Fast - food koutek (Burger King je tu!)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak jíte ve fastfoodech?
Napřed hranolky a pak hambáč 27 %  22%  [ 27 ]
Napřed Hambáč a pak hranolky 36 %  29%  [ 36 ]
Jím souběžně 58 %  47%  [ 58 ]
Celkem hlasů : 121

Odeslat příspěvekod Jean ViC 3. 11. 2019 17:39

MV_cz píše:Já ho otočím vzhůru nohama, to taky pomáhá, protože horní část housky bývá většinou vyšší a už není rozňahňaná jako ta spodní, takže se to lépe drží.

Kamfit to taky tak dělá
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 3. 11. 2019 17:40

Ja burger zmacknu před konzumaci aby se vešel :) A paratko je tam základ aby to vydrželo pohromadě
Jinak většinou burgery jsou hrozný jak to dělají na každém rohu
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 3. 11. 2019 17:45

Jean ViC píše:
MV_cz píše:Já ho otočím vzhůru nohama, to taky pomáhá, protože horní část housky bývá většinou vyšší a už není rozňahňaná jako ta spodní, takže se to lépe drží.

Kamfit to taky tak dělá

To je co?
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 3. 11. 2019 17:47

Jeden jutuber, radsi to ani nehledej :D

Zrovna si davam domaci a parada ^^
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 3. 11. 2019 17:50

jo tak, já koukal jen na jdemežrát-a :D

Žena si dávala včera u nás v mexický pizzohamburgerárně hambáč, no já ji říkal, že jak tam není napsaná houska, nebude v housce. A byl v tortille :hm jako drželo se to líp no, ale je to pak ještě burger?
Smutný je, že já chtěl někam na guláš a pívo, nebo něco podobnýho a prostě všude převládají burgrárny a pizzošky :(
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 3. 11. 2019 17:54

Jo, to me dost rozciluje. Hamburger (maso v housce) a Pizzu (salam na teste) dostanes vsude.
Ale solidni svice, nebo segedin, nebo proste tyhle klasiky to uz zacina bejt fakt problem.
A nejhorsi je, ze ty mladi kuchari to casto neumi a ani to nechteji varit. Trochu do toho vidim skrz tchyni a fakt smutny :(
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 3. 11. 2019 17:59

Ja si doma delam mcmuffin a od te doby mi jsou nejaky burgery volny.. :) pritom je to snadne resp se potvrzuje ze v tom co je jednoduche je i dobre.. :)

Mozna se jednou heznu a nacpu do toho i maso a ne jen syr, vejce a slaninu + majonezu
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 3. 11. 2019 18:02

Me tak napada ze vynikajici gulas jsem mel v pivovaru Únětice, to mas nedaleko.
I takovy prijemny neformalni prostredi tam bylo.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 11. 2019 18:02

To urcite
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 3. 11. 2019 18:32

live stream na deset let stary mcdonalds menu :)) nevypada spatne
https://snotrahouse.com/last-mcdonalds/
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 3. 11. 2019 18:36

MV_cz píše:Smutný je, že já chtěl někam na guláš a pívo, nebo něco podobnýho a prostě všude převládají burgrárny a pizzošky :(


No hele zase nepřeháněj ;-)
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 3. 11. 2019 19:02

fakt ne, normální hospu na náměstí nám zavřeli, protože nájem. Pak jsou tu takový spíš ty hogofogo, kde je to dobrý, ale patřičně dražší a jsou to spíš takový ty spešl jídla a pokud česká klasika, tak taky nějak vytuněná :D No a pak samozřejmě číňani
A ze zbytku se staly nálevny/herny a tam třeba ve dvě ráno pizzu rozmrazej, to jo, to se hodí no :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 11. 2019 19:05

Jean ViC píše:
MV_cz píše:Já ho otočím vzhůru nohama, to taky pomáhá, protože horní část housky bývá většinou vyšší a už není rozňahňaná jako ta spodní, takže se to lépe drží.

Kamfit to taky tak dělá

Kamfit je debil.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 11. 2019 19:06

MV_cz píše:fakt ne, normální hospu na náměstí nám zavřeli, protože nájem. Pak jsou tu takový spíš ty hogofogo, kde je to dobrý, ale patřičně dražší a jsou to spíš takový ty spešl jídla a pokud česká klasika, tak taky nějak vytuněná :D No a pak samozřejmě číňani
A ze zbytku se staly nálevny/herny a tam třeba ve dvě ráno pizzu rozmrazej, to jo, to se hodí no :D


Odkud ses?
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 3. 11. 2019 19:08

Divný místo no :( jako dá se na nějakou klasiku, ale vždycky nějaká okolní vesnice nebo město. Jo loni otevřeli vývařovnu, ráno cestou čuchám polívky a to asi dost jede, ale jen přes den, o víkendu zavřeno.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků