Rychlo dotazy

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Předseda 2. 12. 2010 23:33

Kucí kde zjistím počet registrovaných aut konkrétního typu/motorizace a taky následně kde zjitím počet aut konkrétního typu/motorizace po kterých bylo vyhlášano pátrání jako po odcizených?

Centrální registr je nějakej nesmyslnej pro mě.. ty tabulky nemaj žádný popisky :hm Přitom vím že to nějak jde.. Někdo tu kdysi dával kolik je registrovachý Porsche, Ferrari a pod.. A nedávno Elzyx říkal, že např. Volvo S80 je v současnoti kradený jen jedno a to V8.. Odkud to cucáte?
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 12. 2010 00:27

Slawall píše:No vybráno jakž takž. :)

Kura...teď jsem si všiml tohoto WD http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 24A1TU11Q0 sice jen 500GB, USB 3.0 a vzhledově se mi zamlouvá, jde mi krásně k notebooku. :love:
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 12. 2010 00:35

Zítra jedem na víkend do Budějic, budeme se stavovat i v Praze, chtěl sem se podívat na ten žižkovský vysílač, je to tam normálně přístupné? Kolik to stojí?

5minut sem hledal, ale nic sem ktomu nenašel pořádného, tak se ptám místních.. :-)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 12. 2010 00:37

Co je to za káru, ve které jedou na začátku? :hm

asi Pontiac GTO co?

edit: tak GTO to není..:hm
Naposledy upravil Slawall dne 3. 12. 2010 00:41, celkově upraveno 2
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod siol.a 3. 12. 2010 00:38

MarkFX píše:Zítra jedem na víkend do Budějic, budeme se stavovat i v Praze, chtěl sem se podívat na ten žižkovský vysílač, je to tam normálně přístupné? Kolik to stojí?

5minut sem hledal, ale nic sem ktomu nenašel pořádného, tak se ptám místních.. :-)

10s :-P http://www.tower.cz/index.php?option=co ... &Itemid=54
Mládenci, uvolněte ovládací páčky.
siol.a
Inventář

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 12. 2010 00:43

A co to mé auto stranu z5? :hm 8-P
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 12. 2010 00:44

Jo na úvodní stránce Tower.cz sem byl, píšou že od ledna restaurace zrušená, ale prostě dál sem nikam nenašel odkaz.. možná jim to jenom blbne v opeře..

Jinak dík :) A kdyžtak můžeš ještě něco doporučit zajímavého v praze v tomto ročním období.. :)

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod siol.a 3. 12. 2010 00:47

Už to vidím. Jestli mermomocí chceš na rozhlednu, tak Petřínská rozhledna by měla být otevřená nebo bych zašel na Staroměstský náměstí se kouknout na strom a vánoční trhy.
siol.a
Inventář

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 12. 2010 00:53

Tak si teda odpovím sám...:D auto z videa na předchozí straně je nejspíše Pontiac Grand AM...
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 12. 2010 01:07

kámoš doporučoval i Národní technickou knihovnu, ale ta je kdesi pré až v Dejvicích.. :(

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod siol.a 3. 12. 2010 01:16

Jo, ta je taky zajímavá a tak daleko to není. Z Petřína 3km vzdušnou čarou nebo z centra metrem až do Dejvic.
siol.a
Inventář

Odeslat příspěvekod ToMMyK 3. 12. 2010 02:54

¨co se da delat v jihlave? je tam aspon kde nakoupit darky?
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod CHiP 3. 12. 2010 02:55

Jen bacha aby si nakoupené dárky hned nepůjčila diskriminovaná menšina :D Tam mají na náměstí tmu i v poledne 8-D :-!
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009

Odeslat příspěvekod speleo 3. 12. 2010 09:06

MarkFX píše:Zítra jedem na víkend do Budějic, budeme se stavovat i v Praze, chtěl sem se podívat na ten žižkovský vysílač, je to tam normálně přístupné? Kolik to stojí?

V Praze jsou mnohem hezčí záležitosti než Žižkovskej vysílač. Teď bude kochačka naprd. Jestli chceš mít rozhled zadarmo, tak klikni sem:

http://www.360cities.net/prague-18-gigapixels
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 12. 2010 09:30

jo to znám, a těch 150,- za vstupné nedám..

Taks mohl rovnou napsat zedva tipy na ty hezčí záležitosti :)

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka