Prezidentské volby 2023

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Koho budete volit v druhém kole prezidentské volby 2023?
Konec hlasování: 25. 1. 2023 17:24
Andyho 3 %  5%  [ 3 ]
Generála 50 %  94%  [ 50 ]
Celkem hlasů : 53

Odeslat příspěvekod Tomas B 1. 2. 2023 12:52

Arnie J píše:
Tomas B píše:Jelikož tam nevidím nic o online volbě, tak nějak nerozumím, proč měnit něco co funguje a mohou odvolit v podstatě všichni, kdo chtějí. Nevidím jediný benefit. https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/jedn ... domaci_kop

Já taky ne, ale když teda údajně všichni ostatní v EU volí v jeden den, tak holt z té skály skočíme taky :D


Asi tak :D

Jinak na první dobrou negativa:
1) nemožnost volby pro lidi, co to prostě nestačí ať už kvůli práci nebo něčemu jinému (dva dny zvyšují možnost stačit odvolit)
2) komise tam bude zbytečně najednou skoro stejně dlouhou dobu a plus bude sčítat, když už budou z toho "kožený"
3) jelikož se ve spoustě měst volí ve školách, tak to budou školu kvůli tomu v pátek zavírat (kdo se bude starat o děti místo rodičů v práci)
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 2. 2023 12:56

Přesně, úplná pičovina
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 1. 2. 2023 13:10

Jj, navrhovatelé navrhují doprovodné změny legislativy, např. jednodušší výdej voličských průkazů. Tak proč, doprčic, nezačnou těma změnama, blbečkové?
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Japhy 1. 2. 2023 13:32

Tomas B píše:Jelikož tam nevidím nic o online volbě, tak nějak nerozumím, proč měnit něco co funguje a mohou odvolit v podstatě všichni, kdo chtějí. Nevidím jediný benefit. https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/jedn ... domaci_kop

Já bych teda před online volbama dost varoval, z toho bude mraky problémů. Pro začátek si stačí vybavit, jak je stát úspěšnej ve spouštění nových obřích online systémů.
Japhy
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod tslany 1. 2. 2023 13:38

zamis píše:
MirecBA píše:
zamis píše:Vazne? A ja blbec uz vsechno rozstrihal...



Aj VK ?

co je VK?

https://vk.com/
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 1. 2. 2023 13:56

Japhy píše:
Tomas B píše:Jelikož tam nevidím nic o online volbě, tak nějak nerozumím, proč měnit něco co funguje a mohou odvolit v podstatě všichni, kdo chtějí. Nevidím jediný benefit. https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/jedn ... domaci_kop

Já bych teda před online volbama dost varoval, z toho bude mraky problémů. Pro začátek si stačí vybavit, jak je stát úspěšnej ve spouštění nových obřích online systémů.


Já po nich nevolám, jen by mi to časově dávalo jediný smysl, pokud by člověk mohl fyzicky volit jen v pátek.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 1. 2. 2023 13:58

Bude pondělí.

V odůvodnění je i to,že jsme s 2 denními volbami skoro jediní.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 1. 2. 2023 14:01

To už jsem tu shrnuli, že odůvodnění, že jsme jediný, je prostě *****, respektive, že někdo něco dělá hůř a složitěji, tak není důvod to taky tak začít dělat.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 1. 2. 2023 14:02

zamis píše:
MirecBA píše:
zamis píše:Vazne? A ja blbec uz vsechno rozstrihal...

Aj VK ?

co je VK?




vkladna knizka a potom ma napadla vojenska knizka
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod polda 1. 2. 2023 14:02

Tomas B píše:To už jsem tu shrnuli, že odůvodnění, že jsme jediný, je prostě *****, respektive, že někdo něco dělá hůř a složitěji, tak není důvod to taky tak začít dělat.


Ono to půjde, stejně jako se vším.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 1. 2. 2023 14:03

Samozřejmě, že půjde. Ale ať se pak nediví, že k volbám bude chodit o dalších 10-15% méně lidí.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 1. 2. 2023 14:04

zamis píše:
MirecBA píše:
zamis píše:Predpokladam, ze neco podobne chytryho



Co saliete s povolavanim :D

Pan Chcimír říkal, že když nebude prezidentem on, tak že všichni půjdeme na frontu


Babis ? no vraj ste mali divoku kampan , ale zaklad ze ste sa toho .... zbavili , nam sa za chvilu asi ficko vrati
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod impact 1. 2. 2023 14:06

Tomas B píše:Samozřejmě, že půjde. Ale ať se pak nediví, že k volbám bude chodit o dalších 10-15% méně lidí.


Míň bude jenom pracujících. Voličům Babiše to nijak nevadí. :-D
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod polda 1. 2. 2023 14:16

Čas 8 - 22 , pokud neděláš 24hod tak to stihneš. A elektronický průkaz voliče,můžeš volit kde chceš.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 1. 2. 2023 14:36

MirecBA píše:Babis ? no vraj ste mali divoku kampan , ale zaklad ze ste sa toho .... zbavili , nam sa za chvilu asi ficko vrati

Kde se u vás bere tolik ko...ov? Máte nějakou možnost se .icovi vyhnout?
puk123
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků