Už je to tady (hlasovani)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak jsem na tom s virem
Fakt se bojim a davam to najevo 30 %  29%  [ 30 ]
Fakt se bojim, ale schovavam to a hraju divalo 20 %  19%  [ 20 ]
Fakt se nebojim 34 %  33%  [ 34 ]
clany 4 %  3%  [ 4 ]
evlo 13 %  12%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 101

Odeslat příspěvekod powerball 28. 11. 2021 10:59

Jj.sice jim to tady chrání nemocnice zatím, ale o nějakým normálním životě v zemi s 90% proočkovaností se fakt nedá mluvit.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 28. 11. 2021 11:00

Od toho prvního prosince.Teď je to v klidu všechno kromě těch roušek.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 28. 11. 2021 11:17

jako nevim no, podle mne jim můžem docela závidět, že nemusej rušit plánovaný operace a neumíraj jim lidi zbytečně třeba, já nevim, na rakovinu jen kvůli tomu, že jsou přeplněný špitály :hm
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 28. 11. 2021 11:21

zamis píše:
pech. píše:
zamis píše:Solidni propaganda (v zasade mysleno v dobrym). Jeste chybi zamysleni nad tim, co nas ceka v budoucnu.


V budoucnu nás čekají zase sračky... Sračky politické a sračky ekonomické...

Tak to asi jo, ale ty tady byly i predtim. Vsude jen slysim, ze se maji vsichni naockovat. No dobra, ale co se bude dit az budem vsichni naockovani?


Jak se to vezme... To že uvolnili, že očkování je k hovnu po pár měsících, když je prakticky k hovnu i předtím, je nejspíš ta cesta, jak vystrašit lidi natolik, že si budou chodit poslušně pro včeličku každý kvartál až dva a budou se dál bát, dál bude ekonomický krach mimi jejich pozornost, protože bude všude jen Covid
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 28. 11. 2021 11:22

pozpatku_fijA píše:jako nevim no, podle mne jim můžem docela závidět, že nemusej rušit plánovaný operace a neumíraj jim lidi zbytečně třeba, já nevim, na rakovinu jen kvůli tomu, že jsou přeplněný špitály :hm


Kvůli zásadovému neléčení nehospitalizovaných pacientů, ze strany praktiků.
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 28. 11. 2021 11:23

powerball píše:Jj.sice jim to tady chrání nemocnice zatím, ale o nějakým normálním životě v zemi s 90% proočkovaností se fakt nedá mluvit.


Normální život už nebude. Dokud je tahle šaráda bude bavit, tak nebude a zjevně se lidi snadno podřizují, tak je to může bavit dost dlouho...
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 28. 11. 2021 11:23

pozpatku_fijA píše:jako nevim no, podle mne jim můžem docela závidět, že nemusej rušit plánovaný operace a neumíraj jim lidi zbytečně třeba, já nevim, na rakovinu jen kvůli tomu, že jsou přeplněný špitály :hm

No to jo, ale pokud chceme zit normalne a zaroven zachovat zdravotni peci pro vsechny, tak asi budem muset trvale zbudovat nejaky kovid oddeleni, kde se bude resit jen kovid a zbytek spitalu si pojede klasicky svoje
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 28. 11. 2021 11:25

powerball píše:
zamis píše:
JardaB píše:Zjisti se, ze to nepomohlo? Ale lidi treba zacnou umirat ve velkym na tu vakcinu a covid se odsune do pozadi 8-)

Tak zas hrozne bych to nevidel, ale porad myslim na to psal ten powerball z portugalska. Naockovanych je jich tam daleko vic, ale stejne tam musi dodrzovat prisny pravidla, aby to tam nejak zvladali.

No a teď od prvního prosince je to úplně v ***** tady.To budou muset mit všichni včetně očkovaných PCR test do hospody, divadla atd.Bary se budou zavírat dřív.Na vstup do země taky PCR test bez ohledu na očkování.


Protože celé to ""očkování"" je prostě úplně zcela k hovnu..... Už to vaxeři konečně pochopí, že kdžy se očkuje jak u blbejch a všechno je stále stejné, že to je úplně jinak, než si oni myslí?
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 28. 11. 2021 11:25

Stačí vždycky na zimu.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 28. 11. 2021 11:27

Kulový *****...

Příklady vidíš.

Narvaný nemocnice, všechno zavřený, naočkováno 2/3 lidí... Vloni nebyl nikdo a bylo to stejné...

V Portugalsku, všechno úplně stejně v píči, jen s drobným zpožděním, naočkováni skoro všichni...

Není rozdílu. Očkování je zcela k hovnu, neřeší nic, jen tvoří plané naděje méně bystrých a nebo více důvěřivých lidí...
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 28. 11. 2021 11:28

jen ultimátní ***** může nevidět rozdíl mezi loňskem a letoškem, a to nejen v Portugalsku
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 28. 11. 2021 11:30

pech. píše:Není rozdílu. Očkování je zcela k hovnu, neřeší nic, jen tvoří plané naděje méně bystrých a nebo více důvěřivých lidí...

Unikají ti detaily. Vlastně se dá říct, že tě naše vláda dostala tam, kde tě chce mít.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 11. 2021 11:35

yndezit píše:Trochu delší shrnutí.
https://www.facebook.com/1581964761/pos ... 682738799/

Už opravdu hodně dlouho, jsem si se zaujetím komplet do konce nepřečetl takhle dlouhý text. Autorce :tleskani Byť ji osobně neznám.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 28. 11. 2021 11:35

Tak kamos dalsi ode dnes imunita 180 dni pres Evlo style, tech lidi uz znam dost, opatreni k hovnu
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 28. 11. 2021 11:36

Moucha píše:Tak kamos dalsi ode dnes imunita 180 dni pres Evlo style, tech lidi uz znam dost, opatreni k hovnu

Co je evlo style?
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků