Nová kuchyň

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 30. 1. 2023 13:33

Mam Bosch za 15 i za 6, funguji obe uplne stejne, nevidim v nich rozdil v myti, ta levnejsi ma asi vic plastovych dilu.
Ta za 6 jede kazdy den na penzionu, nekdy i 2x denne, ma asi 4 roky a nic nevypada, ze by mela odejit.
Je to takovy muj soukromy pokus, jestli se vubec draha mycka vyplati
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 30. 1. 2023 13:41

Ta ale asi nebude mít automatické otevírání a nebude tak tichá. A to doma chceš.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 30. 1. 2023 13:43

Na tichost sere pes, mám údajně tichou boš ale stejně to dělá kravál až do ložnice, když pouští vodu, to je úplně stejnej fake, jak u čehokoliv jinýho. To otevírání ruls, plus přihrátka na přbory, a taky za mě nějakej power demence na umývání kastrlu je ok, to jsem měl v paneláku a v nájmu to nemám, stejně jak ty dvířka, a sere mě to.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 30. 1. 2023 13:55

No tak tos asi ještě neměl hlučnou myčku :D S touhle novou už se dá v obýváku sledovat televize, když za rohem v kuchyni běží myčka.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 30. 1. 2023 13:59

Manželka je docela tichá, ale jak kdy, takže nějak průměrovat to asi nemá smysl.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 30. 1. 2023 14:00

8-D
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Lexx 30. 1. 2023 14:06

Máme Bosch za 9 litrů třetím rokem. Taky by měla být tichá (něcoSilence) a řekl bych, že skutečně tichá je. Je slyšet pouze na programy s vyššími teplotami (Machine Care). Na eco nebo auto si tak pohodově ševelí.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 30. 1. 2023 14:07

Automaticke otvaranie, na tom by som uplne netrval.

Aj bez toho sa to vysusi a nepustas si narazovo taku vlkhost.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 30. 1. 2023 14:11

MV_cz píše:Manželka je docela tichá, ale jak kdy, takže nějak průměrovat to asi nemá smysl.

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 30. 1. 2023 14:13

tslany píše:Na tichost sere pes, mám údajně tichou boš ale stejně to dělá kravál až do ložnice, když pouští vodu, to je úplně stejnej fake, jak u čehokoliv jinýho. To otevírání ruls, plus přihrátka na přbory, a taky za mě nějakej power demence na umývání kastrlu je ok, to jsem měl v paneláku a v nájmu to nemám, stejně jak ty dvířka, a sere mě to.


Zkusil bych trochu utáhnout kohout na přívodu vody, pak by to mohlo bejt tišší.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 30. 1. 2023 14:13

:D

Máme druhým rokem nějakou Bosch, bez automat otevírání dvířek a cajk.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 30. 1. 2023 14:32

glider píše:Automaticke otvaranie, na tom by som uplne netrval.

Aj bez toho sa to vysusi a nepustas si narazovo taku vlkhost.

Nejde o sušení, ale že můžeš vypadnout dpč na XY hodin a přijdeš domů a můžeš vyskládávat. Nebo odjedeš na týden a neřešíš.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 30. 1. 2023 14:32

impact píše:
tslany píše:Na tichost sere pes, mám údajně tichou boš ale stejně to dělá kravál až do ložnice, když pouští vodu, to je úplně stejnej fake, jak u čehokoliv jinýho. To otevírání ruls, plus přihrátka na přbory, a taky za mě nějakej power demence na umývání kastrlu je ok, to jsem měl v paneláku a v nájmu to nemám, stejně jak ty dvířka, a sere mě to.


Zkusil bych trochu utáhnout kohout na přívodu vody, pak by to mohlo bejt tišší.

To pak myčka pyčovala, že nemá vodu.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod lu.kas 30. 1. 2023 14:42

Potvrzuju Bosch, mám asi 8+ let starou a furt funguje dobře, nikdy se neřešila jediná oprava. Nějaká střední třída to.
Tichá úplně není, dnešní jsou tišší.

Samootevírání dvířek bych už dneska chtěl. Tahle když neotevřu hned po domytí, tak to neuschne dobře.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 30. 1. 2023 18:28

tslany píše:Na tichost sere pes, mám údajně tichou boš ale stejně to dělá kravál až do ložnice, když pouští vodu, to je úplně stejnej fake, jak u čehokoliv jinýho. To otevírání ruls, plus přihrátka na přbory, a taky za mě nějakej power demence na umývání kastrlu je ok, to jsem měl v paneláku a v nájmu to nemám, stejně jak ty dvířka, a sere mě to.

ted jsem to chtel napsat, zlaty prehistoricky mysli co nesli slyset
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků