Lyžařský koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod zamis 17. 8. 2022 19:14

Moucha píše:
Dobrý duch píše:Kam ficet s deckama. Maly bude mit 6. Nikdy nelyzoval. Takze nejaku skolu apod. Idealne kde je snih. Radeji cr ci sk

České Petrovice, ale asi daleko pro tebe

Vzdyt to je fest *****, kde je jistota snehu nula. Ja si kinder frendly areal predstavuju tak, ze tam bude snih i mimo sjezdovky, ubytovani bude hned u svahu, protoze je otrava sklibaky nekam prevazet nebo s nima chodit stovky metru v lyzakach a taky aby tam byla nejaka ski skolka, kde by se mohli ucit lyzovat...
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 8. 2022 19:15

Mame podobne predstavy
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 8. 2022 19:16

Tskze dolni morava :)
anonymni

Odeslat příspěvekod zamis 17. 8. 2022 19:19

Dobrý duch píše:Tskze dolni morava :)

Toz jako... Pokud sezenes blizko ubytko, nejlepe ve viste, tak v ramci te ceskoslovenske bidy asi hej. Nicmene ja zrovna dm rad nemam
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 8. 2022 19:20

Ve viste sem byl loni v lete a aza mne super.
anonymni

Odeslat příspěvekod zamis 17. 8. 2022 19:23

Dobrý duch píše:Ve viste sem byl loni v lete a aza mne super.

Tak to asi, verim tam to funguje. Nebo pokracovat kousek do polska

Skiresort Czarna Góra
Stronie Śląskie, Polsko
https://mapy.cz/s/hovetohopu

Konkretne tahle chalupa ze je fajne...

Apartament Biała Perła
Sienna 8D Numer apartamentu 103, Suchocki, Stronie Śląskie, Polsko
https://mapy.cz/s/lorokagobe
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 8. 2022 19:33

tady nejde o to ubytko, mi jde o nejaky dobry resot, kde je dobra skola a jsou na to redy no... ubytko se uz nejak doladi...
anonymni

Odeslat příspěvekod zamis 17. 8. 2022 19:38

Dobrý duch píše:tady nejde o to ubytko, mi jde o nejaky dobry resot, kde je dobra skola a jsou na to redy no... ubytko se uz nejak doladi...

Tak je potreba, aby to ladilo vsechno. Skoly maji skoro vsude, ale tezko ti nekdo zaruci, ze dostanes stejnyho instruktora, se kterym byl nekdo spokojenej loni. Ja bych se treba chtel podivat na martinky...

https://www.martinky.com/sk/zima
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 17. 8. 2022 20:30

Martinky pohode.
Oscadnicu si bol?
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 17. 8. 2022 20:33

zamis píše:
Moucha píše:
Dobrý duch píše:Kam ficet s deckama. Maly bude mit 6. Nikdy nelyzoval. Takze nejaku skolu apod. Idealne kde je snih. Radeji cr ci sk

České Petrovice, ale asi daleko pro tebe

Vzdyt to je fest *****, kde je jistota snehu nula. Ja si kinder frendly areal predstavuju tak, ze tam bude snih i mimo sjezdovky, ubytovani bude hned u svahu, protoze je otrava sklibaky nekam prevazet nebo s nima chodit stovky metru v lyzakach a taky aby tam byla nejaka ski skolka, kde by se mohli ucit lyzovat...

Vsak ski skolka tam je, snih tam je a dite co na tom nikdy nestalo potrebuje jen jezdici pas a instruktora a to tam je + je to kamaradky a za tu davam ruku do ohne.
Na Dolni Morave jsem byl ted dva dny, je to tam super, ale moc lidi vsude (na me) a nejde poprit, ze ty dve noci stoji (komplet i se zabavou) jako ubytko s jidlem na tyden v chorvatsku
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 17. 8. 2022 20:37

glider píše:Martinky pohode.
Oscadnicu si bol?

rača letos 3x, málo snihu, lalíky na pikaču, 2x vichr takový, že se dalo jezdit jen na kabinkách ale jako pro nenáročné v poho, dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod metyn 17. 8. 2022 20:40

na chopok doporučuju totok ubytko, byl sem několikrát pracovně a fajne, https://bjornsonka.sk/ , dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 17. 8. 2022 20:56

Vyzera to pekne, no aj si nechaju zaplatit.

Ja som bol spoko aj kusok nizsie v Hoteli Grand.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 17. 8. 2022 21:23

no to si nechajů , já mám daaků zlavu či co, tak to letos skusím i jako víkendofku, na ten grand mrknu, dík za tip, dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 8. 2022 21:26

Moucha píše:Na Dolni Morave jsem byl ted dva dny, je to tam super, ale moc lidi vsude (na me) a nejde poprit, ze ty dve noci stoji (komplet i se zabavou) jako ubytko s jidlem na tyden v chorvatsku


Zalezi jake ubytko se zabavou na dolni morave vezmes a jake ubytko s jidlem v hr.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků