brno

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 8. 2022 15:34

:D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 28. 8. 2022 15:54

toho si nepovodí ... :hm
od LukasKoudak 13. 10. 2022 13:39
Pro mě jsi naprostý ubožák a lidský dopad.
pozpatku_fijA
Inventář

Odeslat příspěvekod MgX 28. 8. 2022 18:16

Není to tak dávno, co se mně ucpal odpad. Super bylo, že se to stalo zrovna v době, kdy jsem extrémně spěchal a potřeboval mít funkční záchod :D

Vzhledem k minulosti a dobrodružství s odpady jsem ale vybaven pětimetrovým pérem (ne, to moje opravdu není :-D ) a tím případně řeším problémy. Nicméně ano, práce je to smradlavá. Z druhé strany nemusím nikomu nic platit a obtěžovat ho :D
S pozdravem MgX
MgX
Nováček

Odeslat příspěvekod Lukas063 28. 8. 2022 18:34

K tomuhle téma by se mohl vyjádřit maty a zrovna není...
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 28. 8. 2022 18:44

MgX píše:jsem ale vybaven pětimetrovým pérem (ne, to moje opravdu není :-D )

mám 25m instalatérské péro, jistota je kulomet :D
od LukasKoudak 13. 10. 2022 13:39
Pro mě jsi naprostý ubožák a lidský dopad.
pozpatku_fijA
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 28. 8. 2022 18:49

Historicky byly zejmena destaky s nejakou vyusti do potoka.. pak prisly prvni COV, z destaku se stala jednotna kanalizace do ktere se lidi pripojili s domacim odpadem, toto je zejmena ve vetsich mestech kde byly COV prvni, Brno ma jednotnou kanalizaci.. ted uz se ale stavi kanalizace oddilne, to je vesmes nekde kde uz byl historicky destak a k tomu se vedle stavi splaskova kanalizace nova se zaustenim na COV..
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 8. 2022 19:23

Dokud v tom neni i pitna je to jedno. Jen si myslim ze ty cisticky musi pretrkat pri takovych destich
anonymni

Odeslat příspěvekod Axolotl 28. 8. 2022 19:43

Od toho jsou v kanalizaci odlehčovací komory s odvodem do řeky.
Axolotl
Nováček

Odeslat příspěvekod _maty_ 28. 8. 2022 19:44

Cisticky jsou na to pripravene, ty na ktere jde jednotna kanalizace maj bud odlehcovaci komory nebo primo na cov destovou zdrz, kdy kdyz uz je toho natoku eureka, tak se to privre, a vsechno to jde obtokem, jinak by to tu cov vyplavilo i s bakteriema.. to uz musi obsluha no resit toto..

U klasicke oddilne kanalizace, kdy ti tam nejde destova voda, tak to cov zvladne, ale da se to privrit i na jich aby to neproslo pres cov, ale slo to kolem.. ono pres dekly od kanalu se tam destova voda dostane, pak se ti tam dostane i pri netesnostech atp.. ale jednoznacne tam jde mene destove vody nez u kanalizace jednotne..
_maty_

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 8. 2022 13:54

SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch

Odeslat příspěvekod zamis 29. 8. 2022 14:00

normal katastrof
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 8. 2022 14:59

_maty_ píše:Cisticky jsou na to pripravene, ty na ktere jde jednotna kanalizace maj bud odlehcovaci komory nebo primo na cov destovou zdrz, kdy kdyz uz je toho natoku eureka, tak se to privre, a vsechno to jde obtokem, jinak by to tu cov vyplavilo i s bakteriema.. to uz musi obsluha no resit toto..

U klasicke oddilne kanalizace, kdy ti tam nejde destova voda, tak to cov zvladne, ale da se to privrit i na jich aby to neproslo pres cov, ale slo to kolem.. ono pres dekly od kanalu se tam destova voda dostane, pak se ti tam dostane i pri netesnostech atp.. ale jednoznacne tam jde mene destove vody nez u kanalizace jednotne..

Jsko ze ti ma nadrze na zachyceni vody z mesta co ma 230 km2 a naprsi treba 5mm za hodinu? Huste
anonymni

Odeslat příspěvekod _maty_ 29. 8. 2022 15:54

Tak samozrejme mas po ceste odlehcovaci komory, to odvede dost vody do vodniho toku nez to dotece na konec na cov, priznam se, ze brnenskou cov neznam do podrobna..
_maty_

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 8. 2022 15:57

Aha. Zajimave.
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 29. 8. 2022 19:49

pozpatku_fijA píše:
MgX píše:jsem ale vybaven pětimetrovým pérem (ne, to moje opravdu není :-D )

mám 250 mm péro, jistota je kulomet :D

do machrovacího to asi nebude :hm

:D
Lukas063
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka