vista a XP

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Totalschade 21. 4. 2008 20:53

goes: 3 - dyt mne znas, tak co resis?
ceda: nestačí to voroštovat na mokrý trávě?
Totalschade
Štamgast

Odeslat příspěvekod OS 21. 4. 2008 20:59

Už mi pomalu chyběl. :D
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod p0etrik 21. 4. 2008 21:01

sMartin píše:Nam studentum to zustava i po ukonceni studia, zamestnancum ne? :eh
Jestli ti na XP nic nevadi, tak je vem. Predpokladam, ze operacni system je jen "neco napozadi" a pracujes v jinych programech ;-) Mam oboje a na XP nedam dopustit.

To nevim, ale neprijde mne to az tak logicke. Ze bych mel do 60ti Wokna z prace? Asi eee... :hm
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod George_Couser 21. 4. 2008 21:05

p0etrik píše:
sMartin píše:Nam studentum to zustava i po ukonceni studia, zamestnancum ne? :eh
Jestli ti na XP nic nevadi, tak je vem. Predpokladam, ze operacni system je jen "neco napozadi" a pracujes v jinych programech ;-) Mam oboje a na XP nedam dopustit.

To nevim, ale neprijde mne to az tak logicke. Ze bych mel do 60ti Wokna z prace? Asi eee... :hm

http://www.fi.muni.cz/tech/win/msdnaa.xhtml
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod p0etrik 21. 4. 2008 21:09

George: Tam asi bude zakopany pes. Nepracuju na Muni. (a kde pracuju jakoz i jakekoliv jine "osobni udaje" bych nerad resil verejne) :)
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod George_Couser 21. 4. 2008 21:15

p0etrik píše:George: Tam asi bude zakopany pes. Nepracuju na Muni. (a kde pracuju jakoz i jakekoliv jine "osobni udaje" bych nerad resil verejne) :)

Já jsem tu MUNI hodil jen jako příklad, jak to je u těch studentských licencí...
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod p0etrik 21. 4. 2008 21:17

Dival jsem se do podminek, multilicence pocita s tim, ze po ukonceni pracovniho pomeru prestanu SW pouzivat.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod p0etrik 21. 4. 2008 21:17

Jeste bych teoreticky mohl zkusit linux, ted z nej taky pisu, akorat ze na nem si nic nezahraju, kdyz se mi obcas zachce... :hm
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod fahrman 22. 4. 2008 10:22

PeTr7650 ... mas uvest, kolik za ni chces :)

Co jsem ja o OEM slysel, tak pry MB preregistrovat jde, ale musi se kontaktovat MS ohledne zmeny desky napr. z duvodu poruchy...
fahrman
Inventář

Odeslat příspěvekod m4lcolm 22. 4. 2008 21:55

může se to vázat i na jiný hardware, typicky na harddisk
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod George_Couser 22. 4. 2008 21:57

m4lcolm píše:může se to vázat i na jiný hardware, typicky na harddisk

A na Case? :D
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod ka-spel 24. 4. 2008 14:24

George_Couser píše:http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514508C0V621LHEU

By mě zajímalo jaké je omezení u těch OEM verzí... OEM by mělo být přibalováno jen k novému PC a samostatně by to ani nemělo jít koupit ne? Nebo je to třeba omezeno jen tím, že to aktivuji jen na jednom PC a na jiný HW to už nemůžu v budoucnu převést?

Přesně tak, ale OEM se dá koupit s kusem hw. Často i s myší.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář

Odeslat příspěvekod _Troy_ 24. 4. 2008 14:29

Mě se líbí jak všichni řvou že Visty jsou nahovno, a zlatý XP... To si nikdo nepamatuje, jak to všichni křičeli při uvedení XP? Zlatý 2000, a kolik jich zůstalo :)
_Troy_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Azalix 24. 4. 2008 14:35

hmm, ale vacsinou to kricia ti, ktori ich poriadne ani nevyskusali. mesiac, dva a visty ta presvedcia o svojich kvalitach
"Je smutné, ak si niekto myslí, že tam, kde je, pre neho neexistuje žiadna príležitos?, ale myslí si, že by sa mu viedlo lepšie inde."
Azalix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Skalik86 24. 4. 2008 14:48

_Troy_ par vist na notebooku jsem musel pripravovat pro nasazeni ve firme a opravdu si nemyslim, ze by to byl dobrej os. Az bude SP2 tak uz asi jo, ale do ty doby ne. Z win 2000 jsem taky prechazel az pomerne pozde, kdyz uz byli Xp odzkouseny
... Beep Beep ...

KTM 950 SM
Skalik86
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka