak a spláchnout po druhý, to už je na pohodu v klidu.


U bodu 5 bych se bal ze mi to vcucne ptaka
anonymni

Odeslat příspěvekod yndezit 11. 11. 2019 17:54

Není problém.
Přidá se bod 4.5 'Goes musí přehodit ptáka viditelně přes prkénko, a zajistit ho v této poloze.'
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 11. 11. 2019 17:56

už jsem psal minule. Pod prkýnkem je právě z těchto důvodů mezera aby ti to nepřisálo ***** k míse. Funguje to spolehlivě, není se čeho bát.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 11. 11. 2019 18:23

ace2 píše:
Jack111 píše:ace2: To si je musí letušky udržovat čistý. Tvoji sousedi SAE to dokáží udržet dost dlouho čistý a v A380 je místa dost.


Tak určitě. Úplně nové letadlo po prvním letu:



co to má společnýho s tím, co jsem napsal?

jinak bod jedna je trapný leda tak pro letušky. Ti to maj rozbitý a musí to řešit Jako cestujícímu, který si navíc už ulevil, mi je to přece úplně šumák.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků