stavebni koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 10. 2021 09:22

m.a.x.i.m.u.s píše:U bráchy sousedi chtěli dělat nějaký přístřešek na zahradě a stejně museli chtít od ostatních sousedů se kterýma sousedí pouze zahrada podpisy.


Muesl nemusel. To zakezi na typu pristresku
anonymni

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 27. 10. 2021 09:32

To přesně nevím co tam dělali, jen vím, že řešili podpisy.
Pro mě na tom nepřijde nic složitého se domluvit kdy to podepsat, ale pro někoho evidentně jo. Nechápu to zvlášť při srovnání u mě a domluvy s majiteli z USA a z vesnice o pár km vedle.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 27. 10. 2021 09:47

povím ti tajemství, lidi jsou různí :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 27. 10. 2021 09:47

kokoti si chcel napisat :D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 27. 10. 2021 09:54

Kokoti je přesnějí alespoň v tomhle případě :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 10. 2021 09:59

m.a.x.i.m.u.s píše:To přesně nevím co tam dělali, jen vím, že řešili podpisy.
Pro mě na tom nepřijde nic složitého se domluvit kdy to podepsat, ale pro někoho evidentně jo. Nechápu to zvlášť při srovnání u mě a domluvy s majiteli z USA a z vesnice o pár km vedle.


ty jsi natrefil na situaci, kdy to slo... to stejne asi tvuj bracha. Ja si podpis sousedky taky opatril i kdyz to nebylo treba bo mam nafurt klid. Nicmene nekdy je problem, ze proste lidi jsou XXX a pak mas problem.

kolegyne bydli v panelaku a to je posusnanicko... vytah, strecha, schody apod. kazda ta cast je pro cast lidi zbytecna. Ty dole nezajima strecha ani vytahy. Ty nahore zase nezajima ze nevim co. Pulka lidi nechce nove balkony apod...
anonymni

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 27. 10. 2021 10:00

Jj, to máš fakt pravdu, že může být někde i hůř...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 10. 2021 10:14

glider píše:kokoti si chcel napisat :D

Moje řeč.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 27. 10. 2021 10:17

goes píše:
m.a.x.i.m.u.s píše:To přesně nevím co tam dělali, jen vím, že řešili podpisy.
Pro mě na tom nepřijde nic složitého se domluvit kdy to podepsat, ale pro někoho evidentně jo. Nechápu to zvlášť při srovnání u mě a domluvy s majiteli z USA a z vesnice o pár km vedle.


ty jsi natrefil na situaci, kdy to slo... to stejne asi tvuj bracha. Ja si podpis sousedky taky opatril i kdyz to nebylo treba bo mam nafurt klid. Nicmene nekdy je problem, ze proste lidi jsou XXX a pak mas problem.

kolegyne bydli v panelaku a to je posusnanicko... vytah, strecha, schody apod. kazda ta cast je pro cast lidi zbytecna. Ty dole nezajima strecha ani vytahy. Ty nahore zase nezajima ze nevim co. Pulka lidi nechce nove balkony apod...

to je celoživotní běh po trati lemované jedním problémem za druhým... nic,po čem toužím.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 27. 10. 2021 10:18

Jsem nikdy nepochopil, jak kokoty v nizsich patrech nezajima strecha.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 10. 2021 10:21

stejne jako lidi z vnitrnich bytu treba zatepleni. Lidi bez balkonu balkony a kde co... pamatuju jak sme bydleli v panelaku a bylo tam jdno drahe pripojeni k netu a jina firma by nas napojila. Nastalo to nic. Vubec nic. Byly tam kabely. bylo tam vse. Jedine co muselo vzniknout byla skrin na chodbce s jejich routerem nebo co tam melo byt. Dokonce meli platiti i elektrinu.

No myslis, ze to pres radu duchodcu proslo? Ne. My to nepotrebujeme. je to zbytecne.

strecha je nezajima bo na ne primo netece a nejde jim zima pryc...
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 27. 10. 2021 10:59

Vsade sa najdu plusy aj minusy, neda sa to takto globalne povedat.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 27. 10. 2021 11:02

Nejhorší to je s tím úklidem, no.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 27. 10. 2021 11:10

Když by někdo znal paní na uklízení tady v okolí vesnice, spolehlivou, tak budu rád za doporučení.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 27. 10. 2021 12:42

goes píše:stejne jako lidi z vnitrnich bytu treba zatepleni. Lidi bez balkonu balkony a kde co... pamatuju jak sme bydleli v panelaku a bylo tam jdno drahe pripojeni k netu a jina firma by nas napojila. Nastalo to nic. Vubec nic. Byly tam kabely. bylo tam vse. Jedine co muselo vzniknout byla skrin na chodbce s jejich routerem nebo co tam melo byt. Dokonce meli platiti i elektrinu.

No myslis, ze to pres radu duchodcu proslo? Ne. My to nepotrebujeme. je to zbytecne.

strecha je nezajima bo na ne primo netece a nejde jim zima pryc...

Vnitrni byt..jako ze nemaji fasadu jo? :D

Jo, lidi jsou pice, ale proste nechapu jak premysli clovek, co vlastni podil v tom dome a necha tam treba zatekat.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků