Lyžařský koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 9. 2022 06:54

zamis píše:bych se na cestovku ***** úplně, ale bez ní se prostě nedostanem na takový ceny, jaký mají oni nasmlouvaný. Jen 6 dní skipass tam ofiko stojí 242 eur, a my přes cestovku platíme cca 7500 skipass+ubytování (velkej barák pro 10 lidí a nás jede 5 dospělých a 2 malý prckové).

Na mě je Francie daleko. Když už, tak letecky.
anonymni

Odeslat příspěvekod zamis 29. 9. 2022 06:55

a letecky bys tam jako rychleji nebo levněji?
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 9. 2022 06:58

Pohodlněji ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod rosta12345 29. 9. 2022 07:01

zamis píše:bych se na cestovku ***** úplně, ale bez ní se prostě nedostanem na takový ceny, jaký mají oni nasmlouvaný. Jen 6 dní skipass tam ofiko stojí 242 eur, a my přes cestovku platíme cca 7500 skipass+ubytování (velkej barák pro 10 lidí a nás jede 5 dospělých a 2 malý prckové).

To stejné teď řešil kolega pro Italii, 4 denní skipas přes cestovku levnější než 3 denní koupený na místě
rosta12345
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod zamis 29. 9. 2022 07:03

LukasKoudak píše:Pohodlněji ;)

myslíš? Tak mi trochu detailněji popiš odkud kam bys letěl a jak by ses potom dopravoval dál..
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 29. 9. 2022 07:13

zamis píše:bych se na cestovku ***** úplně, ale bez ní se prostě nedostanem na takový ceny, jaký mají oni nasmlouvaný. Jen 6 dní skipass tam ofiko stojí 242 eur, a my přes cestovku platíme cca 7500 skipass+ubytování (velkej barák pro 10 lidí a nás jede 5 dospělých a 2 malý prckové).

Jojo rovnako, ale je to daleko aj autom a pridanu hodnotu voci Talansku tam nevidim.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 29. 9. 2022 07:24

přidanou hodnotu vidím v tom, že se podíváš zase někam jinam. ty tři hodiny cesty navíc oproti taliansku mě nějak netrápí
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 29. 9. 2022 07:28

+1
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 29. 9. 2022 07:32

V poriadku, niektore zazitky velmi rad vynecham.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 29. 9. 2022 07:45

zamis píše:bych se na cestovku ***** úplně, ale bez ní se prostě nedostanem na takový ceny, jaký mají oni nasmlouvaný. Jen 6 dní skipass tam ofiko stojí 242 eur, a my přes cestovku platíme cca 7500 skipass+ubytování (velkej barák pro 10 lidí a nás jede 5 dospělých a 2 malý prckové).

S tema cenama me serete celkem, jsem asi hodne hloupej
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 29. 9. 2022 08:01

jakože neumíš projít nabídky cestovek nebo bookingu?
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 9. 2022 08:55

zamis píše:přidanou hodnotu vidím v tom, že se podíváš zase někam jinam. ty tři hodiny cesty navíc oproti taliansku mě nějak netrápí

Taky je přidaná hodnota, že tam nejsou Taliáni :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 29. 9. 2022 08:59

Mam to presne naopak ako pises.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 29. 9. 2022 09:02

Arnie J píše:
zamis píše:přidanou hodnotu vidím v tom, že se podíváš zase někam jinam. ty tři hodiny cesty navíc oproti taliansku mě nějak netrápí

Taky je přidaná hodnota, že tam nejsou Taliáni :D

No oni francouzi jsou taky pekni spinavci....
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 9. 2022 09:04

1000 lidí, 1000 chutí.

LOCK
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků