Akce, slevy, výprodeje, výhodné nabídky...SEM!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Redlajn 4. 12. 2021 23:52

Najs.
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 5. 12. 2021 00:26

No, nekup to, za ty prachy...
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 12. 2021 00:33

Zjevna chyba. Proti dobrym mravum. Zrusitelne
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 12. 2021 00:37

No ty televize co jsou tam vypsané tak jsou modelový rok 2018. Pokud by to tedy pasovalo jen na ně, tak ta cena je pochopitelná.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 5. 12. 2021 00:44

Lepší je to zlevnit na 4321. Neprodat ani jeden a pak to dle nejlepších mravů vyhodit. :)
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 5. 12. 2021 07:28

Arnie J píše:No ty televize co jsou tam vypsané tak jsou modelový rok 2018. Pokud by to tedy pasovalo jen na ně, tak ta cena je pochopitelná.

půjde to i jinam, normální rozteč vesa, pasuje s lehkou úpravou i na jiný značky.
každopádně vyprodáno.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 5. 12. 2021 07:34

Arnie J píše:No ty televize co jsou tam vypsané tak jsou modelový rok 2018. Pokud by to tedy pasovalo jen na ně, tak ta cena je pochopitelná.

Navíc samsung ty držáky má drahé. Taky jsem uvažoval, tak abych koupil, než přestanou vyrábět.... Není to vesa standard, protože ten jejich zero gap.
Nebo vzít ze Strážnice no https://www.drzakyastolky.cz/drzak-qled-tv-mounts-ax806
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 5. 12. 2021 07:51

mv: jasny, ale holou desticku vesa si koupis nebo udelas sam podle typu telky a prisroubujes k tomuhle samsung vehiklu. sem vzal dva, jedensi dam do garaze nad veslo a druhej brachoj do dilny. treba zrusej objednavku.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 5. 12. 2021 08:27

MV_cz píše:Navíc samsung ty držáky má drahé...

Já kdysi kupoval Vogels na 50" plazmu za osmičku
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod MV_cz 5. 12. 2021 08:38

hopa26 píše:mv: jasny, ale holou desticku vesa si koupis nebo udelas sam podle typu telky a prisroubujes k tomuhle samsung vehiklu. sem vzal dva, jedensi dam do garaze nad veslo a druhej brachoj do dilny. treba zrusej objednavku.

To asi jo, ale já mám obrácenej problém, když mám samsung telku s jejich spešl roztečí a tvarem držáku
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 5. 12. 2021 08:58

aha, tak to pak ano. sony i panasonic maj uchyceni placku, takze zadne drama.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 5. 12. 2021 09:01

To vsetky samsung? Som teraz kupoval qled a tam pisali vesa nieco, tusim 200x200. :hm
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 5. 12. 2021 09:08

MV_cz píše:To asi jo, ale já mám obrácenej problém, když mám samsung telku s jejich spešl roztečí a tvarem držáku

Je divný, že by neměla i 4 díry
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod evlo 5. 12. 2021 10:42

MV_cz píše:
hopa26 píše:mv: jasny, ale holou desticku vesa si koupis nebo udelas sam podle typu telky a prisroubujes k tomuhle samsung vehiklu. sem vzal dva, jedensi dam do garaze nad veslo a druhej brachoj do dilny. treba zrusej objednavku.

To asi jo, ale já mám obrácenej problém, když mám samsung telku s jejich spešl roztečí a tvarem držáku
Rozteč ok, ale šroub díry idiotské, ale jde to vypodlozkovat
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 5. 12. 2021 11:05

Jouda.III píše:
MV_cz píše:To asi jo, ale já mám obrácenej problém, když mám samsung telku s jejich spešl roztečí a tvarem držáku

Je divný, že by neměla i 4 díry

Jako nějaké díry tam má ale to je výhoda té telky, že z ní leze jen jeden tenkej optickej kabel a ten origo/klon držák ji dá blíž ke zdi. Litr za držák mi přijde ok. Jen jsem to ještě neřešil, jestli budem reorganizovat obyvák
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků