cyklo koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jaké máte jízdní kolo?
silniční 34 %  16%  [ 34 ]
trekingové 23 %  11%  [ 23 ]
horské 89 %  43%  [ 89 ]
crossové 17 %  8%  [ 17 ]
jiné (např. skládačku) 7 %  3%  [ 7 ]
žádné 25 %  12%  [ 25 ]
nevim 9 %  4%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 204

Odeslat příspěvekod Lukas063 14. 9. 2021 19:12

Taky jeden objednáme, díky maxi!
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Japhy 14. 9. 2021 21:47

m.a.x.i.m.u.s píše:Tak zuby zůstaly, ale tvář vypadá asi stejně...

Ženský jsou letos ňáký divoký. Moje se vysekala na Lipně. Dojeli jsme na konec louky a koukáme, že nám chybí. Pak kámoška na mě volá, že manželka asi spadla. Vidíme, že tak 100 m od nás leží vedle kola a nehýbe se. Voláme, řveme, nic, ani se nehla. Takže sprint, v hlavě samý černý scénáře. Nakonec OK, jen šok a motání hlavy, kolo trochu utrpělo.
Nutně nás musela fotit, takže telefon v pravý ruce, levačka na brzdě, pole se začalo svažovat...Přes ty řidítka musela letět luxusně :D
Za pár minut to poslal do kopřiv mladej, nějak se zamotal do kola, modřina přes celý stehno. Prej to ani nebolelo, navíc včera poslala pojišťovna 9 000,- bolestný.
Takže happyend a je na co vzpomínat.
Japhy
Nováček

Odeslat příspěvekod Vana666 14. 9. 2021 22:03

Japhy píše: ...levačka na brzdě, pole se začalo svažovat...Přes ty řidítka musela letět luxusně!

nj, přední brzda vlevo, to je školácká chyba .... :-)
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod mfilip 15. 9. 2021 08:25

Pevny drzak pouzivam furt a s mobilem zadny problem, ale tak asi nemam stabilizaci.
Gumovy pouzivam jen jako nahrazku na jine kolo, trepe se to, gumy zasahuji do obrazovky, furt je potreba pozici upravovat. Ale v terenu to drzi dobre.
Neprijde mi teda ze by vibrace od odpruzene vidle byly takove, ze by mohly neco v mobilu poskodit. Naopak mi prijde pevny drzak mene vibracni nez ostatni, protoze presne kopiruje pohyb vidle a nema jeste spoustu dalsich dodatecnych otresu.

No ja jsem asi divny, ale mne se pres riditka jeste nepodarilo preletet. Jako neberu spatne provedeny doskok na predni kolo z nejakeho kamenu , ale ze bych jako zahamoval predni treba na asfaltu a preletel pres riditka, to se mi jeste nestalo, asi mam reflex, ze kdyz brzdim, tak okamzite jdu zadkem co nejvic dozadu.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 15. 9. 2021 09:05

Vzdy se najde nejaky xxxx ktery musi dat svuj pribeh jak neco dela a je vse ok. A vo to ma jako rict? Ze kdyz ty jsi ok ze je to ok? Poskic si. Nikdo nepise ze se to stane kazdemu. A pokud mas za to ze na kole nemas vibrace a razy tak ok
goes
Štamgast

Odeslat příspěvekod Vana666 15. 9. 2021 09:07

já kdysi přelít když mi přední kolo nečekaně zmizelo v jámě schované pod vysokou trávou

ale při pouhém zabrzdění taky ještě nikdy
kór je to divné na poli kde předek spíše uklouzne než by zvednul celé kolo

nicméně Japhyho žena asi na té zemi skončila, jinak by to nepsal
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 15. 9. 2021 09:20

Taky se mi to ještě nestalo, ale řekl bych, že tohle bude zkušenostma. Moja na kole neseděla spoustu let a teď sedla na kolo s kotoučema na kterém najela tak do 150 km. Pak krizová situace s možností srážky s nutností plného brždění a dopadla takhle... Pohled nic moc...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 9. 2021 09:28

kura slušně
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 15. 9. 2021 09:31

To obrácené V má až do lebky a bylo to od čela odchlíplé. Hrozný pohled jak tam seděla v trávě vedle cyklostezky a je tak dotrhaná...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod goes 15. 9. 2021 09:40

m.a.x.i.m.u.s píše:Taky se mi to ještě nestalo, ale řekl bych, že tohle bude zkušenostma. Moja na kole neseděla spoustu let a teď sedla na kolo s kotoučema na kterém najela tak do 150 km. Pak krizová situace s možností srážky s nutností plného brždění a dopadla takhle... Pohled nic moc...

jak po dick slapu
goes
Štamgast

Odeslat příspěvekod NoSwearek 15. 9. 2021 09:41

No, je to pitomý, ale třeba začne nosit helmu. Celkem nechápu, když říkáš, kolik let na kole nejezdila + nové kolo a helmu si nevezme. Jinak ji to samozřejmě nepřeji a ať je hlavně co nejdřív ok a hojí se to dobře.
258 kobyl...
NoSwearek
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Japhy 15. 9. 2021 09:41

Ty kráááso, hotovej leatherface :(
Jinak to naše pole. Bylo suchý, posekaný a překvapivě to vůbec nedrncalo, to jsem ještě nezažil, jelo se jak po peřince. Nicméně začalo se svažovat a před místem jejího přistání byla taková terénní vlna, kde se to prostě zhouplo dolů a jestli právě v ten moment chmátla po levý páčce, fyzika opět zaúřadovala.
Japhy
Nováček

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 9. 2021 09:48

m.a.x.i.m.u.s píše:Taky se mi to ještě nestalo, ale řekl bych, že tohle bude zkušenostma. Moja na kole neseděla spoustu let a teď sedla na kolo s kotoučema na kterém najela tak do 150 km. Pak krizová situace s možností srážky s nutností plného brždění a dopadla takhle... Pohled nic moc...

Tvl ta musela trpět :-( Helma je základ no, dětem to vstepuju od mala a vedeme je k tomu...

Tak ať je paní brzo v pohodě!
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 15. 9. 2021 09:52

Má to namazané konopnou vepřovou mastí a bohužel jí to rozpustilo strup na tom V a skoro celou noc jí z toho tekla taková ta narůžovělá tekutina...
No na ***** s tou helmou. Kupovala si jí, ale pak jí dala synovi, kterému je stejně o něco velká a řekl bych, že je jen z povnnosti...
Osobně jezdím bez helmy a tak ona jí neřešila prý taky. Stačilo jen říct, že chce, protože doma jendu mám. No pozdě už na vše. Si teď můžeme jen říkat, že to mohlo dopadnout i hůř.
Jj, taky jsem říkal, že vypadá jak v černé kronice při pátrání po totožnosti u mrtvoly...
Trpěla spíš až další den. Ten první, stalo se to v 16:17 v neděli, to bylo tělo ještě v šoku a opíchané z úrazovky.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod glider 15. 9. 2021 10:00

Typyco, tak to je moc.
Skore uzdravenie.

Kamoska vyzerala tiez zle (predne zuby odlomene), ale toto je horsie.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak

Předchozí stránkaDalší stránka