Cool Fotos 2

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 23. 10. 2019 12:34

Jsem viděl video, jak trenér dostal pecku do hlavy vlaštovkou. Grimasa jak kdyby na něj spadl celej stadion, kolem asi 10 lidí ho muselo utěšovat. A stejně si tu někdo myslí, že jinde je to stejný. Bych chtěl vidět kde. To i v šachovém kroužku základní školy jsou větší ranaři než v jakémkoliv fotbalovém klubu.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 23. 10. 2019 15:24

3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod m.kv 23. 10. 2019 17:42

Tak stačí si pustit Vyšehrad s honičkou od policajtů, tam to bylo dokonalý :D
m.kv
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 23. 10. 2019 19:07

Kontakt tam byl 8-)
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 23. 10. 2019 19:10

K diskuzi Goese s Otou se přikláním na stranu Oty, ti nagelovaní šašci čutálisti, to jestli má být vzor pro mladé kluky a lepidlo na holky, tak nevím kam společnost spěje.. :-\

Dřív jsem jako malej s klukama na hřištu hrál fotbal, ale postupně s dospíváním se mi český fotbal spíš zhnusil, jedna velká korupce, fanoušci jak dělají jen bordel, a hlavně že snad 80% dotací do sportu míří do toho blbého fotbalu, místo aby se podporovaly různé menší rozmanité a ušlechtilejší sporty.. :'(

Například jak jsem četl onehdá že město Olomouc chce koupit od krachujících vlastníků fotbalový stadion za 200milionů, tak mi bylo do pláče co všechno mohlo být vybudované nebo spravené za ty peníze... :-| :roll:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2019 21:43

Tak dulezite je si zaprehanet a operovat se lzivymi cisly aby clovek navodil pocit dulezitosti. Fotbal dostavl 500 mega ze 6 mld. To neni o par procentech vuci tem 80 tonje uplne jiny svet. Pritom overit si to je na 20 sekund dotazem do google.

Navic je zajimave sledovat kolik mame spoetovcu. V CR je registrovano cca 1,6 mil sportovcu. Fotbal ma 480tis. Takze prestoze je ctvrtina sportovcu fotbalistu nedostava ctvrtinu dotacibtakze naopak fobal dostava na sportovce mene ne jine sporty

A mohli bychom pokracovat. Opravdu je kravina podporovat sport pro 10 lidi a ne pro pul milionu. Nedej boze stavet stadiony kvulinjednomu sportovci apod
anonymni

Odeslat příspěvekod polda 23. 10. 2019 23:06

Má někdo pocit,že zápas Slavia'Barcelona obsahoval něco z toho co staví fotbal do špatného světla nebo se půlka republiky a celý stadión výborně bavil?
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 23. 10. 2019 23:16

Nevím. Díky O2.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 24. 10. 2019 12:19

goes píše:Navic je zajimave sledovat kolik mame spoetovcu. V CR je registrovano cca 1,6 mil sportovcu. Fotbal ma 480tis. Takze prestoze je ctvrtina sportovcu fotbalistu nedostava ctvrtinu dotacibtakze naopak fobal dostava na sportovce mene ne jine sporty.

Hehe, to se ti moc nepovedlo.
To je jako bys napsal, že když 95 % Česka umí česky, cizí jazyk umí jen 5 %... ;)
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2019 12:26

Omg to vis ze jo
anonymni

Odeslat příspěvekod polda 24. 10. 2019 12:27

Tos ses snažil pochopit dost blbě.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 27. 10. 2019 13:44

:D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 27. 10. 2019 20:43

esíno 8-D :D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 27. 10. 2019 21:30

Speleo se nam od zacatku smal do oci.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 27. 10. 2019 21:59

je to tak
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků