Rychlo dotazy

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speleo 1. 12. 2010 13:31

Olympus Mju zoom, Pentax Optio W90 ...
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 1. 12. 2010 15:35

vasco píše:Co je s tebou? Hodně hodně slabé poslední dobou... :hm :oboze

Poslední dobou? Už tak 2 roky aspoň. Nevím čoveče, asi stárnu a vyčerpal jsem se fyzicky i duševně. Nicméně, iPhone.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 12. 2010 18:54

Kdo máte jako banku ČS a používáte internetbanking -

Jen tak poro zajímavost: dneska sem prováděl platbu z běžného účtu na kreditní účet a až potom mi došlo, že to po potvrzení platby nechtělo poslat ověřovací kód jako SMS, ale platbu provedlo okamžitě bez ověřování.

Nejdřív sem si myslel, že je to bug, ale potom mi napadlo, že sem to posílal na svůj defacto druhý účet, tak bylo jasné, že mi nikdo cizí peníze neodčerpává, tudíž do potvrzrní nechtělo :hm
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 1. 12. 2010 18:59

vasco píše:Chci nějaký digifoťák. Kompakt. Ať to dělá pěkné fotky. Ať je ten foťák pěkný. Nerozumím tomu. Ať se to nemusím bát vytáhnout na svahu, že do toho nasněží nebo co. Co mám koupit? Díky.


Nevim jak moc to bude odolný, ale stojí to pár kaček, je to malý, hliníkový, tenký, pěkný, a myslím že to má slušný parametry, kupoval jsem ho kámošovi, a osobně bych jako foťák do kapsy bral taky.

A jsou v různých barevných variantách. :-))

http://www.hypermobil.cz/produkty/fotoa ... lpix-s3000
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 1. 12. 2010 19:03

vasco píše:Chci nějaký digifoťák. Kompakt. Ať to dělá pěkné fotky. Ať je ten foťák pěkný. Nerozumím tomu. Ať se to nemusím bát vytáhnout na svahu, že do toho nasněží nebo co. Co mám koupit? Díky.

Cena tě asi moc nelimituje co? :) Fujifilm bych nebral, mám jeden doma a kámoška má taky FF, já za nějakých 7000Kč, ona za cca 2000Kč, ale pomalé jsou oba stejně. :-|

Co třeba toto? http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... J0B9000Y2Y
nebo toto pro společné fotky s Mopsíkem :-P
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... J0B9000WY4
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 1. 12. 2010 22:01

Krucinál nevíte co je s registrem vozidel? Nemužu si ty udaje otevřít :/
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 12. 2010 22:10

Nevim jak ted, ale dřív dělal samsung hrozně šitské fotáky..

Držel bych se osvědčených značek, Canon, Olympus.. I když dizajn canonů posledních dvou let se mi vubec nelíbí, ale fotit bude dobře..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 1. 12. 2010 22:24

No právě, díval jsem se na Canony a myslím, že s tím by stylově založený člověk fotit nemohl. :D
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 12. 2010 22:31

takové hnusně kulaté že.. Jinak bych asi doporučoval Olympus, ty jejich Mjučka jsou i vodovzdorné, na sníh ideální..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 1. 12. 2010 22:32

Jj kulatý hnus. :D
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 1. 12. 2010 23:14

ma nekdo realnou zkusenost, za jak dlouho se da prejet USA z vychodu na zapad? Via michelin ukazuje nonstop cestu na nejakych 42 hodin....takze kdyz se budu chtit zastavit na tech nejzajimavejsich mistech...je tak 7-9 dni realnych? Zase nemusim okukovat kazdou hroudu blata
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rob Halford 1. 12. 2010 23:23

R66 z texasu do cal za tyden. z chicaga sem to nejel, ale pokud bych jel znovu, tak bych si na to vyhradil 3 tejdny, zajimavosti je tam vic nez dost.

www.r66.cz
NWOBHM!!!!
Rob Halford
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 1. 12. 2010 23:24

z TX do CA tyden? cos tam probuh delal?

mam tak nejak v planu profrcet pousti, mkrnout na hoover dam, zahrat kulicku ve Vegas, kdyz bude mooooc casu tak se otocin na Extraterestrial HWY a hura do LA na universal studios a plaz
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rob Halford 1. 12. 2010 23:25

to co delam celej zivot: poflakoval se :-P
NWOBHM!!!!
Rob Halford
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 2. 12. 2010 11:33

Mám koupit ext. disk s USB 3.0 nebo disk s 2.0 ale s věší odolností na pád, vodu a prach?
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... H24A23AXZN
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... H24A23AUCK
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků