Chytré hodziny

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 14. 5. 2022 09:50

srát na pauzování 8-)
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Majkl 14. 5. 2022 10:09

glider píše:Normalne hodiny to nerobia no.
A nejde to vypnut?

Jde. Jenže pak bych určitě zapomínal to vypínat ručně, takže by to měřilo furt, až by to vytlouklo baterku (už se taky raz stalo).
Přílohy
00B7EEE5-4F85-4351-8755-D3ACA27F3A45.jpeg
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod aikoN 14. 5. 2022 10:28

Mně hodinky pauzují a odpauzují automaticky.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod Moucha 14. 5. 2022 12:53

I kdyz mam zapauzovano tak baterka mizi stale, bo to bere tep atd.
Ted jsem ujel 30 a mam zapauzovano a jdu sunout burger do otvoru v hlavě
Pauzovani delam manualem, bo mi automat vadi
Moucha
ing. Spokojený

Odeslat příspěvekod Redlajn 14. 5. 2022 15:57

Moucha píše:Vcera jsem si na kole pauzl aktivitu na hodinkach a kus mi chybi, nadaval jsem si, pak zastavil na piti, pauzl aktivitu a zase nespustil :D takze kus aktivity se nestal

Strava pauzuje a startuje dost slušně. Netřeba na to myslet. Ale zase to nepropíše jako cvičení, takze v tomhle ohledu k hovnu. :(
Redlajn
Štamgast

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 16. 5. 2022 16:30

Classic jsem koupil minulý víkend přes inzerát se zárukou 23 měsíců za 2,5 a to borec mi chtěl jet ještě naproti trajflem :D
Proti původním Galaxy Watch 46mm je teda výdrž baterie tragédie, ale plus je placení.
Když jsem v telefonu teď o víkendu spustil Samasung Health kolo, tak to ukazovalo i nějaké grafy na hodinkách, ale jen možná prvních 30 minut výletu. Pak už to neukazovalo nic, ale baterie šla o 20% za 2 hodiny jak nic, ***** :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod glider 16. 5. 2022 16:36

Njn preto som to odpiskal.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 16. 5. 2022 16:38

Dělám to tak, že nabíjím různě a nečekám na vybití, nebo plné nabití...
Jdu třeba srát a pak do sprchy, tak je dám na nabíječku :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod grapherX 16. 5. 2022 16:42

S výdrží stále doufám, že se postupně vyladí SW jako to bylo na Watch 3. Ze začátku mě vydržely při běžném použití jeden den. V době kdy jsem je dával pryč, tak výdrž byla 2 dny.
Corsa C 1.4 66kW -> F3C 1.2TSI 81kw 7°DSG & Hyundai i30 1.6CRDi 85kw 7°DCT
grapherX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod glider 16. 5. 2022 16:47

Zachvilu bude model 5.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Moucha 16. 5. 2022 16:55

Redlajn píše:
Moucha píše:Vcera jsem si na kole pauzl aktivitu na hodinkach a kus mi chybi, nadaval jsem si, pak zastavil na piti, pauzl aktivitu a zase nespustil :D takze kus aktivity se nestal

Strava pauzuje a startuje dost slušně. Netřeba na to myslet. Ale zase to nepropíše jako cvičení, takze v tomhle ohledu k hovnu. :(

Ja jedu drtive Apple cviceni a obcas to hodim na Stravu, to jde importovat jednim klikem.
Na porovnani tydnu a mesicu pouzivam HealthFit kde jsou fajn statistiky jak se clovek krouti
Moucha
ing. Spokojený

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 5. 2022 17:03

:D

Obrázek
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch

Odeslat příspěvekod aikoN 16. 5. 2022 18:03

m.a.x.i.m.u.s píše:Classic jsem koupil minulý víkend přes inzerát se zárukou 23 měsíců za 2,5 a to borec mi chtěl jet ještě naproti trajflem :D
Proti původním Galaxy Watch 46mm je teda výdrž baterie tragédie, ale plus je placení.
Když jsem v telefonu teď o víkendu spustil Samasung Health kolo, tak to ukazovalo i nějaké grafy na hodinkách, ale jen možná prvních 30 minut výletu. Pak už to neukazovalo nic, ale baterie šla o 20% za 2 hodiny jak nic, ***** :D

Přesně kvůli výdrži jsem se na to vyprdnul a koupil radši Ticwatch Pro 3 Ultra, které mají o dost větší baterku. K nějaké budoucí optimalizaci bych příliš nevzhlížel, oproti předchozím generacím se jedná o hodinky s Wear OS, což je de facto Android. A to si holt něco pápne ve srovnání s "hloupými" hodinkami.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod Redlajn 19. 5. 2022 09:38

Moucha píše:
Redlajn píše:

Ja jedu drtive Apple cviceni a obcas to hodim na Stravu, to jde importovat jednim klikem.
Na porovnani tydnu a mesicu pouzivam HealthFit kde jsou fajn statistiky jak se clovek krouti

Já to chtěl kvůli rychlosti, mapce a profilu trati. Ve stravě to mít nepotřebuju. Nečekal jsem, že mě to pak nepropíše do cvičení. :(
Appka co mám na lyžování je v tom lepší.
Redlajn
Štamgast

Odeslat příspěvekod tslany 19. 5. 2022 09:41

aikoN píše:Mně hodinky pauzují a odpauzují automaticky.

+1
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka