Rychlo dotazy

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod burty s krenem 26. 9. 2013 12:51

nesouhlas = nazor
takze nazor na nazor. jedno, jak to pojmenujes.
hele je to jedno. ja se snazim na malcolma nereagovat a cirka jednou za rok se mi to nepodari a skoncime vzdycky stejne... a nikam to nevede.
je zajimave, ze s nikym jinym problem nemam, nikdo mi nepise, ze sem zas neco nerozdejchal atd. atd. du se radsi skrabat v uchu
Ford S-max 2.2 TDCi 147kw
Ford Fieasta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod Majkl 26. 9. 2013 12:53

Já to mám stejně. A pokaždý dostanu akorát vmeteno do ksichtu, že jsem si jako admin dovolil najít si na fóru kamarády… :-)

S tímhle končím. Buřte, pojď na gin.
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod burty s krenem 26. 9. 2013 12:54

ok, mozna jsme to zase jen nepochopili. prohrali jsme :) moch chlastame :)
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod Hyza 26. 9. 2013 12:58

ale nesouhlas s nesouhlasem? neprijde ti to nasilu? ja si proste myslim ze jste na nej vysazeni a proto tyhle druhy reakci.

kviz: kdyz ja hlasam A, a nekdo prijde ze s tim nesohlasi, neni snad zbytecne psat ze s nim nesouhlasim? mne prijde ze celkem jo, protoze je to jasne uz jenom z toho ze hlasam neco s cim nesouhlasi on, takze s nim predse nemuzu souhlasit.
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod Hyza 26. 9. 2013 12:59

a styl vasi reakce bylo slovickareni, proste jste videli prilezitost v tom ze neco napsal jinac nez myslel. a opakuju - stacilo se na sekundu zamyslet a prisli by jste na to ze asi nebude natolik hloupy aby nesouhlasil s necim, co necetl. jenze tim ze jste vysazeni jste videli prilezitost se toho chytnout, ze napsal nesmysl.
Namluv si, co chceš.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod Hyza 26. 9. 2013 13:00

a at to ctu jak to ctu i napodesate mi prijde ze ironicko-humorno-poloutocne reakce byli prvne ve smeru na m4, husa nasledovala az pozdeji.
Namluv si, co chceš.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod Jelass 26. 9. 2013 13:04

Hyza píše:spis nechapu z jakeho duvodu jste se pustili vy s majklem do m4. vsak at nesouhlasi, ne? nikde tady zadneho viteze diskuze ze sebe nedelal, jenom prisel a napsal ze se mu nelibi jak jsme ho vystvali. jebat jste pak zacli vy do nej.

Ono je nesouhlasit a nesouhlasit. :-))
Mondeo Turnier mkIII fl 2.0i Viva, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p: Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod bleach 26. 9. 2013 13:07

.
bleach
Inventář

Odeslat příspěvekod bleach 26. 9. 2013 13:08

a timto jsem ziskal cenu za nejhodnotnejsi prispevek poslednich par stran. dekuji za uznani
bleach
Inventář

Odeslat příspěvekod Hyza 26. 9. 2013 13:08

jelass: a? porad je to jeho individualni postoj ktery me nevzrusuje natolik abych na nej nejak utocne reagoval (narozdil od kibitzova pristupu)
Namluv si, co chceš.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod burty s krenem 26. 9. 2013 13:11

vsak v poradku, ja ti to neberu. ale nesouhlasim s tebou. malcolm mohl uplne vklidu napsat, ze to samozrejme vse vi a nazor si utvoril za plneho vedomi a at se uklidnim. misto toho zacal svoje klasicke tanecky.. holt kazdy nebyl v menze :D (tohle bych si malcolmovi uz nedovolil napsat, bo by nasledovalo... tanecky)
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod Hyza 26. 9. 2013 13:12

ale proc by psal neco v klidu, kdyz uz se do nej zaclo jebat? a precetl jsem si to vic krat, on vyjadril co si mysli o tom konkretnim jednani v te diskuzi, vy jste pribehli a zacli ho parodovat a poustet ironicke hlasky a slovickarit.
Namluv si, co chceš.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod burty s krenem 26. 9. 2013 13:17

nas uhel pohledu na vec je neslucitelny... kor kdyz mi rikas, ze jsme tam pribehli a zacli ho jebat. pritom jsem tam byl jen ja sam. jestli myslis sprinta, jak se pta neco o houbach, tak to jsem asi opet nepochopil. nic, konec
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod Jelass 26. 9. 2013 13:17

Hyza, myslíš že Malcolm umí mluvit?
Mondeo Turnier mkIII fl 2.0i Viva, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p: Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod Hyza 26. 9. 2013 13:21

burty s krenem píše:nas uhel pohledu na vec je neslucitelny... kor kdyz mi rikas, ze jsme tam pribehli a zacli ho jebat. pritom jsem tam byl jen ja sam. jestli myslis sprinta, jak se pta neco o houbach, tak to jsem asi opet nepochopil. nic, konec

tady si defakto z meho pohledu zacal slovickarit, z toho tu debatu minul jsem ja treba jasne pochopil ze ji minul kdyz probihala a precist si ji muze stale (na coz neni asi treba moc inteligence kdyz jsme na foru)
burty s krenem píše:
malcolm_ píše:
glider píše:25, to je slusne, hlas ludu rozhodol
a ten link je jedno, bo kto sa tam uz raz podival, tak to ajtak nevydrzal a srdce dal :D

S ohledem na to, ze jsou tu lide, co maji kvuli podobnym hlasovanim vic nez deset profilu, tak docela slabota. Kibitze je skoda a mrzi me, ze jste ho vystvali, bohuzel jsem nejak minul debatu, ve ktere to probehlo.

:-!

tak to se ti moc nepovedlo
hlavne, ze jsi to nevidel, ale mas jasno :pozor

pak byl tam majkl ktery promptne zareagoval, a asi nebudu sam ktery z toho jeho prispevku citi trochu ironie a nenavisti:

Majkl píše:Pánové, Malci to ví nejlíp a už vás prostě odsoudil, takže cokoli dalšiho napíšete, je stejně irelevantní. ;-)

a prave tuhle potrebu nechapu.
Namluv si, co chceš.
Hyza
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka