stavebni koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 24. 9. 2021 18:09

to nevim co je
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 9. 2021 20:33

Kamenný koberec vůbec.. Dělal jsem si to na terasu, ale do dílny to absolutně není. Popadá ti tam piliny, bordel, to nezameteš..

A popravdě na terasu už bych to znovu taky nedal.. :(

A dlažba se taky myslím do dílny moc nehodí, spadne ti na zem klavo, kachle praskne.. 8-S Max nějaké ty zátěžové kachle, ty jsou tak 2cm silné, kámoš si je dával do autodílny..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 24. 9. 2021 23:18

To byla varianta pro evlo. To není pro nikoho normálního. Tobě bych to samozřejmě nedoporučoval. Stěrka je ok.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 24. 9. 2021 23:50

jakoze tam vysypu kameny a zaleju to nejakym epoxy?

Jako samozrejme ty metrovy dlazdicky by se me libili vic, ale proste dvat tam naky malinkaty mega ojeb a ty metrovy zas neunesu, docela demence realita.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 9. 2021 20:39

Nikdo teda nedoporučil nic nového.. :( Tak aspon má někdo zkušenosti s tím plastovým nátěrem, vydrží to něco?

Pár let chození to snad vydrží a když už tam ta rovná podlaha bude, tak není problém pak někdy nainstalovat ty puzzle..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 25. 9. 2021 21:11

Nestudoval jsem složení toho co jsi postoval, používám polyurethanový stěrky a ty mají při správný aplikaci životnost téměř neomezenou. Tam kde se jen chodí. Dlouhodobou, tam kde jezdí VZV, nízkozvihy, atd.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 9. 2021 19:22

Já jsem dal jen co jsem nejrychleji náhodně našel.. Budu rád když dáš tip.. :)

V LIDLU taky mívají plechovku nátěru na podlahy, nevím to je nějaká srajda nebo se toho nebát..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 26. 9. 2021 19:33

Používáváme podlahový systémy od společnosti Sto.

https://www.sto.cz/cs/produkty/podlahov ... ahy_1.html
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 27. 9. 2021 08:30

pěkný, to se mi taky bude hodit, dík
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 27. 9. 2021 22:33

a teda ta velka dlazba nevyhoda, ze to taky nejde rozebrat proste
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 27. 9. 2021 22:33

a teda ta velka dlazba nevyhoda, ze to taky nejde rozebrat proste
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 28. 9. 2021 17:13

jak jsem tu drive psal, ze ma tela voda maly tlak, tak jsem se dneska rozhodle ze to konecne vyresim a jal jsem se to tedy resit a zkusil jsem vse vymenit a jako posledni vec pojistny ventil, tak samozrejme to bylo pojistnym ventilem.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 9. 2021 17:16

To byl nejaky ***** co davaji prislusenstvi k bojleru nebo normalni? Zajimave, ze by tak omezoval prutok, byva tam klapka a dira jak do *****...
Jo uz ho vidim, takovej jsem k bojleru mel taky a dal jsem ho k tomu starymu kde puvodni prokapaval...
Hele nebyla ta klapka sprajcnuta jak je to hluboko ***** na ten bojler?
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 29. 9. 2021 21:05

Hoši nešetřete na hadičkách. Jdu si teď ze sprchy kolem WC a najednou gejzír pod umyvadlem jak kráva, štěstí že jsem šel fakt kolem a během pár vteřin to zastavil roháčkem. Hadice stará půl roku (součást baterie) prdla rovnou na dvou místech.
Někdo tu někdy doporučil toto
https://www.siko.cz/h081a3-06-flexira-h ... OPTIMAFL48

Koupil sem to do kuchyně, kde je dřevěná podlaha, ale když sem viděl kua ten frkot teď, zejtra objednám dalších 6 ks. A z Číny další záplavový senzory Aqara.
Přílohy
AFA1823A-4E63-4512-B7B1-E7B3456C0B3D.jpeg
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 30. 9. 2021 05:14

To tam mas kovozravy mysi? Nic proti odolnym hadickam, ale nam fungujou takove ty z bauxxx uz 15 let a opleteni vypada OK (nerez), tlak vody 3 bary cca. Tohle je fakt extrem.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků