Politicky produktivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod jjrr 27. 9. 2022 18:42

jjrr
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ace2 27. 9. 2022 18:46

Tak hele… pokud měl člověk IQ nad 70 tak to bylo pravděpodobný už dost dopředu. Takže jsem úplně nechápal proč 261.000 lidí čekalo na oznámení Putina ve zprávách… bych vzal kramle hned po prvních sankcích.

Sem převedl peníze aspoň z CZK na USD protože pokud to půjde do sraček tak USA z toho vyjde jako vítěz a ekonomicky zdecimovaná EU soutěz s USA nevyhraje. Pokud do toho někdo hodí jaderku tak v EU zavládne panika, proto jsem všechno stáhnul i z trhů. To spadne na držku a pak zavřou obchodování kvůli panice.

Sem byl ve Španělsku kvůli plánu B bo je to vojensky nezajímavý, ale spíš počkám abych mohl reagovat když tak koupit aspoň obyčejnej byt třeba na Costa Rice nebo v nějakým uplně strategicky nevýznamným státu kde by se dalo 2 roky přežít když půjde jen o holej život

Ne nejsem paranoidní, ale je třeba mít plán. Ta 5 bedroom vila na Sri Lance cejtím že pro preppery a survivalisty dobrý, bych na tom ještě trhnul cash :D

no zatím je z toho legrace, ale Medveděv vypadá dost odhodlaně spálit mosty a všechno jen jako pomstu.
Naposledy upravil ace2 dne 27. 9. 2022 18:47, celkově upraveno 2
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 27. 9. 2022 18:46

ace2 píše:ty svině zubatý jsou všude :D Proto se koupu jenom v bazénu až na výjimky :D

ale být na pláži je fajn. Ted jsem se byl podívat ve Španělsku a moře je tam skvělý. Jako zvukově a vizuálně. Lízt do toho nemusím. Pak je písek ještě tejden i tam kde bys ho nečekal.

tak pak drhne, no ... :mrgreen:
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 27. 9. 2022 18:51

Ace2: hlavne bud pripraveny vzit nejvetsi letadlo ktere jso schopen ridit a doletet pro garazniky a jejich rodiny, dohodnute!

:))
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 27. 9. 2022 18:53

Si prectete vyjadreni Medvededa od zacatku valky do ted.Ten mele porad ultimatni sracky.Atomovka je jeho nejoblibenejsi slovo uz dlouho.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 27. 9. 2022 18:53

já třeba nechápu jak po tejdnu najdu písek v posteli.. jako bonus je pořád v bytě na podlaze, ho cejtím jak chodím po bytě.

A úplně jinej příběh je když jedu na pláž autem. Bych se z toho pak *****. Ten jemnej písek v koberečkách, ve spárách na volantu mezi airbagem.. :DDD

to mi připomíná story. Nechal jsem si dělal potahy na míru. Máme tu strašně šikovnýho bangladéšana a ten ti udělá potahy v takovém topu že bys pomalu nepoznal že to není originální čalounění. Dávám mu tak 8/10 (10/10 je origo čalounění) No to je jedno. A říkám.. hele potřeboval bych něco na podlahu. Mě nabaví ten písek a prach jak do toho pořád leze. Dejte mi na podlahu ten kundičkovanej vinyl prošívanej. Yes Yes sir…

tak dobrý, tak kundičkovanej vinyl mám po celé podlaze což je super, ale v jeho pečlivosti vzal i originání koberečky a zašil každý z nich do průhlednýho plastu :D Takže mám ted velurové koberečky v průhledným plastu :D geniální
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 27. 9. 2022 18:55

Mas jezdit do Chorvatska, tam jsou OK sutry a zadny takovy problemy :D
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 27. 9. 2022 19:00

powerball píše:Si prectete vyjadreni Medvededa od zacatku valky do ted.Ten mele porad ultimatni sracky.Atomovka je jeho nejoblibenejsi slovo uz dlouho.

má pravdu powa
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 27. 9. 2022 19:04

Chorvatsko je fajn, mám to rád. Ale v zimě je tam zima. Jako zimní destinace to nefunguje…

i když s tím globálním oteplováním…

vlastně… nastane nukleární zima…

fakt těžký. Ve Walmartu jsem se u pokladny pochechtával časopisu ve stojanu "Prepper" no ted si ho asi koupím :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 27. 9. 2022 19:20

ace2 píše:Hlavně už to víc nápadný být nemohlo. Kdyby to bylo já nevím 65% atd… ale tohle je uplně imbecilní.

Jako všechno ruské
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 27. 9. 2022 19:28

Tak si říkám, jak moc je reálné, že za pár dní dojde k nějakému incidentu na plynovém potrubí z Norska, pak dalším z Ukrajiny a dalším, a pak dalších potrubí s ropou... :hm
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já první 27. 9. 2022 19:36

Kdo chce teplo, tak si ve španělsku zrekvíruje prázdný dům a má teplo zadarmo :-)
Co můžeš odložit na zítřek, nedělej dnes.
SatanWagen 2.0 TSI 206 kw. Das Škoda Auto.
Skočte si do značky.
Já první
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 27. 9. 2022 19:39

jako další útok korytnaček? Tak to pak musí být ale Ninja Korytnačky!
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 27. 9. 2022 19:58

Nejake tipy kdy prestane plyn proudit Jamalem?
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 27. 9. 2022 20:02

Já první píše:https://twitter.com/MatyasZrno/status/1574518044574961664


a pritom staci chytit nadchu, ktora odrovna kazdeho chlapa a tak je na fronte nepouzitelny=neodvedu ho
MirecBA
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků