Je iPhone/Apple nemoc?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod ace2 16. 5. 2022 23:57

kdyby to někoho zajímalo tak Apple Store na 5th Avenue vedle Central Parku má otevříno 24h a stánek s hotdogama je available taky. To není tak zajímavý. Zajímavý je že jsem si tam šel ve 1 ráno pro telefon a když jsem zjistil že mi tam na místě v 1 ráno vymění baterku za 75 dolarů tak jsem si nechal vyměnit telefon a ve 1:15 ráno jsem ušetřil litr :D Navíc s baterkou mění i speaker v ceně. Ty woe.. to je levnější jak si nechat vyměnit baterku někde v rádoby opravně Applu. V Praze chtějí asi 110 dolarů za origo baterku.

Sem si myslel že Apple Store je citelně dražší na opravy, naopak mi to přišlo jako nejlevnější způsob jak si nechat opravit telefon z originálních dílů.

To je prostě boží :D A pak mějte Androida
Přílohy
emailreceipt_20220319R0955636581.jpg
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 5. 2022 00:43

ace2 píše:a když jsem zjistil že mi tam na místě v 1 ráno vymění baterku za 75 dolarů tak jsem si nechal vyměnit telefon

tak baterku nebo telefon? :)
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch

Odeslat příspěvekod ace2 17. 5. 2022 00:55

jo sorry, baterku. iPhone mě nějak neoslovil. Mám 10XS už asi z lenosti že to nechci přeinstalovávat všechno do nového telefonu. Mám tam spoustu aplikací co je nějak registrována na zařízení a je ojeb to zase celé nastavovat (banky, chytrá domácnost, korporátní appky). Navíc ještě mám čínskou variantu iPhonu, takže ještě bych musel řešit SIM karty. Takhle mám v iPhonu 3 fyzický SIMky a se 13 bych musel řešit eSIM a pak nějak převádět accounty na nové karty… přechod na novej telefon začíná být ojeb.

Sem si myslel že když už je baterka nic moc že si koupím novej mobil, ale rozdíl mezi XS a 13Pro je v mém případě neznatelný. Bych si moc nepomohl. 120hz displej bych nepoznal. Zbytek mi přijde stejnej a v noci to dělá mizerný fotky pořád. Vždy si říkám počkám na další model a když to konečně uvedou tak hmm :D

Se asi budete smát, ale úplně nejlepší mobil od Applu mi přišel SE2022. :D Dobře se to drží v ruce, je to rychlé jak svině a jako mobilní telefon to funguje úplně skvěle.
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 17. 5. 2022 07:04

Kua to jste fakt všichni slepí s tím 120Hz? :D
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod zamis 17. 5. 2022 07:07

pouze zaslepení :D
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton

Odeslat příspěvekod ace2 17. 5. 2022 10:15

asi jo. Já 120hz displej na iPhonu fakt nepoznal. Tak co jsem pochopil tak ono těch 120hz to využívá jenom někdy. Zkoušel jsem si rolovat pár stránek v Safari a přišlo mi to same same a rozhodně ne důvod po tom toužit. V podstatě jediná věc co by mi mohla reálně chybět že novější iPhony umí najít AirTagy
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 5. 2022 10:17

ace2 píše:kdyby to někoho zajímalo tak Apple Store na 5th Avenue vedle Central Parku má otevříno 24h a stánek s hotdogama je available taky. To není tak zajímavý. Zajímavý je že jsem si tam šel ve 1 ráno pro telefon a když jsem zjistil že mi tam na místě v 1 ráno vymění baterku za 75 dolarů tak jsem si nechal vyměnit telefon a ve 1:15 ráno jsem ušetřil litr :D Navíc s baterkou mění i speaker v ceně. Ty woe.. to je levnější jak si nechat vyměnit baterku někde v rádoby opravně Applu. V Praze chtějí asi 110 dolarů za origo baterku.

Sem si myslel že Apple Store je citelně dražší na opravy, naopak mi to přišlo jako nejlevnější způsob jak si nechat opravit telefon z originálních dílů.

no tak ses pochlubil... na cejlu iphone taky kupis 24/7
anonymni

Odeslat příspěvekod ace2 17. 5. 2022 10:19

v Praze v zastavárně u Hrocha na Plzeňský taky.

blbý je to s opravama
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 5. 2022 10:25

neber to tak vazne... ale baterku bych potreboval vymenit
anonymni

Odeslat příspěvekod PeTr7650 17. 5. 2022 10:26

skoč do druhýho patra, kluci to vymění na počkání
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 5. 2022 10:31

oni maji tu vakuovacku? a za kym?
anonymni

Odeslat příspěvekod ace2 17. 5. 2022 10:33

kde je vůbec nejbližší origo apple servis? A tím nemyslím nějakou dílnu co má logo na dveřích. Víden? Drážďany?
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 5. 2022 10:36

nejbliz odkud? a jakou ma vyhodu ten "origo" servis?
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 17. 5. 2022 10:37

ace2 píše:kdyby to někoho zajímalo tak Apple Store na 5th Avenue vedle Central Parku má otevříno 24h a stánek s hotdogama je available taky. To není tak zajímavý. Zajímavý je že jsem si tam šel ve 1 ráno pro telefon a když jsem zjistil že mi tam na místě v 1 ráno vymění baterku za 75 dolarů tak jsem si nechal vyměnit telefon a ve 1:15 ráno jsem ušetřil litr :D Navíc s baterkou mění i speaker v ceně. Ty woe.. to je levnější jak si nechat vyměnit baterku někde v rádoby opravně Applu. V Praze chtějí asi 110 dolarů za origo baterku.

U droida jsem za origo baterku dal asi dvě kila a vyměnil doma sám. Tak nechápu pointu. Ale na apple servis dobré, teda zajímavé že u nás dražší
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod LukasKoudak 17. 5. 2022 10:42

V dnešní době, kdy máš IP68 nebo jinou vodotěsnost, je potřeba odpovídajícím způsobem vyměnit baterku.

Na iPhone 4, jsem si taky koupil baterku za 300 a vyměnil doma. Ted už bych do toho nešel.
LukasKoudak
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka