oživeno: hodinky vybrány!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 26. 12. 2008 21:45

tak panove nakonec asi fakt ty z ebay... nelibi se mi ale ze jsou nejak podezrele levne..

http://cgi.ebay.com/SEIKO-TITANIUM-CHRO ... 7C294%3A50
Anonymni

Odeslat příspěvekod M@tezz 26. 12. 2008 21:46

totalshcade: Ty jdou
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007

Odeslat příspěvekod Michal P 26. 12. 2008 21:47

No nevím, na tom obrázku vypadaj že stojej. Lepší by bylo video. :)
...
Michal P
Nováček

Odeslat příspěvekod Slawall 26. 12. 2008 22:54

vasco píše:Obrázek

Já hodinky nějak neprožívám a orientuju se jen podle vzhledu a MI a nejsem ochoten za ně dát víc než 5.000CZK a Festiny mě fakt zaujaly - i když ta kvalita strojku asi nebude nic moc...
Ale mít na ruce automaty mě nijak neláká, nerozumím tomu, nepotřebuju to...

Lol, festiny jsou kvalitní švýcarské hodinky...
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Anonymni 26. 12. 2008 22:59

no kdyz jsem zjistil ze me vysnene seika za cca 20 tisic v kazdym hodinky.cz stoji na ebay tretinu az polovinu,prehodnotil jsem plany.ty hodiny musim mit...
Anonymni

Odeslat příspěvekod Slawall 26. 12. 2008 23:05

Nebo si kup nejake Primky...:) http://www.prim.cz/
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod HondaMan 26. 12. 2008 23:08

maty: který??? ukáž nám je, ať Ti je můžem pomluvit :D
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod M@tezz 26. 12. 2008 23:23

Koukám, že Prim už vůbec nejsou hodinky pro dělnický lid :shock:
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007

Odeslat příspěvekod Slawall 26. 12. 2008 23:26

To máš sakra pravdu...:) ty ceny...
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Anonymni 26. 12. 2008 23:38

uz serfuju na E51 tak mozna zitra,ale furt nad tim rozmyslim.fakt se mi libily i ty titanove za 119 liber.. Jinak ty co se mi libi moc stojej 22000,- daj se najit v eshopech,staci hledat ale stene ty titany by nejspis stacily.je to rozdil utratit 3500 a 10000. Zvlast ted...ale 3500 bych naskudlil.btw mel bych si to dat az po zkouskovym za odmenu.. :hm
Anonymni

Odeslat příspěvekod HondaMan 26. 12. 2008 23:43

radši ne, aby jsi nemusel koukat ještě rok na mobil :D
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod Anonymni 26. 12. 2008 23:43

jsou to seiko sportura kinetic chronograph..musis hledat,ty sportury jsou vsechny nad 10000,- a nektere fakt good,ale asi jsou jeste velky sousto..
Anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 26. 12. 2008 23:46

:nenapadne tak ja hodinky mam ale hrozny *****..chci zvysit MI
Anonymni

Odeslat příspěvekod ace2 26. 12. 2008 23:52

Tak kvalitní hodinky jsou Citizen s eco Drivem a ještě řízený radiem. Skvělá technologická záležitost. Problémem je to, že v USA je neseženete radiově řízený. Ale koupíte je na německým či italským ebay za cca polovinu toho co stojí u nás na pultu.

Festina není dnes už švýcarská, ale španělská fima :D a podstatě za to kolik za to chtějí nic moc nenabízejí, španělský hodinky na baterku za 7tis.. hmm, jinak kvalitní železo jsou Fortis mechanika čistá poctivá precizní práce a je to na nich vidět a začínají už asi na 14 tisících v ČR.

U levných hodinek doporučuju zcela jasně značky Seico a Citizen v podstatě nemá cenu o ničem jiném přemýšlet, ještě Casio z řady Waveceptor nebo jak pojmenovávají svou rádiem řízenou řadu hodinek, taky tam mají zajímavé modely.
5 techničáků a všechno RWD
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod Anonymni 26. 12. 2008 23:58

zitra jeste pohledam,na mobilu je to zdlouhavy a pro note se mi nechce z postele vylezat,kazdopadne i diky acovi to zuzim na ty seika,citizeny sem zatim moc nekukal,ale ebay ma supr ceny.jeste sehnat nekoho kdo mi je pak objedna :D
Anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka