Geocaching

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pickuper 11. 5. 2009 18:43

Je tu nějakej cacher? :-)
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 5. 2009 18:46

občas něco najdu
anonymni

Odeslat příspěvekod Pickuper 11. 5. 2009 18:49

právě přemejšlím, že bych to taky zkusil......ta idea se mi celkem dost líbí...
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 11. 5. 2009 18:50

...nutnost pořízení odpovídající GPS navigace už méně :D
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 11. 5. 2009 18:54

Vzdyt si zajisten, ze te ohrozi jedine prevrat a znarodnovani, tak o co ti jde? :-D
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 11. 5. 2009 19:01

...být zajištěn automaticky neznamená rozmařile utrácet za každou kravinu, která mě zrovna zaujme.... jsem hodně pragmatickej člověk. ;-) A představa, že rovnou objednávám mapovou navigaci za 6tku, jen abych o víkendu zjistil, že je to třeba pikačovina a všechno to hodil do šuplíku, tak to není můj styl. 8-)
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 11. 5. 2009 19:01

To mam stejne ;-)
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 11. 5. 2009 19:09

Pick: tak si někde (třeba u caddyho) puč chytrej telefon, někde si ukradni soft a o víkendu to zkus :)
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 11. 5. 2009 19:12

HM: už na tom tímhle způsobem pracuju :D
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X123 11. 5. 2009 19:12

Viděl jsem teď prvně "v akci" geoblázny a ty jejich supr GPSky za 6tku jim zrovna 2x dobře nefungovaly(ale je možný, že to bylo způsobeno obsluhou)... Radši bych si vytisknul/koupil pořádnou mapu a tam si to označil... Ušetříš nemalej peníz a hledat to budeš stejně jako s tou GPSkou (a možná to bude i zajímavější, než sledovat kurzor na displeji)...
X123
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 5. 2009 19:13

kraviny co napsal X123
anonymni

Odeslat příspěvekod X123 11. 5. 2009 19:15

A co se Ti nezdá?
X123
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 5. 2009 19:16

s tou mapou. naprostá chujovina
anonymni

Odeslat příspěvekod X123 11. 5. 2009 19:22

Tak to jsem měl asi smůlu na ty kešky, protože vždycky se dalo najít líp podle popisu, než podle pozice, kterou ukazovaly ty GPSky, protože tam to bylo stejně +-3m a muselo se hledat... Nevim, nijak mě to nebere, ale pro začátek bych si s mapou asi vystačil...
X123
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mojm 11. 5. 2009 19:55

Pár desítek jsem jich už nalovil :)
Úplně nejvíc jak se člověk nudí na zastávce.
PPC+mobilni internet+GPS a je to dobra sranda.
Parkrat jsem nenasel, to me vzdycky nas****
Mondeo 2000 2.5 V6
Mojm
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků