Geocaching

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Dr.Tečka 12. 5. 2009 13:58

...za chvíli si Kouďák kýchne...
Naposledy upravil Dr.Tečka dne 12. 5. 2009 14:03, celkově upraveno 1
Dr.Tečka
Nováček

Odeslat příspěvekod Lukasoj 12. 5. 2009 13:59

Hepčík :-( Kua, furt mám alergii na sračky :-(
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod evlo 12. 5. 2009 14:03

LukasKoudak píše:Ale mě už tyhle trapný vtipny serou :-(

nechod na garaz
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lukasoj 12. 5. 2009 14:04

Mám tu hodně kamarádů
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod Kibitz 12. 5. 2009 14:08

Co je? Ze by te opoustela puberta? Sice pomalu, ale lepsi pozde nez nikdy :-P
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod zuzkys 12. 5. 2009 14:18

Geocaching je fajn zábava, když někam chcete vyrazit - beru to spíše jako zpestřestření výletů, něco jako bonus, že máš nějaký cíl. Jinak ještě se mi nikdy nestalo, že bych odešla od někud, aniž bych kešku našla - to bych psychicky nezvládla... :D To tam radši půl hodiny hledám než to vzdát.
Jinak používám turistickou navi Garmin etrex Vista HCx a naprostá pohoda, samozřejmě to jde klidně i s PDA s gps, taky jsem ji takhle pár našla. Nemusí se nutně kupovat turistická navi.
Naposledy upravil zuzkys dne 12. 5. 2009 16:13, celkově upraveno 1
zuzkys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 12. 5. 2009 14:21

HondaMan píše:Ale Majkl ti to napíše přesněji :)

Br [ˈkæʃə]
Am [ˈkæʃər]

Odeslat příspěvekod Pickuper 12. 5. 2009 14:37

zuzkys píše:Jinak používám turistickou navi Garmix etrex Vista HCx a naprostá pohoda

..ta se mi zrovna zamlouvá, řekl bych, že je to takovej asi nejrozumější kompromis cena/výkon..
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast

Odeslat příspěvekod Dr.Tečka 12. 5. 2009 14:40

Dr.Tečka
Nováček

Odeslat příspěvekod Lukasoj 12. 5. 2009 14:41

jj, oregon good good :-) Několikrát mi spadl na beton a drží no problemo 8-)

http://www.youtube.com/watch?v=zRlZJTlLih8
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod HondaMan 12. 5. 2009 16:06

Majkl vP. píše:Br [ˈkæʃə]
Am [ˈkæʃər]
Takhle přesně jsem to mysel :-D
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod Deleted user 12. 5. 2009 16:13

Úplně přesné to není, sice rozlišuju americký rhotismus, ale třeba aspiraci tam vyznačenou nemám. Hněvá mě ta nedokonalost, ale na PC to lépe napsat neumím. :D

Odeslat příspěvekod zuzkys 12. 5. 2009 16:22

Pickuper píše:
zuzkys píše:Jinak používám turistickou navi Garmin etrex Vista HCx a naprostá pohoda

..ta se mi zrovna zamlouvá, řekl bych, že je to takovej asi nejrozumější kompromis cena/výkon..

Já jsem tuhle navi dostala, takže jsem si nemohla vybírat, ale jsem naprosto spokojená. Líbí se mi, že na 2 nabíjecí 2500mah tužkovky vydrží týden v kuse cca 8hodin denně zapnutý (bez podsvícení), suprově čitelný displej na slunci (s vypnutým podsvícením), na geocaching docela ideální věc - kvalitní signál i např v lese, což je docela dobrá vlastnost.
Sice takový oregon má určitě větší displej, hezčí mapy, ale zas nevím, jak je na tom s výdrží, čitelností apod. Jediné co se mi nelíbí na oregonu je dotykový displej... podle mě do navigace zbytečnost, akorát budeš mít v létě na sluníčku upatlaný displej (otisky prstů) a nic neuvidíš a musíš ho pořád čistit... :D

Jinak Garmin etrex Vista HCx je též vodotěsný, v létě jsme to testovali normálně v rybníce šel s námi plavat.. :D a bez problému.
zuzkys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 12. 5. 2009 16:28

Sauron píše:Tos tu výslovnost napsal v klingonštině nebo v čem ?

Nene, klingonsky je to KaH-t'aQ! :-P

Odeslat příspěvekod M@tezz 12. 5. 2009 17:04

LukasKoudak píše:rtrd :roll: Co použít google?

Geocaching je dobrodružství, hra pro všechny majitele GPS, spojující prostřednictvím internetu tisíce lidí po celém světě. Funguje díky přesnosti dnešních GPS systémů a možnosti výměny informací o nově založených skrýších mezi účastníky hry. Ti pak mohou s délkovými a šířkovými souřadnicemi skrýše vyrazit na lov. Odměna za nalezení se většinou ukrývá uvnitř plastikového kontejneru nebo zavařovací sklenice.

Pane Lukáši, vy jste od jisté doby tak vševědoucí, mravokárný a pohoršen všemi, kdo nejsou stejně dospělí jako vy, že si až říkám, kde je ten Lukas[CZE], co tady ještě relativně nedávno platil za největšího chobota Garáže :D
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007

Předchozí stránkaDalší stránka