Rychlo dotazy

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 11. 2011 19:32

Slawall píše:Správně nastříkat pepřák není těžké...není to jako deodorant, je to tom větší tlak, takže se s tím lépe míří a ani normální vítr s tím nějak nehýbe.

Ono to hlavně nerozpašuje, ale jde z toho silný čůrek
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Slawall 22. 11. 2011 19:33

Jak z kterého.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Slawall 22. 11. 2011 19:34

Mám zkušenosst s tu tím, a dělá to na půl čůrek a na půl mlhu.
http://aukro.cz/peprovy-obranny-sprej-k ... 99276.html
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod speleo 22. 11. 2011 19:34

sparrow75 píše:kde se dá koupit nějaký pepřák nebo něco takového a kolko to stojí?

Každej armyšop, cena do dvou kil :)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod ToMMyK 22. 11. 2011 19:59

no problem u toho je, ze clovek ktery ti chce neco udelat tak se na to pripravuje a je nabuzeny adrenalinem a tak.

to mas jak kdyz z niceho nic dostanes pres tlamu, nebo kdyz dostanes treba ve rvacce. taky to spis ustojis
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod powerball 22. 11. 2011 20:09

sparrow75 píše:to jí těžko někdo uvěří na to vypadá moc slušně spíš může říc že si ho najdu a narvu mu koule do huby

hmm to je zajimava nabidka :D
Zdá se, že já smím být pouze doma,“ postěžoval si exministr.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Kibitz 22. 11. 2011 20:25

ToMMyK píše:no problem u toho je, ze clovek ktery ti chce neco udelat tak se na to pripravuje a je nabuzeny adrenalinem a tak.

to mas jak kdyz z niceho nic dostanes pres tlamu, nebo kdyz dostanes treba ve rvacce. taky to spis ustojis

tak tak. pak se bude nekdo divit, ze kdyz se nepovede primy zasah, tak to agresora jenom namichne..
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Kibitz 22. 11. 2011 20:57

tak sparrow, videl si ted zpravy na nove z jihokorejskyho parlamentu? jedinej, kdo byl paralyzovanej, byl ten co to tam plynoval :mrgreen:
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod CHiP 22. 11. 2011 22:42

Slawall píše:
Kibitz píše:tak stejne to utocnika dost mozna jenom nasere

Ty jsi ještě pepřák v obličeji neměl co? :) Nejen, že tě pálí oči, ale taky se nemůžeš ani nadechnout a jsou na pár min imobilní.

Nemusí být ani přímý zásah, stačí mi když pepřák stříkne nějaký hovado v autobuse :roll:
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009

Odeslat příspěvekod mtmccox2 23. 11. 2011 00:11

Tip, kde ve čechách sehnat http://en.wikipedia.org/wiki/Goldschl%C3%A4ger ?
Nejlépe třeba Hradec Králové.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pajjoun 23. 11. 2011 00:22

ToMMyK píše:no problem u toho je, ze clovek ktery ti chce neco udelat tak se na to pripravuje a je nabuzeny adrenalinem a tak.

Většina holek co znam, jsou hezký a choděj sami po tmě, tak maj celou dobu chůze po tmě připravenej pepřák k akci(jenom jedna chodí s nožem :oboze). Když slyšej nějaký kroky za sebou, tak ho přesouvaji do ruky. Díky tvaru si těžko nastříkaji na sebe, neni to jako deodorant, kde je otočnej malej rozprašovač. Jako neni to stoprocentní, pokud bude chtít někdo opravdu přepadnout a bude dost nenápadnej, tak ten pepřák ani nepoužije, ale troufam si tvrdit, že v drtivý většině případů bude nápomocnej.
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Slawall 23. 11. 2011 00:27

Přesně tak. Pepřák nic nezkazí. Větší pravděpodobnost je, že ho ženská použije správně, než naopak.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Moucha 23. 11. 2011 08:15

mtmccox2 píše:Tip, kde ve čechách sehnat http://en.wikipedia.org/wiki/Goldschl%C3%A4ger ?
Nejlépe třeba Hradec Králové.

jedině v makru, o žádným vyloženě chlast krámu nevim.. jestli nějakej je tak ať mě něco vdechne
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod ToMMyK 23. 11. 2011 12:17

Slawall píše:Přesně tak. Pepřák nic nezkazí. Větší pravděpodobnost je, že ho ženská použije správně, než naopak.

nezkazi, ale pokud nekdo bude chtit opravdu neco provest a nebude to takovy blby momentalni napad tak asi ani moc nepomuze

nicmene je to dobre na psy. bezdaky a tak
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod robbert 23. 11. 2011 17:04

Jak se na foru zapíše odkaz na webové stránky tak, aby nebyla vidět adresa a jen se kliklo na odkaz?

příklad:

najdete to ZDE a pod tím bude třeba odkaz na seznam.cz?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka