vista a XP

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod br-01 21. 4. 2008 18:44

pánové co děláte a co radíte,kde koupit legální vistu,rozdíly funkcí a nějaký návody jsou někde? :-l
škoda fábia II combi edice 08 51kW
br-01
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod br-01 21. 4. 2008 19:01

ta cena je jenom s koupí počítače,když půjdu na stránky gatese,neprojde ke mně nějakej červ?Tam je to vysvětlený,ale taky to může být předčasný konec.Když koupím vistu na přepsání XP prof.jakou musím koupit?
br-01
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Totalschade 21. 4. 2008 19:02

nekoukej na novu.
goes: 3 - dyt mne znas, tak co resis?
ceda: nestačí to voroštovat na mokrý trávě?
Totalschade
Štamgast

Odeslat příspěvekod sMartin 21. 4. 2008 19:05

totalschade píše:nekoukej na novu.

Souhlasim. Lidi jsou neskutecne blbi a primitivni... Bylo to na nove = je to svate... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :-! :-! :-!
sMartin
Štamgast

Odeslat příspěvekod OS 21. 4. 2008 19:05

Co to po nás chceš? :hm Kup si Linux a neotravuj tady.
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod br-01 21. 4. 2008 19:09

na nově sem to neslyšel,já mám XP a mám spoustu programů,co pod linuxem nejdou.
br-01
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod OS 21. 4. 2008 19:10

No, Windows se obvykle kupuje v krámě a návody si vyhledej na netu. :D
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 21. 4. 2008 19:13

i kdyby to na nove nebylo, tak krast lidem jejich praci je spatne. Dnes se daji koupit winXP profi za necela 2 tisice a mate legalni soft. Offisy stoji nove 1500 Kc a mate legalni soft, tak kde je problem?

Visty vuci XP neprinasi 99,99999% uzivatelu vubec nic pozitivniho, je to prinos, jako kdyz v doe w98 prisly milenia, tedy prechodny a uplne zbytecny system.
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod OS 21. 4. 2008 19:14

Mno, co bylo na té Nově, nekoukám na to. :)
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 21. 4. 2008 19:15

OS: mno MS vydal SP pro visty a proste bude zneprijemnovat zivot piratskym kopiim. Ano, bude na to crack.
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod OS 21. 4. 2008 19:17

Aha... :)
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod br-01 21. 4. 2008 19:29

Radek Ondrášík píše:OS: mno MS vydal SP pro visty a proste bude zneprijemnovat zivot piratskym kopiim. Ano, bude na to crack.

A do třech měsíců i na XP.Kdo nekrade,okrádá rodinu,pro mně je 2000 velká částka :pozor
br-01
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod George_Couser 21. 4. 2008 19:34

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514508C0V621LHEU

By mě zajímalo jaké je omezení u těch OEM verzí... OEM by mělo být přibalováno jen k novému PC a samostatně by to ani nemělo jít koupit ne? Nebo je to třeba omezeno jen tím, že to aktivuji jen na jednom PC a na jiný HW to už nemůžu v budoucnu převést?
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod p0etrik 21. 4. 2008 19:36

V soucasne dobe mam v ramci multilicencniho programu OS i Office na domaci pouziti od zamestnavatele zdarma. Akorat uvazek mam jen do konce srpna a nehodlam jej prodluzovat. Prave uvazuju, jaky potom koupit OS, jestli jeste XPcka, ktere uz nebudou mit moc dlouho podporu, nebo radeji retail verzi Vista, kterou muzu "propasirovat" pres X pocitacu, co jeste budu mit, treba dalsich 10 let. To same s Office, i kdyz tam to asi vyresim pomoci Open Office.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod p0etrik 21. 4. 2008 19:37

George_Couser píše:http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514508C0V621LHEU

By mě zajímalo jaké je omezení u těch OEM verzí... OEM by mělo být přibalováno jen k novému PC a samostatně by to ani nemělo jít koupit ne? Nebo je to třeba omezeno jen tím, že to aktivuji jen na jednom PC a na jiný HW to už nemůžu v budoucnu převést?

Je to vazano na hw, kdyz to koupis, stavas se sam sobe system builderem. JJestli pouzijes nove komponenty nebo stare (a treba uz sestavene) je fuk.
p0etrik
Servismen

Další stránka