Politicky produktivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 9. 2. 2023 11:22

Fauci jede jinej level trollingu no
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 9. 2. 2023 12:12

Nelegální migrace se brexitem nevyřešila.
Takže zavedeme ještě vyšší, likvidační pokuty pro řidiče, u nichž bude migrant objeven, až 6000 GBP za stáhnuté okénko, nebo nezamčené auto.
http://www.dnoviny.cz/silnicni-doprava/ ... ni-migraci
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 9. 2. 2023 12:22

flastry jsou to slušný, ale jsou za něco, co by si šlušnej šofer nemel dovolit. Je snad normální, že při odchodu zabezpečím vozidlo a před odjezdem zkontroluju jestli nemám někde něco otevřenýho nebo mi někde něco nečouhá, případně mi někdo neucviknul plombu na návěsu
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 9. 2. 2023 12:28

Jako by to něco řešilo. Totiž, oni toho migranta ani nemusí najít, aby ten flastr dali. To že chtějí nějakou práci okolo je jasné, ale nejen to, oni chtějí i ručně vedené záznamy o těch úkonech.
Každopádně tohle už je trochu moc na to, aby se to dalo udržitelně provozovat.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 9. 2. 2023 12:34

jako že musím vést záznam o tom, že jsem zavřel auto když jsem se šel vyčurat na benzince?
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 9. 2. 2023 12:39

Kamionaci snad chcijou do lahvi a pak je vyhodi z okna, to neni problem :P
Proste nezastavovat, jinak ti tam hupne bubak a jses v riti.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 9. 2. 2023 13:11

To asi mnozí dělají, protože zastavit někde je dnes celkem problém.
Ale jednou za 4,5h musí, chce to po nich unijní pravidlo.
S těmi záznamy jsem to už slyšel, zatím je kontrola namátková.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 9. 2. 2023 13:21

speleo by řekl - s kamionistama NO MERCY
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 9. 2. 2023 13:27

:-)) Zajímalo by mne, zda to bude mít v praxi vliv. Ale to se ukáže až po čase.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 9. 2. 2023 14:27

zamis píše:flastry jsou to slušný, ale jsou za něco, co by si šlušnej šofer nemel dovolit. Je snad normální, že při odchodu zabezpečím vozidlo a před odjezdem zkontroluju jestli nemám někde něco otevřenýho nebo mi někde něco nečouhá, případně mi někdo neucviknul plombu na návěsu

Já bych chtěl žít ve slušné společnosti, ve které by se vůbec nepoužívaly zámky, nikdo by nic nezajištoval a přesto by se nikomu nic neztrácelo, nikdo by nelezl kam nemá a panoval by přirozený respekt k cizímu majetku. Ale vím, je to utopie, nechovají se takhle ani vlastní občané natož nějací cizinci bůhvíodkud....
Ale tohle by měl stát svým občanům zajistit
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 9. 2. 2023 14:55

to je ale kravina, nezajistila to monarchie ani načelníci kmenů, tak nevím jak by to měl dělat stát. Lumpové vždycky byli, jsou a budou.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 9. 2. 2023 15:11

Lumpové byli a budou, ale záleží jak se s nimi společnost dokáže vypořádat. Tam kde jen řeknou tyty to se nedělá, případně jim dají nižší trest jako bonus že začali pácht zločiny dříve než v dospělosti, to samozřejmě lumpově mají mnohem jednodušší.

Jsou země kde se za krádež seká ruka, jinde krádež nepřipouští respektované místní náboženství, ...cest je více stačí říct ano my to chceme. Anebo strčíme hlavu do písku a nebudem děla nic.

Například náš stát přikazuje že každý musí zabezpečit svůj majetek, ale zárověň to zabezpečení omezuje tak, že je téměř neúčinné. Poněkud schizofrenní
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 9. 2. 2023 15:18

A to ještě běda, kdyby se zloději něco stalo. Jdeš sedět.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 9. 2. 2023 16:08

Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 9. 2. 2023 16:10

třeba je jen slušně podplacený. Není snad tak blbý, aby nechápal realitu
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků