Rychlo dotazy

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 16. 6. 2011 19:28

Pajjoun píše:Tak na to kašlu, patchovat nebudu, to je moc velká drbačka. Ten tejden dovolený a pak pár akcí vydržim bez foťáku. :-)

Zas tak velká drbačka to nebyla. Ten patch byl hotový a prostě se přetáhl na místo v telefonu. Drbačkou je to dohledání informací k tomu. Když člověk ten telefon vlastnil a všechno měl tím pádem předpřipravené, to byla jiná. :-)

Odeslat příspěvekod Pajjoun 16. 6. 2011 19:31

Hlavně já sem nikdy do toho telefonu nehrabal, takže se toho celkem bojim. Koukal sem na návod a jeho dýlka mě odradila. :D
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Deleted user 16. 6. 2011 19:52

Rozhodně by bylo pracnější zprovoznit ten FAR manager, aby se ti s telefonem bavil. Aplikace toho patche jako taková už jen vyžaduje přetažení souboru do správného adresáře v telefonu - tuším že FLASH. A tím přetažením skutečně myslím metodu drag'n drop. :-)

Odeslat příspěvekod kejki3 16. 6. 2011 19:56

Moucha píše:Jak vypadá konec D8 teď? Projedu tam v pohodě v sobotu v 6 ráno?

Který konec? Na pražské straně ty ***** občas měří, kolem Letňan je zácpa odpoledne v prac. dny, u Lovosic kontrolují občas známky na vjezdu a do Ústí jezdím podle řeky. Proč by tato poloprázdná cesta neměla být v sobotu ráno průjezdná? :hm
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Štamgast

Odeslat příspěvekod Moucha 16. 6. 2011 20:01

já jen jestli u Lovosic neni nějaká změna, budu to mít jen tak tak
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 6. 2011 20:03

když dělám prezentaci co bude na projektoru, mám dělat pozadí tmavé a písmo světlé? Je to lepší než naopak? Nemám možnost vyzkoušet.. :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod powerball 16. 6. 2011 20:05

naopak bych to udelal
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Pajjoun 16. 6. 2011 20:05

Majkl píše:Rozhodně by bylo pracnější zprovoznit ten FAR manager, aby se ti s telefonem bavil. Aplikace toho patche jako taková už jen vyžaduje přetažení souboru do správného adresáře v telefonu - tuším že FLASH. A tím přetažením skutečně myslím metodu drag'n drop. :-)

Ano, tou drbačkou sem přesně myslel i věci s tim spojený, donutit telefon komunikovat s pc, naučit se s tim programem a tak.. Hold jsem si zvyknul s HTC, že pokud chci, aby něco dělal jinak, tak nainstaluju program a neřešim, teda možná provedu restart, ale to je nejtěžší úkon. :D
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 16. 6. 2011 20:09

powerball píše:naopak bych to udelal
Ja taky, ale pokud to je treba ***** projektor a za svetla, tak je kupodivu opak pravdou :)
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Deleted user 16. 6. 2011 20:26

MarkFX píše:když dělám prezentaci co bude na projektoru, mám dělat pozadí tmavé a písmo světlé? Je to lepší než naopak? Nemám možnost vyzkoušet.. :hm

Hlasuju pro černé na bílém.

Pajjoun píše:Ano, tou drbačkou sem přesně myslel i věci s tim spojený, donutit telefon komunikovat s pc, naučit se s tim programem a tak.. Hold jsem si zvyknul s HTC, že pokud chci, aby něco dělal jinak, tak nainstaluju program a neřešim, teda možná provedu restart, ale to je nejtěžší úkon. :D

Já to taky nakonec vyřešil Nokiou se Symbošem a bylo to. 8-) :-))

Odeslat příspěvekod Pajjoun 16. 6. 2011 20:42

K projekci: Posledně sem hlavní zobrazovací plochu dělal bílou s černym textem a bylo to v pohodě. Záhlaví sem měl modrý s bílym textem a čitelnost byla taky dobrá, ale udělat to celý takhle, tak by to asi vypadalo lacině a přeplácle, bílou se nedá nic zkazit. :-)

Majkl: Dojít k otevřenýmu OS byla jediná možná cesta, mělo by to potkat každýho. 8-)
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Deleted user 16. 6. 2011 20:54

Jenže nepotká. Teď mají být systémy především krásné a pokud možno blbuvzdorné. WM je mrtvý, Symbianovy dny se také jeví sečteny... :-l

Odeslat příspěvekod Pajjoun 16. 6. 2011 21:04

Já to ještě nevidim tak zle, android je zkousnutelná alternativa a rozhodně bych nestrádal. :-) Ale je pravda, že se stává osamocenym systémem. :-|
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Deleted user 16. 6. 2011 21:06

Mně se toho Androida pořád nějak zkousnout nedaří. Pořád mě odráží od HTC Desire Z... :-l

Odeslat příspěvekod nordkapp 16. 6. 2011 21:11

z Plzně na Písek v nejakej vesnici je vraj radarova budka pri ceste ... obiehal som v obci kamiony a osobaky a neviem akou rychlostou - zabera aj protismer ? ...
Niektoré ženy sú všetky rovnaké. :-P
nordkapp
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka