Rychlo dotazy

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod odie 24. 1. 2011 22:33

Rychlodotaz: Jak je to s placením rychlostní silnice u Mladé Boleslavi ? Donedávna to bylo neplacený, takž když jsem jel od Mělníka na Jičín tak šel ten neplacený kousek využít. Teď mi to seznamácký mapový trasovač hází neplaceně jinudy.
odie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 24. 1. 2011 22:36

Najdi si tu co potřebuješ.
Obrázek
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod odie 24. 1. 2011 22:40

takže se už přeci jenom platí
odie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kejki3 25. 1. 2011 00:52

Tak on těch 100m od sjezdu do sjezdu by v tomto měřítku zaniklo, já bych tomu nevěřil.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Štamgast

Odeslat příspěvekod CHiP 25. 1. 2011 00:57

S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009

Odeslat příspěvekod Kibitz 25. 1. 2011 14:18

zasel jsem pro baterku do mototechny a mel jsem na vyber Vartu, pekne drahou a nebo Topla - znate nekdo tu toplu? Ze je to slovinska vyroba jsem si vygooglil, ale jestli je to smejd nebo ne uplne :hm
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod m4lcolm 25. 1. 2011 14:20

kejki3 píše:Tak on těch 100m od sjezdu do sjezdu by v tomto měřítku zaniklo, já bych tomu nevěřil.

mapa nelže, platí se tam
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pickuper 25. 1. 2011 14:22

Kibitz píše:zasel jsem pro baterku do mototechny a mel jsem na vyber Vartu, pekne drahou a nebo Topla - znate nekdo tu toplu? Ze je to slovinska vyroba jsem si vygooglil, ale jestli je to smejd nebo ne uplne :hm

měl jsem ji před časem v autě......nějaká s červená tuším byla s Ca/Ca technologií.....životnost průměrná, zemřela však náhle bez varování :-)
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast

Odeslat příspěvekod ToMMyK 25. 1. 2011 14:27

je na to dva roky zaruka...pak to nema cenu resit
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod Kibitz 25. 1. 2011 14:37

Pickuper píše:
Kibitz píše:zasel jsem pro baterku do mototechny a mel jsem na vyber Vartu, pekne drahou a nebo Topla - znate nekdo tu toplu? Ze je to slovinska vyroba jsem si vygooglil, ale jestli je to smejd nebo ne uplne :hm

měl jsem ji před časem v autě......nějaká s červená tuším byla s Ca/Ca technologií.....životnost průměrná, zemřela však náhle bez varování :-)

jak dlouho vydrzela? akuma z vyroby je stara 8let a rozpadnul se jeden clanek z duvodu hlubokyho vybiti a mrazu, jinak by jeste slouzila dal :-|
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Pickuper 25. 1. 2011 14:57

řekl bych, že tak 4 roky :hm není to sice žádná sláva, ale řekl bych, že to odpovídá ceně.....
btw: nevím čím to je, ale baterky z výroby mě vždycky vydržely nejdýl a to i v případě, že jsem potom koupil tu samou značku...
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast

Odeslat příspěvekod Slawall 25. 1. 2011 15:04

ToMMyK píše:je na to dva roky zaruka...pak to nema cenu resit

Nemají akumulátory jen 6 měsíců? Aspoň teda u baterek v mobilu to tak je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Slawall 25. 1. 2011 15:08

Pickuper píše:řekl bych, že tak 4 roky :hm není to sice žádná sláva, ale řekl bych, že to odpovídá ceně.....
btw: nevím čím to je, ale baterky z výroby mě vždycky vydržely nejdýl a to i v případě, že jsem potom koupil tu samou značku...

Jo tá nám v laguně baterka taky drží už 10let :D.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Kibitz 25. 1. 2011 15:08

Pickuper píše:řekl bych, že tak 4 roky :hm není to sice žádná sláva, ale řekl bych, že to odpovídá ceně.....

to souhlas, ty z vyroby budou nejvyssi jakost, i kdyz se takovy deleni podle goese nedeje ;-)

tak 4roky jsem cekal, to je OK
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod powerball 25. 1. 2011 16:33

ber vartu :)
powerball
Homoderátor

Předchozí stránkaDalší stránka