Asus Eee

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod 911 28. 10. 2008 22:59

takze to mame koupeno pul roku po uvedeni. no za pul roku by byl EEE, kdyby byl v te same konfiguraci jeste, tak za sestku. hmm, trikrat drazsi to by melo byt lepsi...
Never a frown with golden brown
911
Inventář

Odeslat příspěvekod OS 28. 10. 2008 23:00

saman: A proč nám to říkáš? :hm
Naposledy upravil OS dne 28. 10. 2008 23:00, celkově upraveno 1
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod Max9 28. 10. 2008 23:00

Saman píše:si vubec nedokazu predstavit kdybych pri nakupu aut nebo hw v dane firme polozil nastul Asus Eee :D

člověče já si zase vůbec nedokážu představit, jaké objednávky ty můžeš vyprodukovat :mrgreen: Dyslektik a dysgrafik živící se objednávkama :mrgreen:
Max9

Odeslat příspěvekod Saman 28. 10. 2008 23:07

Max9 píše:
Saman píše:si vubec nedokazu predstavit kdybych pri nakupu aut nebo hw v dane firme polozil nastul Asus Eee :D

člověče já si zase vůbec nedokážu představit, jaké objednávky ty můžeš vyprodukovat :mrgreen: Dyslektik a dysgrafik živící se objednávkama :mrgreen:
dysgrafik ? :lol: vis vubec co dysgrafik znamena ? a vis jak se takova koupe uskutecnuje ? muzu ti rict ze moc psani nemam, a to co us jde pres korespondenci stejne jen nadiktuju a jak znamo tak PC pouziva fonty a tedy dysgrafie nanem nehrozi ani tem nejdysgrafictejsim jedincum ;-)

ale jo lidi kupte si Asus Eee a podporte ekologii, sak to tusim delaj z recyklovanych plastu ( sasy ) aspon bude vsude zaplava bilejch Eee :lol:
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod Max9 28. 10. 2008 23:11

No vidíš, rozčílíš se a už to sekáš. Do teď jsi se snažil :D
Max9

Odeslat příspěvekod .kenny. 28. 10. 2008 23:11

Ty opravdu píšeš jako naprostý analfabet...
I'll just leave this here.
.kenny.
Insomniak roku 2008

Odeslat příspěvekod Posraldescu 28. 10. 2008 23:13

Mám starší model 701 a jsem s ním spokojený. Pohodlně se na něm píše při sezení za volantem a za ty prachy s ním můžeš zacházet jako s papírovým diářem. Zatím přežil vše - 10x pád na zem, 2x sednutí, 1x polití kávou ...
Můj velký (15") notebook už zůstává doma na stole.

Pokud chceš něco s velikostí mezi notebookem a PDA, a přitom provozovat programy, které vyžadují PC (např. SAP, MS Office ...) tak neváhej. Výborně se dá použít i jako video přehrávač do auta. Bez problému jde pověsit na opěrku pomocí brašny k přenosným DVD přehrávačům.

Pokud na něm budeš chtít pařit hry nebo třeba editovat video, tak na něj zapomeň.
Naposledy upravil Posraldescu dne 28. 10. 2008 23:20, celkově upraveno 1
Každej nemůže bejt chytrej, ti hloupí musejí dělat výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej (Švejk)
Posraldescu

Odeslat příspěvekod Saman 28. 10. 2008 23:18

***** píše: Zatím přežil vše - 10x pád na zem, 2x sednutí, 1x polití kávou ...
tohle testovani doslova bastim, a nechal si ho padat na tu zem 10x posobe nebo si vzdy pockal alespon 24 hodin na dlasi pad :mrgreen: treba propriste muzes vyskouset prejeti autem, to je taky dobrej test :D
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod Posraldescu 28. 10. 2008 23:23

Saman píše:
***** píše: Zatím přežil vše - 10x pád na zem, 2x sednutí, 1x polití kávou ...
tohle testovani doslova bastim, a nechal si ho padat na tu zem 10x posobe nebo si vzdy pockal alespon 24 hodin na dlasi pad :mrgreen: treba propriste muzes vyskouset prejeti autem, to je taky dobrej test :D

Jsem hovado, všechno házím na zem. Telefon mi během 1. roku spadne aspoň 100x. Eeečko padalo většinou v hadrovém obalu při vytahování z tašky. Mám ho už přes 1/2 roku a nijak ho nešetřím.
Přejetí autem neplánuji, ale můžeme to prubnout s tím "luxusním" HáPéčkem ;-)
Každej nemůže bejt chytrej, ti hloupí musejí dělat výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej (Švejk)
Posraldescu

Odeslat příspěvekod 911 28. 10. 2008 23:33

samane, nedelej ze sebe pako. ty dva notebooky maji zcela jine zamereni. a take cenu. ten EEE s 9 ci 10 palci je ok. v cerne docela elegantni. bytelny. az na tu klavesnici vcelku schopne pocitadlo, kde spustis kde co. vydrz jak prase. BT, WEBCAM, WIFI, bezne kancl programy bezi svizne. co vic?
to, ze ti to nesedlo a mas sam kovovy tablet za 20(realne 30, bo je ten tvuj koupeny ve vybehu) neznamena, ze ostatni je srot.
911
Inventář

Odeslat příspěvekod OS 28. 10. 2008 23:34

Černá ne, nejlepší je bílá. Ty větší se nádherně lesknou, jako Apple. :)
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod Saman 29. 10. 2008 10:35

furt lepsi koupit vybehovej poradnej notebook, nezli novej smejd
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod 911 29. 10. 2008 10:42

to je tablet vs. netbook. btw hp neni zrovna to nej. btw2 bezne progrmaky pustim na tom rychleji, nez na tom tvem ;-)
911
Inventář

Odeslat příspěvekod powerball 30. 10. 2008 00:41

Saman:ty voe to sou rady,ja se ptam na vec ktera stoji o par korun vic nez prenosnej dvd prehravac ale na rozdil od dvd prehravace se na tom daj delat i jiny veci nez koukat na filmy a ty mi doporucis neco za dvacu :oboze
ja bych si to eee koupil fakt jenom na ty filmy s tim ze na tom muzu obcas surfnout nouzove na netu nebo si zahrat nakou dosovou blbost,na to si myslim jak ty rikas " recyklat urcenej k zahozeni do kontajneru " za par korun staci...
jinak diky vsem za info a zkusenosti s pouzivanim tohoto recyklatu :mrgreen:
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod ToMMyK 30. 10. 2008 08:58

Tak na to by stacil iPod :). Teda az na ten Dos;)
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka