Preferujete nějakou leteckou společnost? (letecky koutek)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 2. 2024 20:13

no proto ten šok smajlík :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch

Odeslat příspěvekod lu.kas 11. 2. 2024 09:46

Goesson píše:Kua sem myslel ze lita praha oman neco vetsiho jak 737 max 8. Tedy 3-3 tubus. Preci jen uz je to kapku delsi let.

Střední Východ se z Prahy běžně lítá malými letadly. Bohužel.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 2. 2024 11:28

Libi se mi, ze mi Phillipine airlines poslali upgrade tridy a cena u toho je podle toho jak se clovek citi (od 4tis php po 9tis php)
Přílohy
IMG_3010.png
Moucha
ing. Spokojený

Odeslat příspěvekod saabik 12. 2. 2024 11:48

Goesson píše:Kua sem myslel ze lita praha oman neco vetsiho jak 737 max 8. Tedy 3-3 tubus. Preci jen uz je to kapku delsi let.

Jo je to klasický dobytčák. Já letím chvilku po tvé ségře, už podruhé. Bez příplatku za sedadla u nouzáku bych to už znovu nedal.

Naštěstí si ten let vybral svou horší chvilku před pár týdny, kdy měl problém s kontrolkou přetlaku. Tak by to mohlo být bez problémů...
https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika ... t-40457340
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Štamgast

Odeslat příspěvekod OTA21 12. 2. 2024 11:56

Teď nás zvala sestřenice od ženy do Ománu. Když je to tak blbý letadlo, tak teda neletím. :)
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod Goesson 12. 2. 2024 12:03

saabik píše:

Jo je to klasický dobytčák. Já letím chvilku po tvé ségře, už podruhé. Bez příplatku za sedadla u nouzáku bych to už znovu nedal.

Naštěstí si ten let vybral svou horší chvilku před pár týdny, kdy měl problém s kontrolkou přetlaku. Tak by to mohlo být bez problémů...
https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika ... t-40457340

tam maji extra mista vpredu... je jich vice, nez jen nouzak...
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod ace2 12. 2. 2024 12:36

úzkotrupá letadla jsou fakt trápení pro cestující. Jak to má jednu uličku, tak jak jsou vozejky v uličce tak se nedostaneš na hajzl, nebo pak zpět. Pořád fronta na jenom 2 záchody vzadu. Jeden vepředu je jen pro business (pokud tak mají takovou kabinu)
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod Goesson 12. 2. 2024 12:39

tady v tomto konkretnim letu byznys neni, je tam jen v predu par rad s vice misty za priplatek
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod Goesson 12. 2. 2024 12:43

V příloze zasílám plánek pro seating- žlutě vyznačené sedadla jsou typu Premium Seat, jedná se o sedadla v přední části kabiny. Tato sedadla zpravidla nabízí více pohodlí, např. více prostoru na nohy nebo širší prostor mezi jednotlivými řadami sedaček, cenově vychází na 720kč/osoba/1 směr.
Přílohy
seating.jpg
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod PatV 12. 2. 2024 12:55

Moucha píše:Libi se mi, ze mi Phillipine airlines poslali upgrade tridy a cena u toho je podle toho jak se clovek citi (od 4tis php po 9tis php)

Taky to není přímo upgrade, ale jen “aukce”. :) Podobnej princip do businessu má i flydubai.
PatV
Inventář

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 2. 2024 13:00

Mam takovy pocit, ze i za ten nejmensi prihoz by to clovek vyhral, protoze nechapu kdo to da. V tech premium sedackach sem sedel nekolikrat bo tam nikdo nikdy nesedi, a kdyz letuska rekne ze tam sedet nemam tak se nikdy nezvednu a uz se pak nikdo nepta :D
Moucha
ing. Spokojený

Odeslat příspěvekod saabik 12. 2. 2024 13:44

Goesson píše:V příloze zasílám plánek pro seating- žlutě vyznačené sedadla jsou typu Premium Seat, jedná se o sedadla v přední části kabiny. Tato sedadla zpravidla nabízí více pohodlí, např. více prostoru na nohy nebo širší prostor mezi jednotlivými řadami sedaček, cenově vychází na 720kč/osoba/1 směr.

jo, a my máme 17/18 řadu. U křídla je letadlo nejpevnější :mrgreen:
seats.jpg
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Štamgast

Odeslat příspěvekod OTA21 12. 2. 2024 13:48

Mi teď přisly letenky a musel jsem googlit, co za letadlo je Embraer 195 E2. :)
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod PatV 12. 2. 2024 13:53

Moucha píše:Mam takovy pocit, ze i za ten nejmensi prihoz by to clovek vyhral, protoze nechapu kdo to da. V tech premium sedackach sem sedel nekolikrat bo tam nikdo nikdy nesedi, a kdyz letuska rekne ze tam sedet nemam tak se nikdy nezvednu a uz se pak nikdo nepta :D

Je to možný, ani netuším, kolik je to v korunách. :D
3.0 V6
2.0 R4
PatV
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 2. 2024 21:50

saabik píše:
Goesson píše:V příloze zasílám plánek pro seating- žlutě vyznačené sedadla jsou typu Premium Seat, jedná se o sedadla v přední části kabiny. Tato sedadla zpravidla nabízí více pohodlí, např. více prostoru na nohy nebo širší prostor mezi jednotlivými řadami sedaček, cenově vychází na 720kč/osoba/1 směr.

jo, a my máme 17/18 řadu. U křídla je letadlo nejpevnější :mrgreen:
seats.jpg

Je fajn byt pripraven :D
Lukas063
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka