Cool Fotos 2

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod goes 21. 10. 2019 10:31

delas jako by v jinych oborech to nebylo uplne stejne,
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod polda 21. 10. 2019 10:32

Fotbal je zrcadlo společnosti.
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod OTA21 21. 10. 2019 10:34

goes píše:delas jako by v jinych oborech to nebylo uplne stejne,

Nemyslím si, že by tolik simulujících nagelovanejch blbečků v nějakém jiném sportu bylo. A i kdyby, tak jich bude neporovnatelně menší procento.
96kW
OTA21
Štamgast

Odeslat příspěvekod goes 21. 10. 2019 10:40

a jako zdroj je tvuj osobni zamindrakovany nazor coz?
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod OTA21 21. 10. 2019 10:41

Ano. :D
96kW
OTA21
Štamgast

Odeslat příspěvekod goes 21. 10. 2019 10:50

tak to jo... vis jak, ja si zase myslim o necem jinem neco jineho... to mas ruzne.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod OTA21 21. 10. 2019 10:55

Však v pohodě, je to tak správně a dokonce si ani nemyslím, že jsi nebo más zamindrákovanej názor ať je to na cokoli........
96kW
OTA21
Štamgast

Odeslat příspěvekod goes 21. 10. 2019 10:56

ja ano, pokud nekdo genralizuje, pausalizuje apod. tak je za mne v tom neco vice. Vetsinou nejaky osobni problem vuci te tematice. Tudiz pocit menecenosti = mindrak.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod OTA21 21. 10. 2019 11:00

Šance na to tam opravdu je. Nez bych to ale někomu napsal, tak bych si ověřil, jestli třeba nepíšu hlouposti. Ono to pak vypadá opravdu hloupě, když někdo napíše názor na cokoli a někdo jinej bez jakékoli znaloti o tom člověku napíše, že má zamindrákovanej názor.
96kW
OTA21
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jouda.III 21. 10. 2019 11:00

Nic jsem neplatil, a ta částka taky nesouhlasí...
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod goes 21. 10. 2019 11:03

OTA21 píše:Šance na to tam opravdu je. Nez bych to ale někomu napsal, tak bych si ověřil, jestli třeba nepíšu hlouposti. Ono to pak vypadá opravdu hloupě, když někdo napíše názor na cokoli a někdo jinej bez jakékoli znaloti o tom člověku napíše, že má zamindrákovanej názor.

ja to ale priznam vis. Za nazor nikoho nepeskuju, ani tebe. Ale je normalni, ze kdyz nekdo vyjadri nazor, tak druhy ho nejak validuje. Treba s nim souhlasi. Treba nesouhlasi. Muze ho pokladat za spravny. Spatny. Hloupy. Smutny. Ze zivota nebo zamindrakovany.

Za mne plati, ze pokud nekdo zobecnuje jen tak bez faktu apod. tak to cini proto, aby dopral svemu nazoru vetsi vahu, protze si mysli, ze tim to vypada duleziteji.

Pokud je to dle tebe nejhorsi u fotbalu, cekal bych, ze to necim podporis. A pokud ne, tak z ceho asi bude pramenit tvuj nazor? No samo, ze z kuriho oka.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod OTA21 21. 10. 2019 11:15

Mnohokrát se simulací fotbal proslavil, na youtube najdeš mnoho videí, která jsou až k smíchu. První mě napadl Neymar, ten ani k smíchu nebyl. V tenisu, hokeji, rugby, americkém fotbalu, plavání atletika, box, prostě nikde se nic takového neděje. Všude sportovci dřou jako koně, jdou za hranu. Ve fotbalu je simulovaní jednoznačně nejčstější.

Je tam samozřejmě spousta super profesionálů, o tom žádná. a někdy se na to kouká moc hezky, často je to ale smutný.
96kW
OTA21
Štamgast

Odeslat příspěvekod polda 21. 10. 2019 11:25

Jestli to nebude tím,že je fotbal nejvíc na ráně a každej tomu rozumí :-)
Ve všech těch sportech cos napsal se taky podvádí aby dotyčný dostal nějakou výhodu.
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod OTA21 21. 10. 2019 11:27

Je to všude, to jsem psal, ale nikde jsem to nezaznamenal tak často. Podvádí se hodně, ale simulace je dost specifické podvádění.
96kW
OTA21
Štamgast

Odeslat příspěvekod goes 21. 10. 2019 12:37

OTA21 píše:Mnohokrát se simulací fotbal proslavil, na youtube najdeš mnoho videí, která jsou až k smíchu. První mě napadl Neymar, ten ani k smíchu nebyl. V tenisu, hokeji, rugby, americkém fotbalu, plavání atletika, box, prostě nikde se nic takového neděje. Všude sportovci dřou jako koně, jdou za hranu. Ve fotbalu je simulovaní jednoznačně nejčstější.

Je tam samozřejmě spousta super profesionálů, o tom žádná. a někdy se na to kouká moc hezky, často je to ale smutný.

tak musime se na to podivat i tak, ze pulka ze sportu co pises jsou bez kontaktu, tudiz dost blbe se tam simuluje... nevim jak by treba ostepar mel simulovat faul od protivnika...

dle meho se treba vice podvadi u cyklistiky, to je za mne nejhorsi sport.... a to, ze si myslis, ze fotbalista nemakaji jak kone a nejdou za hranu, to jen ukazuje, jak o tom vis prd.
goes
všude byl, všechno zná

Předchozí stránkaDalší stránka