oživeno: hodinky vybrány!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod m4lcolm 23. 7. 2011 12:34

no osobně doufám, že to vyčistí a bude, mám je opravdu rád a nový stejný už se neprodávaj, jedině ještě kdyby měli stejný ve skladu na výměnu :)
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ace2 23. 7. 2011 12:38

Obávám se, že kožené řemínky nejsou určené k plavání i když samotné hodinky můžou být. Bud to chce kovový tah, nebo řemínky do vody. Což jsou různé umělé či kaučukové materiály. Ale kožený řemínek koupáním zabijete.
5 techničáků a všechno RWD
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 23. 7. 2011 12:39

Bylo to jen jednou, už to nikdy neudělám... byl jsem...ehm...řekněme indisponován, tak jsem nějak zapomněl si je sundat... jinak ve sprše nebyli ani jednou. :-)
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod m4lcolm 23. 7. 2011 12:47

Hodinky bych nestrčil ani pod kohoutek při mytí rukou, ať jsou papírově sebeodolnější. Bohužel mám dost agresivní pot, což je vidět i na koženém volantu mého samohybu, když jsme na fóru o autech.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 7. 2011 18:17

a to já hodinky sundám, když si lehnu do postele a ráno když z ní vylezu si je zas nacvaknu, v práci si je dám z ruky vedle klávesky a na oběd si je zas nacvaknu a po obědě zpět z ruky, koupu se s nima :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod m4lcolm 23. 7. 2011 18:24

u mě platí totéž, až na úplnej závěr, sundávám je i na koupání :)
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod m4lcolm 23. 7. 2011 18:26

Obrázek

BTW u těchto výrobce uvádí, že ukazují datum, může mi někdo pls vysvětlit, jak by to bylo možné? Nebo se "datumovka" používá i pro ukazatel měsíce?
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod m4lcolm 26. 7. 2011 21:16

Tak vyřešeno konzultací s obchodníkem, samozřejmě to neumí. Jinak se mi podařilo natrefit na kšeft, kde měli 4 varianty těchhle a jedny jsem vybral. Nebudu specifikovat, protože se mi povedlo dostat slevu, že jsem na německý ceně - a tu by mi rozhodně na festiny dávat neměli :potichu
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ace2 26. 7. 2011 21:18

Vzhledem k tomu, že jsou na hodinkách zhruba 150% marže, tak je vždy prostor pro nějakou slevu. Jinak ceny hodinek v ČR jsou fakt příšerný.
5 techničáků a všechno RWD
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod m4lcolm 26. 7. 2011 21:23

Tak je jasný, že charitu stále nedělal - spíš jde o to, že dovozce stanoví nějakou povnou cenu, za kterou se to má prodávat, a prodejci (dokonce i internetoví) se jí musejí držet, jinak jim hrozí postihy. Docela se divim, že jim ten jednorázovej kšeft stojí za to...
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod orgasmic 27. 7. 2011 08:26

Proto internetovi prodejci objednavaji zbozi z ciziny.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod m4lcolm 27. 7. 2011 10:07

Opravdu? Není tu jediný, kdo by se nedržel předepsaných cen, jinak bych u nich samozřejmě rád nakoupil...
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod JardaB 27. 7. 2011 10:16

Mte nekdo tip, jaky Cinsky hodinky koupit, aby to nebyl sunt a abych vypadal jako bohatej borec? V nejaky reportazi jsem slysel ze jsou a nejsou drahy...
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod orgasmic 27. 7. 2011 10:18

m4: Ja koupil na aukru Citizen a max spokojenost. Take Ti doporucuju. Prodejce to preprodava z USA a cena uzasna oproti kamennemu obchodu.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod m4lcolm 27. 7. 2011 10:20

Obrázek
m4lcolm
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka